Şimdi Ara

Turkcell Rahat Paketler ile faturasız gibi kullan faturalı gibi öde! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
2
Favori
22.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aman hocam olmasın bence öyle olsa gider faturalıya geçerim açık kapı misali.

peki siz memnun musunuz? Hız düşümü vs deniliyor.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Evet hız düşümü var, yeni paketler gelince kalktı diyorlardı, ama pekte kalkmamış gibi ben memnunum güzel sevdim hızı pek önemli değil benim için. Paketiniz bitince ayı dolunca mesaj atıp paket alıyorsunuz çok güzel. Bir de GNÇ Çatlattan 1 ay boyunca aylık 5 GB toplam 40 GB gelecek onun için ayrı memnunum Hediyeler bence faturasız müşterilere göre daha bol daha bonkör olmalı, gelecek ayda ben Rahat Fırsat 10 GB Paketini düşünüyorum 1 GB ek kendileri veriyor 1 GB'da Paycell'den ödeme yaparsanız hediye geliyor etti 12 GB - 1000 DK - 1000 SMS'i toplam 55₺'ya almış olacağım, ilerleyen zamanlar da fikrim değişirse GNÇ Fırsat Süper Paketine (Faturalı) taşırım ilk ay 20 GB veriyorlarmış ve de 10 GB - 1000 DK - 250 SMS Turkcell servislerin de geçerli paketler toplam 49₺'ya ona geçiş yapabilirim Veyahutta Türk Telekom Prime'da 20 GB - 1000 DK - 1000 SMS ve hediye servisleri ile beraber 45₺ ona geçiş yapabilirim belki şimdilik memnunum ama bence faturalı/hazır kart Turkcelliler gibi Rahat kullananlar içinde hız düşümü kaldırılmalı bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 25 Kasım 2019; 21:48:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anladım hocam teşekkürler tekrar.

lifecell den veya sadakat programın dan güzel paket vermezse mecbur rahata geçiş yapacağım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, hayırlı olsun şimdiden sorularınız olursa yazabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Evet hız düşümü var, yeni paketler gelince kalktı diyorlardı, ama pekte kalkmamış gibi ben memnunum güzel sevdim hızı pek önemli değil benim için. Paketiniz bitince ayı dolunca mesaj atıp paket alıyorsunuz çok güzel. Bir de GNÇ Çatlattan 1 ay boyunca aylık 5 GB toplam 40 GB gelecek onun için ayrı memnunum Hediyeler bence faturasız müşterilere göre daha bol daha bonkör olmalı, gelecek ayda ben Rahat Fırsat 10 GB Paketini düşünüyorum 1 GB ek kendileri veriyor 1 GB'da Paycell'den ödeme yaparsanız hediye geliyor etti 12 GB - 1000 DK - 1000 SMS'i toplam 55₺'ya almış olacağım, ilerleyen zamanlar da fikrim değişirse GNÇ Fırsat Süper Paketine (Faturalı) taşırım ilk ay 20 GB veriyorlarmış ve de 10 GB - 1000 DK - 250 SMS Turkcell servislerin de geçerli paketler toplam 49₺'ya ona geçiş yapabilirim Veyahutta Türk Telekom Prime'da 20 GB - 1000 DK - 1000 SMS ve hediye servisleri ile beraber 45₺ ona geçiş yapabilirim belki şimdilik memnunum ama bence faturalı/hazır kart Turkcelliler gibi Rahat kullananlar içinde hız düşümü kaldırılmalı bence...
    Türk Telekom'da bahsettiğiniz prime paketi 69 Lira gözüküyor, bir yanlışlık olmasın? (Düzeltme : Efsane adında bir kampanyaymış, şimdi buldum. Tt sitesinde göremediğim için yazdım. Oldukça cazip gibi)

Ben de Turkcell Rahat'a faturalıdan geçmek için çağrı merkezini aradım. Önce faturasıza geçmem gerektiğini daha sonra Rahat'a başvurabileceğimi söyledi müşteri temsilcisi. Onun için de TİM'e gitmem gerekiyormuş illa. Başka operatöre geçmeyi düşünüyorum deyince yeni yılda oldukça cazip kampanyalar olacağını söyledi ama detay vermedi. Halihazırda 6 gb, 1000 dk için 52 lira ödüyorum ve İnternet yetmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaFKa -- 28 Kasım 2019; 1:21:6 >

• KaFKa kullanıcısına yanıt
    Çokmuş gerçekten fiyatı ve de bayilere gidin direk Rahat tarifesine numaramı taşımak istiyorum diyin, bazıları faturalı için ısrar edebilir kabul etmeyin, başka bayiye gidin sanırım sizinle konuşan müşteri temsilcisi yeni işe başlamış olmalı hocam

• KaFKa kullanıcısına yanıt
    Yılbaşından sonra fiyatlar artacak bile bence

• oz4a O kullanıcısına yanıt
    Bence de artacaktır, 5G uyumlu sim kartlar da gelebilir belki.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Rahat Tarifesine Nasıl Geçebilirim?

!!!! Önemli !!!!
    Paket her ay yenilenecektir. İptal etmeniz durumunda yenilenmeyecektir.

