Şimdi Ara

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.683
Cevap
41
Favori
130.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam tekrar çok teşekkürler cevabınız için :) Şimdi ben yazmadan önce sizin yazdığınız mesajı gördüm umarım bana da aynı şekilde birden fazla ek internet gelir :) Müşteri hizmetleriyle bir konuşayım bende mümkünse en kısa sürede geçeyim platinuma.

Ek olarak son bir sorum var :) Şimdi Turkcell hattım açıldıktan sonra dergilik, fizy, tv+, dijital operatör uygulamalarını indirdim. Bu indirmelerin hepsi 9gb'lık internetten düştü normalde önce ek olarak gelen 3gb ve 2gb'dan düşüm yapması bunlar bitince 9gb paketten düşmeye başlaması gerekmiyor mu acaba yoksa Vodafone'nun aksine Turkcell'de sıralama tersten mi işliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: legionaire471

Hocam tekrar çok teşekkürler cevabınız için :) Şimdi ben yazmadan önce sizin yazdığınız mesajı gördüm umarım bana da aynı şekilde birden fazla ek internet gelir :) Müşteri hizmetleriyle bir konuşayım bende mümkünse en kısa sürede geçeyim platinuma.

Ek olarak son bir sorum var :) Şimdi Turkcell hattım açıldıktan sonra dergilik, fizy, tv+, dijital operatör uygulamalarını indirdim. Bu indirmelerin hepsi 9gb'lık internetten düştü normalde önce ek olarak gelen 3gb ve 2gb'dan düşüm yapması bunlar bitince 9gb paketten düşmeye başlaması gerekmiyor mu acaba yoksa Vodafone'nun aksine Turkcell'de sıralama tersten mi işliyor?
    Sanırım önce ile özel verdiği kampanyadan düşmesi gerekiyordu. Daha sonra haydi gel'den ve en son ana paketinden.

Mesela youtube'da kısa bir video izleyin bakalım hangisinden düşecek. Eğer ana paketten düşerse sorun var demektir. (Kesinlikle düşmemesi gerek, tecrübe ile sabittir) Talep oluşturursunuz ilgilenirler. Gerekirse kendi kullanımlarımı dâhi size gönderebilirim ve hata olduğunu ispat edebilirsiniz.

• quote:

Hocam tekrar çok teşekkürler cevabınız için :) Şimdi ben yazmadan önce sizin yazdığınız mesajı gördüm umarım bana da aynı şekilde birden fazla ek internet gelir :) Müşteri hizmetleriyle bir konuşayım bende mümkünse en kısa sürede geçeyim platinuma.

Ayrıca önemli bir not olarak şunu da bildireyim.

Platinum'a geçmeye kesin karar verdiyseniz biraz acele etmeniz gerek. Öyle ki, Platinum yeni abone hediye internet kapsamında verilen 5GB kampanyası 18 Nisan 2019 tarihine kadar geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 14 Mart 2019; 11:37:40 >

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar cevap ve bilgilendirme için teşekkürler.

Müşteri hizmetleri ile görüştüm, henüz hattım yeni taşındığı için Platinum Hoşgeldin'e geçiş çıkmıyor dedi ancak 30 gün sonra tekrar kontrol edilmesini söyledi. Sanıyorum ilk fatura dönemi bittikten sonra tekrar denediğimde geçiş yapabileceğim. 10.04'te ilk ay bitiyor umarım o günden itibaren geçiş yapabilirim ve sizin de belirttiğiniz ilave 5gb kampanyasından faydalanabilirim.

Ek olarak internet paketlerinden düşüm konusunu sorduğumda da ilk olarak hangi paketten düşeceği sıralamasını sistem otomatik olarak belirliyormuş. Şu anda düşüm olan 9gb'lık ana paket bitince sırasıyla diğer paketlerden yemeye başlayacağını bildirdiler. Bakalım sanıyorum yaşayarak öğreneceğiz :)
  • quote:

Hocam tekrar cevap ve bilgilendirme için teşekkürler.

