Şimdi Ara

TURKCELL SARI KUTU SAÇMALIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha geçen ay 1 aylık 250mb interneti sarı kutudan 500 puana kullanmıştım..yenileyeyim dedim bugün bi anda 500 puanlık internet paketi 3500 puana fırlamış..diğer paketler de aynı şekilde uçmuş..böyle fırsatçı böyle kazıkçı başka bi firma görmedim ya hiç kampanya yapma ya da yapıyorsan adam gibi yap sonradan kıvırma...

• Evet dostum mesaj paketleride değişmiş baktılar puanları bitiremiyorlar böyle bitirecekler sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowboy

Evet dostum mesaj paketleride değişmiş baktılar puanları bitiremiyorlar böyle bitirecekler sanırım...
    Önce düşük puan sonra yüksek puan yapılmasındaki tek amacın insanlara kullanmadıkları servis ve paketleri kullandırıp alıştırmak hemen 1-2 ay sonrasında ücretli satabilmek olduğunu düşünüyorum. 500 puandan 3500 puana çıkması insanların bu kadar yıllık hat kullanım karşılığı olmamalı. Turkcell'in puanlama sistemine göre 3500-500=3000 puan bu da 3000 gün hat kullanımı yapar. Sarı kutudan 3 ay boyunca 250 mb paket alabilecek kaç insan var acaba?

Turkcellde bu puanlamayı hazırlayan arkadaşlar hangi ilacı kullanıyorsa bende aynından istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cerberus82

Önce düşük puan sonra yüksek puan yapılmasındaki tek amacın insanlara kullanmadıkları servis ve paketleri kullandırıp alıştırmak hemen 1-2 ay sonrasında ücretli satabilmek olduğunu düşünüyorum. 500 puandan 3500 puana çıkması insanların bu kadar yıllık hat kullanım karşılığı olmamalı. Turkcell'in puanlama sistemine göre 3500-500=3000 puan bu da 3000 gün hat kullanımı yapar. Sarı kutudan 3 ay boyunca 250 mb paket alabilecek kaç insan var acaba?

Turkcellde bu puanlamayı hazırlayan arkadaşlar hangi ilacı kullanıyorsa bende aynından istiyorum.

Alıntıları Göster
    Allah Turkcell'in gazabından bizleri korusun. Şu diğer iki operatör olmasa Turkcell'den daha fazlasını çekerdik biz. Bir zamanlar 100 kontöre (Bugünkü 20 TL) 10 dakika görüştürürdü bu operatör müsveddesi. Şimdi TMSF ile başı dertte. Milletin âhı tuttu sanırsam. Daha beter olur inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakerim1976

Allah Turkcell'in gazabından bizleri korusun. Şu diğer iki operatör olmasa Turkcell'den daha fazlasını çekerdik biz. Bir zamanlar 100 kontöre (Bugünkü 20 TL) 10 dakika görüştürürdü bu operatör müsveddesi. Şimdi TMSF ile başı dertte. Milletin âhı tuttu sanırsam. Daha beter olur inşallah.
    10 sene kalırsan belki adam akıllı birşeyler alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pergıos

Alıntıları Göster
    kalan puanlarım artık bir işe yaramıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

kalan puanlarım artık bir işe yaramıyor.

Alıntıları Göster
    Sözde her ay 300 puan eklencek ama benim puanlar artmıyor neden acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pergıos

turkcell çok pahalı gerçekten. Tamam kalitesine müşteri hizmetlerinin iyi olmasına eyvallah ama diğer operatörler ile arasında ücret olarak çok fark var
  • Katılmamak eldemi. İliğimi kuruttu başımın belası türkcell
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

Katılmamak eldemi. İliğimi kuruttu başımın belası türkcell

numara taşıma bu yüzden var hocam geçin başka operatöre bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

quote:

Zamaninda kontratli telefon belasina bulastim, yoksa dakika durmazdim.
  • quote:

quote:

quote:

sabredin kontrat biter bitmez diğer operatörlere geçin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB72FF50B

quote:

quote:

quote:

sabredin kontrat biter bitmez diğer operatörlere geçin hocam

Alıntıları Göster
    bugün hatlarımda ki tüm puanları bitirdim

5000 3 tane toshiba 4gb sd kart
    2000 sinema
    2000 sinema
    2000 sinema

şeklinde 5 farklı hat üzerinden alım yaptım.

kalan puanlarlada magazin, haber, burç, vs abone oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

bugün hatlarımda ki tüm puanları bitirdim

2000 sinema
    2000 sinema
    2000 sinema

şeklinde 5 farklı hat üzerinden alım yaptım.

kalan puanlarlada magazin, haber, burç, vs abone oldum

Alıntıları Göster
    Hediyeleri pek beğenmedim. Bir tek sinema biletleri cazip geldi, film izlemeyi seviyorum sinema biletini alırım en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tobin Frost

Hediyeleri pek beğenmedim. Bir tek sinema biletleri cazip geldi, film izlemeyi seviyorum sinema biletini alırım en iyisi.

Alıntıları Göster
    kısaca 10 yıl kazıklayacak ve topladığın 3500 puanla 250 mb internet verecek. muhahahahaha.... avea geldiğin gün 1 gb beleşe veriyorlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhdmr

kısaca 10 yıl kazıklayacak ve topladığın 3500 puanla 250 mb internet verecek. muhahahahaha.... avea geldiğin gün 1 gb beleşe veriyorlar :)

abi bırak aveyı ya, arkadaşım geçti

taksim tünelde test ettim cepleri

turkcell 4.5 mb dl hızı çıktı

avea 0.16 mb

dedim arkadaşa bu ne olum, turkcell de kotam bitince benim bu hıza düşürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

abi bırak aveyı ya, arkadaşım geçti

taksim tünelde test ettim cepleri

turkcell 4.5 mb dl hızı çıktı

avea 0.16 mb

dedim arkadaşa bu ne olum, turkcell de kotam bitince benim bu hıza düşürüyor.

Alıntıları Göster
    dostum tabiki hız farkı var ama tam tersi 2 ay önce avea ya geçen arkadaşa sormuştum trcell ile kıyaslayınca nasıl diye, o da avea ile daha hızlı demişti(istanbul)

hatta aveanın bu hızına denk durumu (artık ne oluyorsa o) kullanmak için türkcell ekstra 2 tl alıyor demişti. türkcellde 1000 dk+1000 sms+1gb interneti 64 tl ile alırken, avea da şimdi 1000 dk her yöne+1000 sms her yöne+2 gb internet i 39 liraya alıyor çok memnun ve 4 yıldır tükcelli olduğuna çok pişman kendi deyimiyle "trcell bizi iyi yolmuş" diyor.

öte yandan türkcell evde çekmiyor diye, interneti beni verem etti deyip aveaya geçenlerde çok etrafımda. tabi tam tersini yapanlarda. yani operatörlerin şehir içinde zayıf noktaları çok. bir yerde biri en iyi iken, başka yerde diğeri en iyi olabiliyor.

öte yandan hız testlerini pekte kafaya takmıyorum çünkü uygulamada çokta hissetmiyoruz. yani sayfayı 0.376 saniyede açsa ne olur, 0.512 saniyede açsa ne olur? biz bunu fark etmiyoruz bile. sonuçta biri saniyede açarken diğeri 10 dk da açmıyor ki? birbirine çok yakın değerler çıkıyor. ha sen testlere bakarsan bu işin galibi yok. tv yi aç bi avea ben hızlıyım diyor, bi türkcell, bi vodafone... bundan anlaşılacağı üzere sırf 0.376 saniye yerine 0.512 saniyede (dikkat edersen avea daha yavaş olsa da bir saniyeden daha kısa sürede açıyor) açmasına odaklanmak yerine türkcell de 4 gb 45 tl iken, aveda 4 gb internetin yanında 1000 dk her yöne+1000 sms her yöne ve sadece 27 lira ödüyorum ben buna bakarım.

türkcelldeki arkadaş kamuda ve taahhütlü olarak 1000 dk + 1000 sms i 49 tl ye alıyor taahhüt bitsin arkama bakmadan kaçacağım diyor.

kısacası eğer ikiside aynı fiyata aynı paketi verseydi avea ya laf atardık hatta senden önce ben konuşurdum ve emin ol ki aveayı gördüğünüz yerde kaçın derdim. lakin inanılmaz fiyatlarla inanılmaz paketler sunuyor bu nedenle söz söylemek doğru olmaz. sonuçta aveanın böyle iyi fiyat vermesinin bir sebebi de farkında oldukları bazı eksiklikleridir.

