Şimdi Ara

Turkcell’lilere Paycell Kart ile tek seferde 100 TL ve Üzeri İnternet Harcamasına 20 TL Hediye! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
6
Favori
2.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    yok yatmadı hocam anladığım kimseyedd yatmamış henüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ayın 10 u olmuş, kişisel harcama kampanyasının ödülü ortada yok. 30/5 yükleme ödülü yok, 150/25 harcama ödülü yok, 30/10 oyun harcaması ödülü yok. Haftaya tüm çevremdeki Paycell hesaplarını kapattırıyorum, bıktım artık bunlarla uğraşmaktan. 40 kuruş vermemek için 40 takla atan yerden hayır gelmez, en azından sinirlerim bozulmaz. Benden uzak Allah'a yakın olsun böyle firmalar. Hayatımda bu kadar yalancı ve kıvrak şirket görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 10 Temmuz 2020; 18:41:51 >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Şikayetvar a maillere hiçbirşey e dönmüyorlar başa bela bir uygulama oldu çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Başlıktaki 20 TL bana zannedersem ilk günü yattı.
    Ama 60 TL için kayıt oluşturdum bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusayus00 -- 12 Temmuz 2020; 10:11:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yusayus00 kullanıcısına yanıt
    evet normalde 20 tl 17 sinden sonra yatması gerekti.Bende kayıt oluşturucam belli oldu yani.

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    10-17 temmuz arası diyordu. sırf şu aceleci tavırlarınızdan ve firma kötülemelerinizden bıktım artık. geçen fastpay app'e de aynısını yapıldı. verdikleri tarihin son gününde yatırdılar, konuşanlar boş konuşmuş oldu. 17 temmuz'a kadar gelmezse,18 temmuz'da bu mesajları yazmaya başlayın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

10-17 temmuz arası diyordu. sırf şu aceleci tavırlarınızdan ve firma kötülemelerinizden bıktım artık. geçen fastpay app'e de aynısını yapıldı. verdikleri tarihin son gününde yatırdılar, konuşanlar boş konuşmuş oldu. 17 temmuz'a kadar gelmezse,18 temmuz'da bu mesajları yazmaya başlayın bence.
    Bu konuda haklısında

Birde 250/50 ve ya 300/60TL gibi harcama koşuluna 4 Temmuz da yatırılması için gereken kampanya ile alakalı yorumlarınızıda alalım ?

son 2-3 gündür yatırıldı diyen var ama çoğu kullanıcıya yatırılmadı.

Olayı taraflı düşünüyorsun.

Güven böyle bir duygudur, bir kere kayboldu mu bir daha düz duvara tırmansan yerine zor getirirsin.

Kullanıcıları Paycell in yaptığı aptallıklar ve sözünde durmamasının yüzünden büyük güven kaybı hissediyor.

Burada gördüklerin ise onun meyveleri.

Sende gelip hırsız yerine ev sahibini suçluyorsun. Önce davranışları doğru analiz et , ondan sonra ev sahibini mi suçlu yoksa hırsız mı ona karar verirsin.

sen yazsan da eleştirsende , paycell in güven kaybına çare olamazsın, çabaların boşuna.

"Güven ruh gibidir, terkettiği bedene asla geri dönmez."

aslında insanların 17 gelmeden yazmalarının sebebi , sabırsızlıktan ziyade güvensizlik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 12 Temmuz 2020; 11:21:11 >

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Çözümü çok basit, guvenmeyen katilmasin.

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Sen oturdun bunca yazdığım mesaj arasından eleştiriyi sonuna kadar hakeden firmalara yönelik mesajlarımı buldun, bunlara da kötüleme diyorsun. Nedense sen de dahil oldun bu gruba, 2-3 isim var bunca insan şikayet ederken hepsi yalan söylüyormuş bu firmalara karşı anlamsız cephe almış gibi çıkıp bunları savunmaya eleştirileri de sebepsizmiş gibi göstermeye çalışıyorsunuz. Bunca yıldır bu forumda isek bunca mesajımız var ise az çok tanıyan bilen bilir ki buraya boş mesaj yazmayız güzel kardeşim, kraldan çok kralcı olmayı bırakın (şu tavırlarınızla firma çalışanı ya da trolü olma ihtimaliniz çok yüksek çünkü). Kurumsal firma dediğin verdiği sözü tutar, sorun varsa müşteriyle gerçekten iletişime geçer çözmeye çalışır. Biz yermeyi de biliriz övmeyi de, yazdıklarımı takip ediyorsan cımbızla çekme objektif bir şekilde hepsini oku. Bu Paycell denen oluşumun çözüm odaklılıkla ilgisi yok, müşterisine olağan şüpheli zihniyetiyle yaklaşıyor, ne yapalım hoş mu görelim? İlk değil bu olay son da olmaz bu gidişle. Kişiye özel harcama kampanyasının ödülleri 2 Temmuz'da yüklenmiş yüklenene. Daha be kadar bekleyelim? 2 Temmuz 2021 e kadar mı? Müşterisine değer vermeyen, iletişimi copy/paste cevaptan öte geçmeyen, sözünü tutmayan, sonradan şartları değiştirip ek şart koyan firmaya az bile. Bırakın artık bu firma trollüğünü. Kimsenin kimseye garezi yok burada, olaylar birikir bir noktadan sonra sabır biter eleştiri başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Çözümü çok basit, guvenmeyen katilmasin.

adam hırsıza, arsıza , güvenilmeze , katile özgürlük diyor,

"şayet beğenmiyorsan sokağa çıkma, evinde dışarı çıkma "

diye de çözüm üretiyor.

Ağa sende ne cevher varmış. Seni paycell in başına atayalım.

Valla sen o paşa gönlünü sıkma, ben paycell e hem kullanacam hemde hemde ümüğünü sıka sıka tüm kazanımlarımı alacağım.

Parasını alamayan arkadaşlar, paycell i Bankacılık haken heyetine şikayet edin,

Bunu 2 yolla yapabilirsiniz,

1- edevlet üzerinde bankacılık hakem heyeti şikayet formundan
    2- edevlet girşiniz yoksa , şu linkten
    https://www.tbb.org.tr/tr/finansal-tuketici/musteri-sikayetleri-hakem-heyeti/basvuru-formu/304

formu 5 dk doldurun, sonra arkadanız yaslanıp olup biteni seyredin.

hiç kimse paycell de zerre parasını bırakmasın

• Paycell kafasına göre çalışır, yatırmak isterse yatırır

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Sen paycellden ücretmi alıyon. Tarih vermiş gün belirtmiş aradan 1 hafta geçmiş bu firma çalışanıysan sen yatırsana 60 tl mi. Ne kadar boş kunuşan var bu memlekette arkadaş. Ben bunlarla batmam ama zaman belirttiysen arkasında duracaksın kampanyanın zamanında işlemini yapacaksın eşek değil millet..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • necmettin44 N kullanıcısına yanıt
    aç şikayet kaydı yatırsınlar. bana her seferinde tam tarihinde iadeler yattı. memnuniyet belirtmenin neresi suç ? sen hepsiburada'dan mağdur olursun, ben olmam örnek veriyorum. herkesin yaşadığı deneyim farklı olur firmalarda. hiç bir firma 4/4 lük değil. ben paycell'den şuana kadar memnunum. memnun değilsen kullanma. ağlama sonra 60 tl, 60 tl diye. ben hiç bir firmada hakkımı bırakmam sende bırakma. forumu ağlama duvarına çevirme sadece.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.