Şimdi Ara

Turkcell Sarı kutu puanı ile ZTE P21 9 TL ye Geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
6
Favori
5.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1560 mAH'lik iphone5s için ürün ideal sayılır mı arkadaşlar ? Sanırım onu ilk kullanım için %100 şarj eder.Belki ikincide %20'yi de gösterebilir mi ?
  • tuyo kullanıcısına yanıt
    Rahatlıkla %100 doldurur Ve %20 de Tekrar Şarj Eder :)
  • Kayınvalidenin hesabı ile s5 e kılıf almıştım bende 50 liralık çek ile bedavaya gelmişti şu an 5200 lük hesap kayınpederin ki onunla ne alsam diye düşünüyorum

Kılıf şahane s5 e ayrı bir hava kattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.K -- 27 Ağustos 2014; 21:25:15 >
  • Engin.K kullanıcısına yanıt
    Bu Harici batardan alabilirsiniz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: msnkopatcocuk

Bu Harici batardan alabilirsiniz :D

Cebimden para çıkmasını hiç sevmem eve beleş kargo gelsin isterse içinden eşek semeri çıksın yeter ki beleş olsun
  • ozaman jelatin fln alın :D
  • DİKKAT : cihazla gelen şarj kablosu ile teli şarj etmeyin.Dandik olduğundanmıdır bilmiyorum şarj edim dedim şarja bağlayınca cihazı pc olarak gördü ve şarj artacağına azaldı :D Orjinal telefonun usb kablosu ile iarjda sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • discoveryi pil tam boşken %95 şarj ediyor, elinde 50 tl hediye çeki olanlar değerlendirmeli bu fırsatı.
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Sizinkini %100 e Kadar 1 defalık Eder telefonu kapalıyken şarj ederseniz daha çok şarj eder tel açıkkende şarj yiyor o yüzden..
  • Biraz alakasız ama tam bilgim yok bu konuda. Şimdi 2015 e girdiğimizde sarı kutudaki bütün puanlar siliniyor mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.