Şimdi Ara

Turkcell Super Paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu ay turkcell super paket abonesi olmaya karar verdim.
    Ancak bizbize hepimiz tarifesine geçmem gerekiyormuş.
    55 liralık süper paket ücreti üzerine, bu bizbize hepimiz tarifesinin sabit ücreti eklenecek mi?
    yoksa toplam tutar yani süper paket + bizbize hepimiz tarifesi sabit ücreti toplam 55 TL mi?
    Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

• 55 lira + telsiz vergisi taksiti 1 lira
  • Gececek başka opt. yada tarifemi bulamadın üstadım, en pahalı olanı kullanıyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco
    Gececek başka opt. yada tarifemi bulamadın üstadım, en pahalı olanı kullanıyosun.

Acı iğnenin üstüne üstüne gidiyor bu arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco
    Gececek başka opt. yada tarifemi bulamadın üstadım, en pahalı olanı kullanıyosun.

Acı iğnenin üstüne üstüne gidiyor bu arkadaş.

Konustukcada buyuyor.

Kirmiziiiii
  • Vodafone midi tarifeye geçtim..
    kırmızıııı
  • Bence Süper Paket daha iyiydi
  • Süper paketin vodafone a rakip olabilmesi için, en azından turkcell lilerle 3000dk gibi bi bedava süre vermesi gerek( şuanki gibi gece 9 dan sabah 9 bedava olması pek cazip değil bence). Yoksa bu haliyle vodafone a rakip bi tarife değil.
  • Vodafone'a geçmekteki asıl sebebim, süper paketin yanında mesaj pakedi almak istersem 23 lira verecek olmamdı.
    vodafone'dan mesaj pakedini (500 mesaj her yöne) 6 liraya aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH
    Süper paketin vodafone a rakip olabilmesi için, en azından turkcell lilerle 3000dk gibi bi bedava süre vermesi gerek( şuanki gibi gece 9 dan sabah 9 bedava olması pek cazip değil bence). Yoksa bu haliyle vodafone a rakip bi tarife değil.

Sonuçta sınırsız konuşuyorsunuz akşamları..

Gündüz zaten çok uzun görüşmeler olmayacağını düşünenlerdenim, iş güç okul sebebi ile. Ayda 500 dk uygun..

Fiyat bazında 20 tl fark ve tabi sms paketide bütçeleri etkileyen olaylar..

Ayrıca Bu konu içindede Vodafone'un mini, midi gibi paketlerine yada cep fly paketlerine +vodafone seçeneği muhakkak eklerse bu paketlerin tercih edilmeleri dahada artacaktır..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.