Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar iyi gunler sinirsiz 20 mbslik tarifesini aldim fakat tahahutnamede 500 gb siniri gibi bir sey var bu durumdan haberiniz var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orion5252 O kullanıcısına yanıt
    o sadece ticari kullanimlar icin yani ( kahve isletiyorsun diyelim actin herkez baglaniyor 1 trebayti gecince incelemeye aliyorlar ticari kullanim olduysa fes etme haklari var ) ama ben sanmiyorum sadece yazidan ibaret hele kendi kullanimlarin icin istersen 10terbayt kullan birsey olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu modemin güncellemesi felan yok mu?
    Modemde keşke baz istasyonu seçme özelliği felan olsa, telefon yazılımıyla felan baz istasyonu bilgisini görüp modemde ilgili yere girsek de oraya bağlansa.
    Verdiğim paraya aldığımız hız değmemeye başladı. 5g olayından beklentim olduğu için düşürmek de istemiyorum, daha sonra zaten bulamayacaz bu tarifeyi çünkü...
  • superbox ve instagram ile ilgili sıkıntı hakkında şu linkte bazı bilgiler mevcut
    https://twitter.com/cemshid/status/1181833105939865600
  • tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt
    evet zaten bunun yüzünden oluyor Instagram, Twitter, WhatsApp, Google Play indirmelerindeki gecikmeler

• Turkcele bindirmişsinşzde bizde neden yok o sorunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: blackforreal

Turkcele bindirmişsinşzde bizde neden yok o sorunlar
    Hocam modem buysa ve 4G modunda ise dediğim problemler var. Şuan 3G de modundayım dediklerim yok fakat 4G kadar seri değil.
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• biyerden aldigim bilgiye gore ellerinde huawei modemler halen olduklarini duydum turkcelin firsatlara verdigi degisim talep edin tukenmeden :)

• Ya hocam bugün bağlattım fakat play store ve twitter vs indirmeler geç oluyor diğer hiçbir seyde problem yok bu sorunu aşan varmı ? 20 megabit tarifesini aldım bende eğer çözümü yoksa kapattırcam midemi bulandırdı bu olay play storede indiriliyorda en az 5 dk bekliyor sonra indiriyor herhangi bir seyi twitterdada resimleri vs gec yüklüyor modemin arayüzüne vs kurcaladım ama yine fayda etmedi

• İki gündür kullanıyorum bağlantı gitmedi şuan gitsede mv40v1 de 2g sonra 3g yapınca geliyor sorun çözüldü

• quote:

Orijinalden alıntı: whitegood

Ya hocam bugün bağlattım fakat play store ve twitter vs indirmeler geç oluyor diğer hiçbir seyde problem yok bu sorunu aşan varmı ? 20 megabit tarifesini aldım bende eğer çözümü yoksa kapattırcam midemi bulandırdı bu olay play storede indiriliyorda en az 5 dk bekliyor sonra indiriyor herhangi bir seyi twitterdada resimleri vs gec yüklüyor modemin arayüzüne vs kurcaladım ama yine fayda etmedi
    yukarda attığım modemden seninkide benimle aynı. windowsta hiçbir sorun yok. sana birkaç çözüm yolu söyleyeyim.

1- Windows 10 bilgisayarından superboxu mobil hotspot olarak dağıt telefonla o hotspota bağlan sorun çözülür.
    2- Telefonuna intra gibi vpn uygulamaları indir onu aktif ederek bağlan sorun çözülür.
    3- Modemi 3G modunda kullanmakta sorunu çözüyor.

• Bulundugum yerde yine rezil annesizler kablolari calmis galiba telekomun net yok su an. Ben buna temelli gecmeyi dusunuyorum ancak sitede adam gibi bilgi yok. Benim anladigim 10 ve 20 mbps kotasiz, kotalilarda ise hiz sinirsiz. Dogru mu anladim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 10 Ekim 2019; 2:13:15 >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Doğru.

• Böyle mesaj gelen oldu mu başka? Ne yapmalıyım?
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• nasıl değişim talep ediyoruz hocam? ben modemi değiştiremez misiniz dediğimde ekibimiz gelip inceleme yapmalı felan dediler gelen giden yok 1 haftadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat Burç

Böyle mesaj gelen oldu mu başka? Ne yapmalıyım?
    Bilgim yok fakat superboxı ne zaman almıştınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Bilgim yok fakat superboxı ne zaman almıştınız

Alıntıları Göster
    20 Eylül.

• Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    yapılacak en doğru şey yazanı yapmak, kimlik ve abonelik sözleşmesini alıp bayiye gidin
    önce 532'yi arayıp neler olduğunu da sorabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

yapılacak en doğru şey yazanı yapmak, kimlik ve abonelik sözleşmesini alıp bayiye gidin
    önce 532'yi arayıp neler olduğunu da sorabilirsiniz
    Sözleşme vermediler ki? şuraya imza at dediler attım tamam bu kadar.

Ya yemin ediyoeum ilini düzgün yapan bir tane kurum yok şu ülkede.

• ya arkadaslar vpn dışında teledondan superboxu adam akilli kulkanamiyoruz twitter resimler 1 dk sonra yukleniyor play store indirme gev basliyor bu nasıl bir cihazdır adamlara eski cihazınızdan istiyorum diyorum artık onu vermeiyoruz diyorlar sözde gelcekler bakalım

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.