Müşteri hizmetleri ile görüştüm, henüz hattım yeni taşındığı için Platinum Hoşgeldin'e geçiş çıkmıyor dedi ancak 30 gün sonra tekrar kontrol edilmesini söyledi. Sanıyorum ilk fatura dönemi bittikten sonra tekrar denediğimde geçiş yapabileceğim. 10.04'te ilk ay bitiyor umarım o günden itibaren geçiş yapabilirim ve sizin de belirttiğiniz ilave 5gb kampanyasından faydalanabilirim.

Ek olarak internet paketlerinden düşüm konusunu sorduğumda da ilk olarak hangi paketten düşeceği sıralamasını sistem otomatik olarak belirliyormuş. Şu anda düşüm olan 9gb'lık ana paket bitince sırasıyla diğer paketlerden yemeye başlayacağını bildirdiler. Bakalım sanıyorum yaşayarak öğreneceğiz :)
    Müşteri hizmetleri saçmalamış

Önce 2GB veya 3GB'dan düşecek, en son 9GB'dan düşecek. Bunun aksi hiçbir şekilde kabul edilemez, hiçbir kimse de böyle önceliklendirme olduğunu görmedim.

Fatura kesim tarihiniz ayın 10'u, direk ayın 10'unda aramayın. Faturalandırma işlemi ayın 11'i 01:00 dan sonra tamamlanıyor ve ancak faturalandırma işlemi tamamlandıktan sonra geçebileceğin tarifeler ve alabileceğin hediyeler sistemde gözükür.

Şimdiden hoşgeldin, iyi kullanımlar diyelim. İnşallah memnun kalırsın.

Haklısınız bana da çok saçma geldi ama bakalım belki ilk gün olduğu için paket tanımlamalarında sıkıntı vardır.

Kullandıkça takip edeceğim ve platinuma'a geçil ile ilgili gelişmeleri de buraya yazazcağım :)

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler hoşbulduk :)
  • Beyler bu platinum uygulamasindan 1001 cinemaximum sinema bileti şifresi nerede kullanılıyor bilgisi olan varmi. Biletix de geçerli demiş ben biletix de goremedim boyle bir satin alma yada film secip sifre girme bölümü. Daha dogrusu Cinemaximum ile ilgili hic bişey göremedim

Edit: biletix işi hikaye. Gişede kullaniliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfterLife61 -- 14 Mart 2019; 23:34:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat tam 12 de Platinum uygulamasına girdim ama sinema bileti alamadım :(

• Çalışan yakını platinum kullanıyorum 10gb şimdilik memnunum ama faydalar pek işe yaramıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • djangobjk kullanıcısına yanıt
    Merhaba.. Fatura yada tarife görseli atın. Listeye ekleyelim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü
    Buyrun

• quote:

Orijinalden alıntı: djangobjk

Buyrun
    10gb için 149 TL wow!

Bu nasıl çalışan yakını oluyor anlamadım

Bu güncel paket fiyatı sistem öyle gösteriyor faturaya yansıyan 61 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: djangobjk

Bu güncel paket fiyatı sistem öyle gösteriyor faturaya yansıyan 61 :)
    Hediyeleri falan oluyor dimi?

Bide farklı tarifeye geçersen yine indirimli mi oluyor?

Hoşgeldiniz Ekliyorum Listeye..

Aynı hediyeler oluyor Black de farklı bazıları.

Şifreyi nasil temin ettiniz. Onlarca calisan arkadaslarimiz var Turkcell bayilerinde onlarin boyle bi hakki yokmuş. Çağrı merkezi yada buyuk baş elemanlar olması gerekiyor sanirim. Bi şifre bulamadik mecbur 89 tl ye avantaj paketi aldik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfterLife61 -- 15 Mart 2019; 18:56:15 >
  • AfterLife61 kullanıcısına yanıt
    Bayi değil direk turkcell çalışanı

• Beni de eklerseniz sevinirim.

Turkcell Platinum Kullananlar Kulübü
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz Ekliyorum Listeye..

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.