Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.011
Cevap
581
Favori
1.321.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi pakedi kullanıyorsanız sitesinden detaylarına bakın aylık şu kadar indirim yapılıyor diye yazar. Kullandığınız ayla ve kalan ayla çarpın hangisi düşükse müşteri lehine olan ücreti ödersiniz.ornegin kampanyasiz fiyatı 60 TL siz ayda 40 TL ödüyorsunuz.her ay için 20 TL cayma bedeli çıkar.5 ay kullandiysaniz 100 lira cikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell taşınabilir internet ile ilgili tavsiyesi olan var mı acaba, köy ve şehir taşındığım için kablosuz internet bakıyorum.
    100 GB kotalı 129, 10 mbps sınırsız 159 paketlerini gördüm, pahalı mı sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratotyakmaz3460

10 GB artı 2 GB hoşgeldin ekstralarla 2 GB daha 39 90
    4 ayda bir Vodafone gir çık yapıyorum sorunsuz.
    Bu tarifenin ismi nedir? Vodafone dan geçmeyi düşünüyorum.

• Nakahella kullanıcısına yanıt
    Benimde 25 mayısta bitiyor. Uygun değil diyor bende de. Hemen al butonu aktif değil yalnız bende. Nasıl başvuru yaptınız acaba ?

Bende kampanyalara baktım, hemen al aktif butonu bende sadece bu tarife de açık.
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-firsat-44?source=CMS&place=campaigns_category
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-firsat-42?source=CMS&place=campaigns_category

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 30 Nisan 2020; 14:19:8 >

• needacar kullanıcısına yanıt
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-10gb
    Tarife bu hocam,ile özele dahil şehirlerden taşıma yaparsanız +2gb daha alırsınız.39 tl paket ücreti

• Bende de katıl çıkıyor ama. Lifecell Faturalı benimde hat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Benimde 25 mayısta bitiyor. Uygun değil diyor bende de. Hemen al butonu aktif değil yalnız bende. Nasıl başvuru yaptınız acaba ?

Bende kampanyalara baktım, hemen al aktif butonu bende sadece bu tarife de açık.
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-firsat-44?source=CMS&place=campaigns_category
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-firsat-42?source=CMS&place=campaigns_category
    SMS'le başvurdum ben.

o zaman olabilir.

Sizdeki 39₺ 8GB - 750dk
    44₺ ye 10gb - 1000dk daha mantıklı gibi geldi bana
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    2 GB için 5 lira fazla vermek istiyorsanız yapabilirsiniz, bana 10 fazla gelirdi 8 yeter.
    Dediğiniz gibi 8gb yeter de artar banada başvuru yaptım. Kabul etti benide SMS ile. Yalnız şu şekilde mesaj geldi birde.

Basvurdugunuz yillik abonelik kampanyasina gecisiniz yapilirken, mevcut kampanyanizin fayda bedeli tarafiniza yansitilmadan yeni kampanyaniza tasinacaktir. Isleminizin tamamlanmasi icin size gelen kampanya basvuru mesajini onaylamanizi rica ederiz. B002

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turk telekom'dan geçiş yapacağım turkcell'e acaba genc paketler de dahil 20-30 tl arası faturalı hangi tarife uygundur ?

Bana da geldi o mesaj, paketinizde kalan gb falan varsa onlardan bahsediyor.

Hangi kampanya onlar arkadaşlar bende katılsam olursa eğer sms mi atmam lazım link alabilirmiyim

SMS nereye atacağız ne yazacağız arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lider06 -- 30 Nisan 2020; 18:15:54 >
    Sorun yok o halde. Eyw hocam bilgi için. Geçiş yapalım bizde.

• lider06 kullanıcısına yanıt
    Tarife bu.
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-super-firsat?tag=dhapp00cyf-21&ie=UTF8&language=tr_TR
    8gb + 750Dk

SMS ile başvuru için.
    TURBOSUPERFIRSAT yazıp 2200 a gönderin.

