Şimdi Ara

Turkcell J5 Pro 6 ay bizden kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
1.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MErhaba arkadaşlar. Dün gece gördüm bugün gittim sordum. Kampanya koşulları aşağıda;

1- Kampanya 10.05.2018-16.05.2018 tarihleri arasında bireysel faturalılara, 12, 24 ve 36 ay taahhütlü alımlarda geçerlidir.
    2- Kampanya dâhilinde 6 aylık cihaz kredi taksiti tutarında indirim uygulanacak olup, cihaz kredi taksiti bedeli ilk 6 ay boyunca ödenmeyecektir. Tüm taahhüt süresince tarife bedeli alınacaktır
    3- Kampanya Kırklareli, Kahramanmaraş, Eskişehir, Tekirdağ, Adana, Edirne, Bursa, Trabzon, Samsun, Konya, Mersin, Aydın, Kocaeli, Antalya, Diyarbakır ve Sivas illerinde bulunan Turkcell satış noktalarında 12,24 ve 36 aylık kontratlı satışlarda geçerli olacaktır.
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/16-ile-ozel-samsung-j5-pro-kampanyasi

Link yukarıda. Az önce sordum 12 aylık taahhüt için aylık 174 TL alıyorlar. Yani 174.00 x 6 = 1044 TL ye geliyor.

Ben arada kaldım valla. 2. telefon olarak kullanacağım bir telefon lazım. Sizinde fikirlerinizi almak isterim.

• Taksit olarak sıcaklık var ama bu telefonda aklı olmayan için çok sıcak değil.
  • Kampanyadan Turkcell Finansman A.Ş. (TFŞ)’ye kredi başvurusunda bulunup kredinin onaylanmasıyla yararlanılır.

Bu ne demek acaba? Kredi mi çekeceğiz yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNKaLe

Kampanyadan Turkcell Finansman A.Ş. (TFŞ)’ye kredi başvurusunda bulunup kredinin onaylanmasıyla yararlanılır.

Turkcellde kendi hattı üstünden cihaz verirken Turkcell Finansman A.Ş. diye bir şey var. Yani turkcellden hattın varsa ve ödemelerinde sorun yoksa Kredi finansmanı Turkcell oluyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Taksit olarak sıcaklık var ama bu telefonda aklı olmayan için çok sıcak değil.
    +1
    taksit olarak iyidir, o paraya xiaomi'ler daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNKaLe

Kampanyadan Turkcell Finansman A.Ş. (TFŞ)’ye kredi başvurusunda bulunup kredinin onaylanmasıyla yararlanılır.

Taksiti türkcell yaptığı için kendi bünyesinde senin şecereni çıkartıp nasıl bir abone olduğuna bakıyor ve sıkıntısız abone isen ve ödemelerinde sıkıntı yok ise sorunsuz geçer.

Kredi iması ise belirli bir ücreti taksitler halinde geri ödeyeceğin için bir nevi kredi çekmiş gibi oluyorsun. Ama ismi kredi değilde taksitli telefon olmuş oluyor.
  • kredi kullandırım ücreti tahsis ücreti...
    taksitin ne kadarsa telefon teslim edilirken +5 tl eklemeler..
    o kadar sahtekar ki tcell....
    164 lira taksitli telefonu 169 tl faturalandırdılar itiraz ettim tam 6ay sonra tamam hata olmuş dediler bu sefer de 167 liraya düşürdüler...

ince ince değdirip sonra komple iteliyorlar...tcell çekim gücü ve hizmette iyi ama bu taahüt olaylarında pislikler...
  • Böyle dandik telefona o para cok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.