Şimdi Ara

Turkcell Sari Kutu Suresi Dolacak Punlar ile Thule Enroute Çanta ve Philips AEA2000 Bluetooth Müzik Alıcısı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
14
Favori
17.131
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: J. Marston

Benim puanların bitmesine 1 sene daha var galiba. O zaman rahat rahat cihaz ya da tablet alabilirim değil mi?
     Turkcell Sari Kutu Suresi Dolacak Punlar ile Thule Enroute Çanta ve Philips AEA2000 Bluetooth Müzik Alıcısı

12 ayda günde 39 puandan 3600 puan falan eklenir ve cihazlara yeter inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

kac puanin silinecek 5 gun sonra ?

7000 küsür.
  • Bu çantanın rengi güzel değil, diğerini bekliyorum ama stoğa girecek gibi de gözükmüyor.
  • 6300+5600+7300 puan(küsüratları var) puanları birleştirme yok ama en uygun nasıl birşekilde kullanabilirim.
  • hackerbilgincan H kullanıcısına yanıt
    Ne bulursan al bence boşa gitmesin internet paketi mesaj filan aksesuar al satarsın belki
  • quote:

Benim puanların bitmesine 1 sene daha var galiba. O zaman rahat rahat cihaz ya da tablet alabilirim değil mi?
     Turkcell Sari Kutu Suresi Dolacak Punlar ile Thule Enroute Çanta ve Philips AEA2000 Bluetooth Müzik Alıcısı

Buna nereden bakabiliyoruz? Geçen sene silinecek diye 5kya yakın puanı harcadım silinmedi şimdide 3k var boşuna kullanmiyim diyorum silinmeyecekse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şu an şarj cihazları stokta var. bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

quote:

Buna nereden bakabiliyoruz? Geçen sene silinecek diye 5kya yakın puanı harcadım silinmedi şimdide 3k var boşuna kullanmiyim diyorum silinmeyecekse

Online işlemlere gir ya hesabım kısmında bir yerde olacak yada sarı kutu kısmında yazar

• 50 TL'lik indirim çeki aldım ihtiyacı olan varsa uygun ücrete satabilirim
  • Bugün Ankara NextLevel'daki Turkcell şubesine gidip 4400 mAh şarj cihazı aldım 2 tane. İmkanı olan arkadaşlar aşağıdaki linkte zaten gidebilecekleri yerler yazıyor, oraya gidip alsınlar bence çünkü internette stoğu olmayan ürünler mağazada olabiliyor.
    https://www.turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/sari-kutu/turkcellmagaza-com-da-50-tl-hediye-ceki
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Merhaba arkadaşlar, bende bu philips Bluetooth müzik alıcısından aldım. inş. en kısa zamanda elime ulaşır.

Geçen sene 50tl lik hediye çekini alıp huawei tablet almıştım. bu senede 50 tl lik çek alıp philips Bluetooth müzik alıcısından sipariş verdim. çek kodu da sms olarak geldi. 2 gündür siparişiniz alındı yazısı var. acaba tekrar faydalanamıyormuyum ?
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, bende bu philips Bluetooth müzik alıcısından aldım. inş. en kısa zamanda elime ulaşır.

Geçen sene 50tl lik hediye çekini alıp huawei tablet almıştım. bu senede 50 tl lik çek alıp philips Bluetooth müzik alıcısından sipariş verdim. çek kodu da sms olarak geldi. 2 gündür siparişiniz alındı yazısı var. acaba tekrar faydalanamıyormuyum ?

Dostum ben ilk defa Çek aldım, o çekle de dediğinden aldım 2 gün önce benimki de hala aynı aşamada. Yavaşlıktan herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

şu an şarj cihazları stokta var. bilginize.

Tuh ya 3 gun once bluetooth kulaklik siparis etmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: erolalper

quote:

quote:

Dostum ben ilk defa Çek aldım, o çekle de dediğinden aldım 2 gün önce benimki de hala aynı aşamada. Yavaşlıktan herhalde.

Müşteri hizmetlerini aradım onlarda neyin ne olduğunu bilmiyorlar. sadece 50 tl lik çek aldığımı söyleyebildi bana. anlamadım gitti mağaza açıyorsun ve doğru düzgün bilgi vereceğin müşteri hizmetlerin yok iletişim bölümünden form doldurdum ordan da geri dönüş olmadı 2 gündür.

• 7000 puanı nasıl kullanabilirim. 100tllik kulaklık alabilirmiyim.
  • 7000 puanı nasıl kullanabilirim. 100tllik kulaklık alabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordakrep

ilk sayfada linki verilen çantanın siyahı mağazalarda olur mu ?

Teknoloji marketlerine bakarsanız aynı çantanın siyahı ile renklisi arasında uçurum var. Siyah mağazada olsa bile alınabilecek bir fiyatta olduğunu sanmıyorum.
  • pasuedxzbl kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın tam açıklamadan yazdım hata bende.
    ben turkcell mağazasında olur mu demek istemiştim.
    dediğiniz gibi siyah olanı mağazalarda çok pahalı.
  • http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/jabra-step-wireless-kulaklik?place=device_category 3 tane farklı hattan hediye çekiyle + üzerine 35 tl koyarak bu ürünü alabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackerbilgincan

7000 puanı nasıl kullanabilirim. 100tllik kulaklık alabilirmiyim.

Hayır sadece indirim yaptırabilirsin ne kadar puan istiyorsa
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.