şu 3500 puana 250 mb olayı resmen abonesine hakaret olmuş demeden geçemedim

• quote:

dostum tabiki hız farkı var ama tam tersi 2 ay önce avea ya geçen arkadaşa sormuştum trcell ile kıyaslayınca nasıl diye, o da avea ile daha hızlı demişti(istanbul)

hatta aveanın bu hızına denk durumu (artık ne oluyorsa o) kullanmak için türkcell ekstra 2 tl alıyor demişti. türkcellde 1000 dk+1000 sms+1gb interneti 64 tl ile alırken, avea da şimdi 1000 dk her yöne+1000 sms her yöne+2 gb internet i 39 liraya alıyor çok memnun ve 4 yıldır tükcelli olduğuna çok pişman kendi deyimiyle "trcell bizi iyi yolmuş" diyor.

öte yandan türkcell evde çekmiyor diye, interneti beni verem etti deyip aveaya geçenlerde çok etrafımda. tabi tam tersini yapanlarda. yani operatörlerin şehir içinde zayıf noktaları çok. bir yerde biri en iyi iken, başka yerde diğeri en iyi olabiliyor.

öte yandan hız testlerini pekte kafaya takmıyorum çünkü uygulamada çokta hissetmiyoruz. yani sayfayı 0.376 saniyede açsa ne olur, 0.512 saniyede açsa ne olur? biz bunu fark etmiyoruz bile. sonuçta biri saniyede açarken diğeri 10 dk da açmıyor ki? birbirine çok yakın değerler çıkıyor. ha sen testlere bakarsan bu işin galibi yok. tv yi aç bi avea ben hızlıyım diyor, bi türkcell, bi vodafone... bundan anlaşılacağı üzere sırf 0.376 saniye yerine 0.512 saniyede (dikkat edersen avea daha yavaş olsa da bir saniyeden daha kısa sürede açıyor) açmasına odaklanmak yerine türkcell de 4 gb 45 tl iken, aveda 4 gb internetin yanında 1000 dk her yöne+1000 sms her yöne ve sadece 27 lira ödüyorum ben buna bakarım.

türkcelldeki arkadaş kamuda ve taahhütlü olarak 1000 dk + 1000 sms i 49 tl ye alıyor taahhüt bitsin arkama bakmadan kaçacağım diyor.

kısacası eğer ikiside aynı fiyata aynı paketi verseydi avea ya laf atardık hatta senden önce ben konuşurdum ve emin ol ki aveayı gördüğünüz yerde kaçın derdim. lakin inanılmaz fiyatlarla inanılmaz paketler sunuyor bu nedenle söz söylemek doğru olmaz. sonuçta aveanın böyle iyi fiyat vermesinin bir sebebi de farkında oldukları bazı eksiklikleridir.

şu 3500 puana 250 mb olayı resmen abonesine hakaret olmuş demeden geçemedim
    turkcelin kampanya ve puanlarından pek bir şey beklemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayarsız Enerji

turkcelin kampanya ve puanlarından pek bir şey beklemeyin

Alıntıları Göster
    10900 puanım bulunuyor. 11000 puana lenovo tablet var. diğer tırı vırı ürünlerde avans puan oldugu halde bunda yokmuş.
    2 sene taahtüt vercem. ocak 2015te 11200 puanım olacak ve ben bu ürünü 10 gün önce turkcelli olmadığım için alamıycam.
    böyle bi saçmalık gören varsa öne çıksın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengran -- 4 Aralık 2014; 23:32:00 >

• cengran kullanıcısına yanıt
    imzama bak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.