Şimdi Ara

Turkcell paket bitti 1 günde 146 tl kontor çekti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar paketin süresi 1 yıllıkmış mesaj falan gelmişti ancak unutmuşum bi baktım çekilen tutar 146 yazıyor şaşırdım kaldım ne yapmam lazım 1 günde kullanılan internet 200 mb falan böyle bir soygun nasıl olabilir şikayet edip iade alabilir miyim

• yani en azından paket bitince 30-40 tlye günlük 1 gb falan tanımlamıyor mu faturalı olsam 500-600 lira fatura gelirdi sanırım

• Hangi devirde yaşıyorsunuz kontör mü kaldı .

Kaliteli temsilcilerini arayın durumu bildirin size paket tanımlarlar .

• 10 TL kullanımda gün sonuna kadar geçerli 100mb hediye ediyor.

Daha detaylı anlatabilir misiniz?
  • Ne kontörü ya. Neyden bahsediyorsun.
    Tam detaylı bir yazın bakalım.
  • Kontrol etmeniz lazımdı sorumluluk sizde, bu yüzden dolayı para iadesi falan beklemeyin boşa.

• kontore neden takıldınız faturasız hatta bakiyem vardı 250 tl paketin kullanım süresi 1 yılmış ve bitmiş 1-2 gün içinde 146 tl çekmiş yani 20-30 lira çekip bana 100-200 mb tanımlaması gerekiyordu böyle bir soygun olabilir mi

• Önceden 10 tl harcamaya 100 mb yolluyorlardı, şimdi ise bir tek genç tarifede 10 tl harcamaya 100 mb yolluyorlar günlük olarak.
  • Lexco kullanıcısına yanıt

Hocam GNÇ olmayn bi hattımda aynısı oldu. Yani devam ediyor heralde. Ve defalarca msj geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 27 Mart 2021; 23:19:38 >
  • MuscleTower kullanıcısına yanıt

Bir iki dakika bir iki saat değil bir iki gün ise az bile çekmiş. TL den harcamaya başladığı an mesajlar gelio size gelmedimi. Faturalıda Akıllı durma özelliği yoksa paket tanımlıyo 24 TL karşılığında.

• çeker, normal. tarife üzerinden ücretlendirilmişsin.
  • Alıntı

metni:
    30 Mart 2021 tarihinden itibaren paketinizin suresi boyunca internet paket asim ucreti 100KB/5 kurus, paketsiz internet kullanimlariniz ise 100KB/1,25TL olarak guncellenecektir

100KB turkcell internet 1,25TL

• Müşteri hizmetleri ile görüşün. Belki paket tanımlama ile falan sıkıntıyı çözerler, belki de boşver ya, nasılsa harcamış bir kere der, geçirirler.  

• sis651 kullanıcısına yanıt

Hocam Faturalıda yapıyorlar Faturasızda olmuyor malesef.

• muratoto kullanıcısına yanıt

Geçmişte yaptırdığımı hatırlıyorum ama şimdi bilmiyorum tabi.

• anında turkcellden çıktım 100KB turkcell internet 1,25TL buna kimse tarife ücreti demesin telefon full wifideyken bile sürekli para çekmişti 100 kb 1.25 nedir arkadaş bilerek yapmışlar bunu 30-40 tl çek ver 1 haftalık 1 gb adam zarar etmesin isteseler yaparlar tabi ama ne gerek var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.