Şimdi Ara

Turkcell Platinumlulara Fizy'nin ücretli olması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
6.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

4.5G hızında TV+, Fizy, BiP ve lifebox deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz!

BiP ve LifeBox kullanımlarında geçerli aylık 10 GB internet ve lifebox'ta 100 GB saklama alanı

Ek 10GB interneti ile birlikte Turkcell TV+

fizy ile internetinden harcamadan müzik dinleme ve video izleme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SweetStar kullanıcısına yanıt
    İnternet hızı ve çekim gücü Turkcelle yarışamaz o bir gerçek ama zaten merkezi yerlerde oturunca falan çok da sorun olmuyor
  • Bugün müşteri hizmetlerine verdim veriştirdim. Zaten içerik olarak pek de iyi değildi, şimdi içerikler zamanla artan bir oranda 30sn olayına dönmüş. Sürekli bir pop-up. Premium'a gelsene diyor.

4 TL büyük bir rakam değil. Verilir. Ama değer mi bilemiyorum.

Youtube RED'de pek yakında Türkiye'ye gelecek. Biraz bu hali ile kalsın bakalım sonrasında neler olacak görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Bugün müşteri hizmetlerine verdim veriştirdim. Zaten içerik olarak pek de iyi değildi, şimdi içerikler zamanla artan bir oranda 30sn olayına dönmüş. Sürekli bir pop-up. Premium'a gelsene diyor.

Youtube RED'de pek yakında Türkiye'ye gelecek. Biraz bu hali ile kalsın bakalım sonrasında neler olacak görelim.

Değmez hocam . 4 lira verseniz bile içerikler çok az .Sadece kotadan düşmeden radyo dinleme olayı bana cazip geliyor. O da beğendiğiniz radyolar premiumda varsa tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Bugün müşteri hizmetlerine verdim veriştirdim. Zaten içerik olarak pek de iyi değildi, şimdi içerikler zamanla artan bir oranda 30sn olayına dönmüş. Sürekli bir pop-up. Premium'a gelsene diyor.

Değmez hocam . 4 lira verseniz bile içerikler çok az .Sadece kotadan düşmeden radyo dinleme olayı bana cazip geliyor. O da beğendiğiniz radyolar premiumda varsa tabi.

Ben de pek almayı düşünmüyorum zaten. Yeteri kadar söylendim Müşteri Hizmetleri yetkilisine. Bir de public olmayan bir grup içerisindeyim. Turkcell Black diye bir şey. Platinum tarifesi kullanmasam da platinum'un faydalarından yararlanıyordum vs.

Şikayet etsem de değişeceğini pek zannetmiyorum. Telefondan radyo dinleyen biri de olmadığım için mp3 tarafına yeniden döneyim bir süreliğine bari.

• Arkadaşlar fizynin ücretsiz sürümünde hangi radyo kanalları açık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

quote:

Alıntıları Göster
    şimdi 10 lira istiyorlar.
    car play için düşünüyorum bakalım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.