Şimdi Ara

Turkcell Platinumlulara Fizy'nin ücretli olması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
6.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende müşteri hizmetleri ile tartışma yaşadım. iptal ettireceğim de ne alsam yerine karar veremedim.
    10gb 49 liralık paket
  • Vodafone Red'de Spotify nasıl? Sadece internetten mi yemiyor yoksa premiumu da ücretsiz mi veriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutsalangemon

Vodafone Red'de Spotify nasıl? Sadece internetten mi yemiyor yoksa premiumu da ücretsiz mi veriyor?

3 ay ücretsiz premium herkese veriyor pass tarifesindeysen Spotify Karnaval PowerApp internetten yemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes telif hakkı vs yazmış lâkin zaten tarifeleri en pahalı operatör kendileri. bizden aldığını gitsin telif ücreti diye bersin.

• Aslında yeni sistem güzel gibi, 4TL farkla 64/128kbps ses kalitesinden 320kbps ses kalitesine de geçiş yapılmış oluyor. Ama en büyük sıkıntı birçok şarkının 30 saniyelik sürelere düşürülmesinden ziyade komple kütüphaneden kaybolmuş olması. Geri gelip gelmeyeceği bile belli değil. Bir de Turkcell basit bir gerçeği hala idrak edememiş, Fizy isterse en iyi hizmeti en iyi koşullarda versin Türk halkının direkt para verip kullanacağı bir servis değil, ancak böyle Platinum, vs paket içinde vereceksin de kullanacak, birçoğumuz bu nednele Fizy kullanıyordu, yeni sisteme geçildiği anda herkes ilk iş uygulamayı kaldırdı cihazlarından. Bu sisteme alışan kullanıcılar da zaten alternatif olarak Spotyf, vb platformlara yöneldiler bile, Fizy bu dakikadan sonra istediği firmayla istediği anlamayı yapsın, boş.
  • Bende zaten ek paket vardı en az 8-9 tanede listem vardı. Bir listemde 167 şarkı vardı 124’e düşmüş,bir listemde 67 şarkı vardı 23’e düşmüş. Bir de şöyle bir durum var X şarkıcının bazı şarkıları var bazıları yok. Fizzy’e mail attım gelen cevap şöyle;

Merhaba, ben Uygulama Danışmanınız Aliye.

Talebinize yoğunluğumuzdan dolayı geç cevap verebildiğimiz için üzgün olduğumu belirtmek isterim.

2018 yılı itibariyle tarifeniz kapsamında dinleyebileceğiniz bazı içerikler, ilgili içerik sağlayıcı firmalar ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, yeniden düzenlenmiştir.

Bu nedenle üyeliğiniz kapsamında bazı içerikleri 30 saniye versiyonları ile dinlemeye başladınız. Mevcut üyeliğiniz kapsamında, hala fizy’de yer alan milyonlarca şarkıyı, video klipleri ve radyo kanallarını üstelik internetinizden harcamadan dinlemeye devam edebilirsiniz.

Ayda sadece 4 TL ödeyerek, 30 saniye içerikleri de tam versiyonları ile yeniden dinlemeye başlayabilirsiniz.

fizy Premium Ek üyeliği kısıtlı bir süre için size özel aylık 13,99 TL yerine 4 TL. fizy Premium’da milyonlarca şarkı, video klip, onlarca radyo kanalı ve özel video içerikler sizi bekliyor!

fizy Destek Ekibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ne yaa ! En kıral parçalar 30sn olmuş. Daha ne anlamı kaldı premium müşterilerin. Bunlar yakında kotadan da saymaya başlarlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Bu ne yaa ! En kıral parçalar 30sn olmuş. Daha ne anlamı kaldı premium müşterilerin. Bunlar yakında kotadan da saymaya başlarlar.

Lisanslarini alamiyorlar. Sanatcilar fazla para istiyor.kullanilmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: RASP

bende müşteri hizmetleri ile tartışma yaşadım. iptal ettireceğim de ne alsam yerine karar veremedim.
    10gb 49 liralık paket

Bu karar genel merkezden geldi yalniz

• 4 lira verilse bile içerik çok azaldı. Alınmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell yuz yilin sahtekarligini yapti bu konu aşağilarda kalmamali, taahutle sattigi urunde zorunlu paket degisikligi ve hizmet kisitlmasi yapmistir

• Taahhütüm bitsin vodafone red e geçip kotadan yemeden Spotify yi kullanacağım en azından verdiğim paraya değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoldaTr -- 11 Ocak 2018; 21:55:11 >
  • Arkadaşlar bu konuyu uplayalım!

Ben tüketici hakem heyetine gidip bu sebepten iptal ettirebilir miyim?
    Faturalıyım.

Vodofone'a geçicem.

Hafta başı gitmeyi düşünüyorum.

• Radyo odtü de gitti yayın yok . Bir doğru dürüst onu dinliyorduk.

• 25 Ocakta taahhütüm bitiyor platinuma veda ediyorum bu sebeple vodafone rede geçicem ben de
  • fizy'nin paralı olması bir yere gerçekten kaliteli müzik istiyorsanız tidal'a yöneleceksiniz..kayıpsız (lossless) müziğin keyfine varan dönüp fizy spotify deezer gibi uygulamalara bakmaz bile.. 1 ay ücretsiz denemesi de mevcut..kullanın farkı görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

fizy'nin paralı olması bir yere gerçekten kaliteli müzik istiyorsanız tidal'a yöneleceksiniz..kayıpsız (lossless) müziğin keyfine varan dönüp fizy spotify deezer gibi uygulamalara bakmaz bile.. 1 ay ücretsiz denemesi de mevcut..kullanın farkı görün.

Internet kota işini ne yapacaz üstad 😊

• o kısmı sıkıntı evet biraz kota biraz wifi artık :)
  • taahhütüm bitti ve Sırf şu Fizy muhabbetine dün Vodafone red15'e geçtim yoksa turkcell 89dan geçirecekti , aile indirimi diye 63e verdiler spotify premium 3 ay ücretsiz ama spotifyın apple tvde uygulaması olmaması üzdü
  • kutsalangemon kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi yapmayı düşünüyorum, ama bende aile indirimi olmadığı için verdikleri teklifte 63 e düşmediler tabii ki. Peki konuşma kalitesi olarak denilen kadar fark hissettiniz mi?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.