Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50gb kullananlar hızımız 10mbps düşüyor peki bizim paketin sınırsız olmak ihtimalı varmıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gegehthtvsshas

50gb kullananlar hızımız 10mbps düşüyor peki bizim paketin sınırsız olmak ihtimalı varmıdır
    50 gb tan sonra hızınız 10 mbps' e düşünce sınırsız kullanmaya devam etmiyor musunuz zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superbox paketlerinden birine alsak simkarti telefona takip kullanamiyor muyuz illa onlarin verdigi modemi mi kullanacagiz ustte bir arkadaş tp-link in modemini kullandigini yazmis

• triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    HAYIR.. Kart bloke olur.. Eşleşme var..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak550

Port olmayan yerlere verdikleri 82 TL olan 50 GB paket full sınırsız oldu bilginize umarım caymazlar 1 yıl 4 ay taahutum var güzel oldu
    Port olmayan yer tam olarak ne oluyor. Bulundugum yerde ttnet in adsl alt yapisi var 82 lira ya 50gb lik paketi alabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

HAYIR.. Kart bloke olur.. Eşleşme var..
    Burak550 den alıntılıyorum:

Benimki superbox değil cihazı kendim aldım ufak kare şeklinde bataryası var tplink m 7350

Bu arkadaş nasıl oluyorda başka modem kullanabiliyor o zaman

• triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    Normal Data hattı ise olur..
    Superbox kutu içerisin de ki Sım kart olmuyor. Eşleşmeli.
    Mesut Ç. ve Burak Ş. denediler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Normal Data hattı ise olur..
    Superbox kutu içerisin de ki Sım kart olmuyor. Eşleşmeli.
    Mesut Ç. ve Burak Ş. denediler..
    Arkadasa soralim o zaman ne kullaniyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: burak550

Benimki superbox değil cihazı kendim aldım ufak kare şeklinde bataryası var tplink m 7350

Alıntıları Göster
    Hocam siz superbox paketi mi kullaniyorsunuz baska internet paketi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Port olmayan yer tam olarak ne oluyor. Bulundugum yerde ttnet in adsl alt yapisi var 82 lira ya 50gb lik paketi alabilir miyim

Alıntıları Göster
    Hayır. O kampanya bitti.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    24 ay taahhütlü yapmıştım iyi oldu bi değişiklik yapmazlar umarım

• Anten kullanan var mıydı acaba? Arka odadaki hızı salonda alamıyorum. Ya kablo çekeceğim ya araya bir cihaz koyacağım ya da anten alacağım. Yalnız burada hep bahsedilmiş olmasına rağmen kullanan yok sanırım. Anten neresine nasıl takılacak onu da merak ediyorum gerçi.

Düzeltme: Arkasındaki Main/Div yazan yere takılıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secher -- 3 Ocak 2019; 15:17:45 >
  • ASUS DSL-AC68U modemimi bu cihaza bağlayıp router olarak kullanabilirim değil mi?
  • Superbox için müşteri hizmetlerini aradım ama lokasyonum uygun değilmiş. Turkcell 4.5g çekiyor evde buna rağmen alamıyorum. Acaba bulunduğum adrese superbox bağlatmamın başka bir yolu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueTR

Superbox için müşteri hizmetlerini aradım ama lokasyonum uygun değilmiş. Turkcell 4.5g çekiyor evde buna rağmen alamıyorum. Acaba bulunduğum adrese superbox bağlatmamın başka bir yolu var mı?
    En yakınınızda ki büyük bir turkcell bayiye gidin ve durumunuzdan bahsedin... İlgileniyorlar.. Bende de mh ilk önce bölgeniz de 4.5 g sinyali yeterli değil bağlatamazsınız demişti... Ama yakınımda ki turkcell bayisine gidip ilgilendiler ve bağlattım ve şuan kullanıyorum...

• mckoy kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerinin öyle söylemesine rağmen hız değerleriniz nedir? Birde mahsuru yoksa nerede ikamet ediyorsunuz ?
  • Turkcell kullanmıyorum hızı bilmem olanaksız ama telefondan manuel şebeke aramada Turkcell LTE çıkıyor. Yani lokasyonumda 4.5 g sinyali alabiliyorum.

• Turkcell bayisi yine adresimi kontrol etmeyecek mi? Benim ekstra bir şey söylemem gerekiyor mu?

• emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Benim bölge de hızlar çok iyi değil ama bana yetiyor... Gündüz vakitleri genelde 40 mb geceleri ise 80'ne çıktığı oluyor... Yer ist...

• mckoy kullanıcısına yanıt
    Semt neresi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.