Şimdi Ara

turkcell sarı kutu fermuarlı kulaklık (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
6
Favori
14.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl iptal edicez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • powersky kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ile görüşün ya arayın yada online işlemlerden bağlanın iptal talebi oluşturun.

• hhahhaha marka bile yok havaya atmayın puanları
  • Bakıyorumda çöp yazıp yazıp geçenler var, yıl sonuna kadar hiçbirşey çıkmazsa şuandaki alınabilecek seçeneklerden hangisini alacaklar acaba.

Bol keseden sallamayın arkadaş.
  • Arkadaşlar ben kulaklıktan 3 tane sipariş ettim bilerek.

Öncelikle şunu söyleyeyim çöp deyip geçenlere inanacağınız türden bir kulaklık kendisi.

Elime bugün ulaştı bir tanesi ve denediğim cihazlar bunlar

Kendi masaüstü bilgisayarımda denedim sonuç:Kulaklıkta o kadar çok yankı var ki beyninize sinyal yolluyor resmen hissediyorsunuz T50 deki 1.2 lik SAR değerini kopyalayıp yapıştırmışlar sanki kulaklığa o derece şiddetli sinyaller yolluyor.Baş Ağrısı isteyenler için kesin çözüm.

SONY C5 ULTRA : Poweramp uygulamasıyla bassları %56 yaptıktan sonra ancak bassları duyabildim ama tizleri 0 yapmama rağmen sinyal sesine benzer sesten kurtulamadım.Bu sinyal sesine benzer sesler baş ağrısı yapıyor bassı duyayım derken kulak fetişi yaşatıyor insana.

SAMSUNG GALAXY GRAND PRİME:Bu telefonda play müzikten dinlemeye çalıştım fakat kulaklık telefonun yuvasına bastırınca ses veriyor.Diğer hiç bir kulaklıkta böyle rezalet bir şeye rastlamadım.

Kısacası bu kulaklığa puan harcamak yerine kendinize facebook paketi internet paketi falan yapabilirsiniz.
    Sen niye yapmadın diyecek olursanız ben varolan paketimdeki internet dakika sms değerleriyle yeterli bir şekilde 1 ayımı geçiriyorum sonrasında paket yenileniyor zaten.Alsam zaten facebook vb siteleri kullanmıyorum. Whatsapp ve twitter çok paket yiyen uygulamalar değiller.Puanların zaten 5000 civarı yıl sonu boşa gideceğine alayım dedim 3 tane. Ha tabi bir yararı olmadı ama belki içlerindeki hoparlörleri çıkartıp bir kaç denemeyle başka hoparlör bağlayabilirim

• Iptal edilenleri de gondermisler 2 tane fazladan geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Khal-Drogba

Iptal edilenleri de gondermisler 2 tane fazladan geldi.

İptal olanlar ile sonradan alınanlar aynı pakette mi geldi
  • Bu ürünü Turkcell AVM yarışmalarında veriyordu.
  • Aliexpresin 1dolarlık ürünü

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    istediğin rengide seçebiliyorsun burdan.
  • Yapmayın etmeyin arkadaşlar. Bedava verseler almam derler ya işte ta kendisi. Turkcell etkinliğinde görevliydim bedava verdiler almadım o kadar net..

• kulaklık geldi. 2 lira anca eder.

biraz olsun kalite bekliyordum ama yok.

ha ben müzik dinlemem sadece telefon görüşmesi yaparım diyen alsın.ses karşıya net gidiyor

bedava olması cezbedici
  • İptal olanlara da yolluyorlar galiba.

Düzenleme: Kulaklık geldi. O kadar sövdüğünüz kadar kötü değil kalitesi. Kötü ama idare eder derece de kötü. A101'e gelen 5 liralik kulaklığın yanında kalitesi gayet iyi. Tabi bir earpods ile kıyaslamak yanlış olur ama o kadar kötü değil ses kalitesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evdeki Sinek -- 24 Mart 2017; 19:42:51 >
  • Kalite sıfır turkcelle yakışmadı

• Çok dandik. Bi deneyim dedim ses kalitesi nasıl. Ameliyatla çıkardılar kulağımdan. sakın almayın

• Ses kalitesi çok kötü hayatımda kullandığım en kötü kulaklık puanlar yansaydıda almasaydım

• 5 adet geldi,testten sonra rafa kaldırdım.5-10 tllik kulaklık kullanan arkadaşlarınıza varsa verin gitsin :D
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Hocam haykırdım
  • 8600puanım var.Biriktiriyorum.Umarım güzel bir şey verirler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.