GEC RAHAT1GB yazıp 2200'a gönderin. ( Tekrarlı pakettir. Tekrarsız için SMS kodu bulunamamıştır. Paketi alıp iptal edebilirsiniz. Eğer iptal etmezseniz paket her ay yenilenecektir. )

(Sadece Faturasız Hat kullanan kişiler SMS yoluyla Turkcell Rahat'a geçiş yapabilir. Eğer Faturalı Hat kullanıyorsanız sadece Turkcell Mağazalarından Turkcell Rahat'a geçiş yapabilirsiniz.)

Ardından şu mesaj gelecektir;

" Turkcell Rahat Tarife'ye gecis islemini sadece yasal hat sahibi yapabilir. Hat sahibi oldugunuzu dogrulamak ve Rahat Plus 1 GB paketinizi kullanmak icin lutfen T.C kimlik numaranizin ilk 6 hanesini yazip bu mesaji cevaplayin. Faturaniz SMS ile size iletilecektir. Turkcell Rahat Tarife ile ilgili detayli bilgi icinhttp://turkcell.li/oxObd "

Bu mesajı TC Kimlik Numaranızın ilk 6 hanesini yazıp cevaplayın.

Tebrikler! Turkcell Rahat tarifesine geçiş yaptınız. Rahat 1GB Plus paketine geçiş yaptiniz. Her ay yenilenecektir. İptal ederek her ay yenilenmesini iptal edebilirsiniz. İptal ettiğinizde paket almanız durumunda faturanız dönem sonu SMS ile iletilecektir. Paket almazsanız fatura gönderilmeyecektir.

(Rahat 1GB Plus paketi bu faydaları icermektedir. Detayları aşağıda yer almaktadir.
    Her ay 27,68TL karşılığında 1GB İnternet + 500 Dakika (HY) + BiP'ten Her Yöne 1000 Dakika + 1000 SMS (HY) + Uygulamalarda geçerli 20GB)

Siz bana hangi pakete geçeceğinizi link atın ben SMS kodunu paylaşayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• diğer konuda da söyledi arkadaşlar böyle geçildiğini sağol hocam ama ben paketsiz geçecektim kullanmayıp her ay 2.32 ödeyecektim yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

diğer konuda da söyledi arkadaşlar böyle geçildiğini sağol hocam ama ben paketsiz geçecektim kullanmayıp her ay 2.32 ödeyecektim yani.
    İlk ay alıp iptal edemiyor musunuz ?

• oz4a O kullanıcısına yanıt
    iptal edilebiliyor, ben ilk ayın parasını da vermek istemiyorum

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    İlk ay paket almak zorunlu.

• onu anladım zaten, vazgeçtim o yüzden

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

kim yaz 2200 a gönder alabiliyorsan alabiliyorsundur
    şu an rahat tarifesinde değilsen rahat kullanan birinden rica et şu linkten bakınca hemen al aktif mi değil mi baksın
    https://www.turkcell.com.tr/servisler/kim-aramis

bana sorarsan rahat kullananların alamayacağına dair bir şey yok alabiliyorlardır
    Hocam yakın tarih taahhüt bitiyor. Rahat hatta geçmek istiyorum lakin rahat paketlerden ziyade goller cepte aboneliği bulunan şampiyon paket 4-4lük siyah paket gibi taraftar paketlerini almak istiyorum. Rahat tarifeye geçince bu paketleri alabilir miyiz bilginiz var mı

• lakapyokpikapvar L kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum maalesef kullanan biri deneyip söylemeden bilemeyiz

• arkadaşlar olumsuz deneyimi olanlar varsa beni etiketleyip aktarabilir mi? geçmeyi düşünüyorum da. değerli fikirleriniz benim için önemli. şimdiden teşekkürler.
  • Geçen ay bir yakınımın hattını Rahat Tarifeye geçirip, Rahat Avantaj 3GB paketini tanımlamıştık. Bayi, paketi tekrarsız olarak tanımlamış, çünkü bayiden işlem yaptığımız gün ve saatten tam 1 ay sonra paket iptal oldu ve yenilenmedi. Sizde de ilk ay böyle mi olmuştu?

Bugün bu kez tekrarlı pakete geçmek için TRAHATAV3GB yazıp 2200'a gönderdim. Paket tanımlandı ancak yine tekrarsız gibi duruyor. Gelen mesajda 20.01.2020 tarihine kadar kullanabilirsiniz yazıyor ancak yenilenme ile alakalı herhangi bir şey yazmıyor.

Turkcell Online İşlemler'den kontrol ettiğimde de paket adı şöyle yazıyor: "Rahat Avantaj 3 GB / AYLIK ABONELİK". Geçen ay da aynı böyle yazıyordu. Normalde tekrarlı pakette YILLIK ABONELİK yazması gerekmez miydi?

Daha önce en az 2 ay tekrarlı paket kullanan var mı acaba? Sizde de durum benim anlattığım gibi mi?
  • Umut U kullanıcısına yanıt
    Evet hocam durum öyle. Sıkıntı yapmayın.

• faturasız veya faturalı rahatta internet ücretlendirme periyodu 100 kb mi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.