Hali hazırda Lifecell Super Avantaj 5gb paketinden bu pakete geçiş yaptık. Arkadaş sağolsun. Lifecell 46₺ ye geliyordu son zamanlarda. Bununla birlikte fatura da düşmüş oldu ve internette yüksekmiş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 30 Nisan 2020; 18:58:52 >

Ne zaman deniyeyim paket 9 mayısta bitiyor benim

• lider06 kullanıcısına yanıt
    Benimde 24 Mayıs ta bitiyordu. Zırt pırt arıyorlardı. Geçtim bakam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Turkcell Web üzerinden Numara taşıma başvurusu yapalı Yarın 3 gün oluyor! Ve hala herhangi bir hareketlilik yok! Dayanamadım bizzat Turkcell bayi'den numara taşıma yapmak istedim ama bu işlem devam ettiği için bayi'den numara taşıma yapılamadı! Az önce aradım müşteri hizmetlerini durumu izah ettim, bana kargonun numarasını verdi sanki muhatap benim gibi!

Vodafone'da online taşıma yaptım böyle bir saçmalık yaşamadım, üstelik sokağa çıkma yasağı varken bulunduğum adrese sim kartı getirdiler!

Anladım ki Turkcell Web sitesi üzerinden yapılan numara taşıma başvurusu baya uzayabiliyor! Tekrar aradım ve bu işlemin iptal edilmesini istedim ama o da 48 saat içerisinde iptal oluyormuş!

Neyse artık işlemin iptalini bekleyip numara taşıma işlemini bayi'den yapmaya çalışacağım. O da muhtemelen karantina günlerinden sonraya kalacak :(

Siz siz olun eğer aceleniz var ise, Turkcell Web den bu işlemi yapmayın..

Alıntıları Göster
    Yazdığınıza sonuna kadar katılıyorum hocam. Ben de bu hatayı geçen sene yaptım ve online başvuruyu bir türlü kapatamadılar. O kapanmadıkça turkcell'e geçemedim, şikayet kaydı şu bu derken 45 gün sonra geçebildim ve sürekli uğraştım.

Tekrar yazalım siz siz olun turkcell'e online başvuru ile geçmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Turkcell Web üzerinden Numara taşıma başvurusu yapalı Yarın 3 gün oluyor! Ve hala herhangi bir hareketlilik yok! Dayanamadım bizzat Turkcell bayi'den numara taşıma yapmak istedim ama bu işlem devam ettiği için bayi'den numara taşıma yapılamadı! Az önce aradım müşteri hizmetlerini durumu izah ettim, bana kargonun numarasını verdi sanki muhatap benim gibi!

Vodafone'da online taşıma yaptım böyle bir saçmalık yaşamadım, üstelik sokağa çıkma yasağı varken bulunduğum adrese sim kartı getirdiler!

Anladım ki Turkcell Web sitesi üzerinden yapılan numara taşıma başvurusu baya uzayabiliyor! Tekrar aradım ve bu işlemin iptal edilmesini istedim ama o da 48 saat içerisinde iptal oluyormuş!

Neyse artık işlemin iptalini bekleyip numara taşıma işlemini bayi'den yapmaya çalışacağım. O da muhtemelen karantina günlerinden sonraya kalacak :(

Siz siz olun eğer aceleniz var ise, Turkcell Web den bu işlemi yapmayın..

Alıntıları Göster
    Ben bu durumu yaşamamak için bizzat bayiye gittim.Ne hikmetse hiçbirinin elinde faturasız hat sim kartı yokmuş. Hadi diyelim şimdi yasaklar var falan ama daha öncesinde de birkaç kez aynı durumu yaşadım. Faturasız gecirmemek için alicengiz oyunu mu yapıyorlar anlamadım.

Hocam 8gb olduğundan emin misiniz, bununla ilgili mesaj falan geldi mi?

Siz turkcell müşterisi oldugunuz için 4gb olmasın

• 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.