Şimdi Ara

TURKCELL İŞTE ŞİMDİ BENİ YIKTIN.SÖYLENECEK ÇOK ŞEY VAR AMA... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence turkcellin açıklama yapmaya ihtiyacı bile yok aslında şöyle bir açıklama yapsın doğan grubu turkcell tarafından kaale alınmıyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

İşte buyrun. Filmi görmeden yorum yapan arkadaşlar yukarıdaki mesaja bir bakalım. Şimdi kim rahatsız oluyor bir bakalım. En ufak fırsatı kaçırmadan turkcell'i karalayıp, vodafone'u yüceltmeye çalışan kişilerin yorumlarını merakla bekliyoruz.

hepsi bir anda kayboldular.Bence hepsi bant arıyor kırdıkları hatlarını yapıştırmak için
  • quote:

İşte buyrun. Filmi görmeden yorum yapan arkadaşlar yukarıdaki mesaja bir bakalım. Şimdi kim rahatsız oluyor bir bakalım. En ufak fırsatı kaçırmadan turkcell'i karalayıp, vodafone'u yüceltmeye çalışan kişilerin yorumlarını merakla bekliyoruz.

iyi diyorsun da sende tekzip i görmeden atıp tutmuyor musun?
    sözcü gibi....
  • bence malum mesajı herkes iyi okusun,körü kürüne savunanlar dahil
  • quote:

Atıp tuttuğum mesajı gösteriniz.

quote:

Orjinalden alıntı: Qantas

iyi diyorsun da sende tekzip i görmeden atıp tutmuyor musun?
    sözcü gibi....

şirket sözcüsü gibi davranman onu gösteriyor.
    tekzip nerde?
    yoksa şirket seni mi görevlendirdi de haberimiz yok.
  • tekzip nerde diye soruyorum?
    sen filmi izlemeden başkalarının ağzıyla yorum yapıyorsun?
  • Böyle bir filme onay vermeyen TURKCELLİ tebrik etmek gerek...
  • quote:

Gold38 kullanıcı adlı kişinin mesajını okuyun.

Filmden alıntılar yapılmış. Her şey ortada. Size başka bir şey yazmayacağım.

quote:

Orjinalden alıntı: Qantas

tekzip nerde diye soruyorum?
    sen filmi izlemeden başkalarının ağzıyla yorum yapıyorsun?

arkadaşım marka fanatikliği senin gözünü döndürmüş.
    turkcel çıksın madem 'atatürkü alkolik gösterdiği için' sponsor olmadım desin....

ama ne diyor.
    Bu filme sponsor olursak bir kesimin tepkisini çekeriz
    diye sponsor olmadım diyor.

öyle İDDİA ediliyor.

vahim bir iddia

bu durumda insanlar ne bekler???????? TEKZİP

ama nerde YOK....

e be kardeşim sana ne oluyor o zaman????

içinde itiraf edemediğin nefretler varsa bilemem tabiii.....

• beyler haber hurrıyette cıkmış neden tartısıyorsunuz haber yuzde 100 yalan kımbılır nıye yapmıstır turkcell topluma duyarlı bır kurumdur boyle hata yapması imkansızdır
  • Merhaba Arkadaşlar,

Dün bu haberi okuyunca, gece hiç üşenmeden Turkcell web sitesine girdim ve durumu protesto eden sert bir mail yazdım. Eğer haberdeki gibi Turkcell2in yobaz türbünlerine oynadığına inanırsam kendime ait 3, eşime ait 2 ve aileme ait 8 adet Turkcell hattımızı 9 kasımdan sonra makul ve akıllı bir tarife açıklayacak olan operatöre taşıyacağımızı yazdım ve yeni Turkcell tarifesi olarakta, Sizsizecell (Turkcell ve şirin görünmek istedikleri yobazlar tarifesi) ni açıklamasını öneren mailimi attım. Bu öğlen Turkcell'den yutkuna yutkuna adının Şeb... olduğunu söyleyen ve çok kibar konuşmaya çalışan ve sanırım bütün gün bu konu ile ilgili açıklama yapmak zorunda kaldığını anladığım bir bayan aradı. Oldukça, birbiri ile tutarsız açıklayıcı şeyler ile durumu kurtarmaya çalıştı. Bende bu bayana, bana söylediklerinizi bugün ya da yarın kamuoyuna açıklayacakmısınız deyince, çok net bir şekilde böyle bir açıklamanın yapılmayacağını söyledi. BURADAN DA ANLAŞILIYOR Kİ, EĞER BÖYLE BİR AÇIKLAMA YAPARLAR İSE CAN DÜNDAR BUNA KONTRA BİR AÇIKLAMA YAPIP TURKCELL'İ DAHA DA İÇİNDEN ÇIKILAMAZ BİR NOKTAYA TAŞIYACAĞINDAN KORKTUKLARINDAN, İŞİ SOĞUTMAYA ÇALIŞTIKLARINI ANLADIM. Dediğim gibi 1996 yılının sonlarında sahip olduğum numaram ve diğerlerini 9 kasımdan sonra değerlendirmem sonunda ya Vodafone veya Aria ya taşıyacağım. Bundan sonra da Turkcell'den herhaldi Saidi Kürdi veya Fetuulllah Gülen belgesellerine sponsor olduğu haberini şaşırmadan bekleyeceğim.

Cumhuriyet BAyramınız kutlu olsun. Bana bu günlere gelmemi sağlayan Kemalist düzene, tek başıma kalsam bile sağdık kalacağım ve onu 3 yada 5 abone uğruna satanlar ile aynı network içinde olmayacağım.

• quote:

Orjinalden alıntı: RoaDHuNTeR

Merhaba Arkadaşlar,

Dün bu haberi okuyunca, gece hiç üşenmeden Turkcell web sitesine girdim ve durumu protesto eden sert bir mail yazdım. Eğer haberdeki gibi Turkcell2in yobaz türbünlerine oynadığına inanırsam kendime ait 3, eşime ait 2 ve aileme ait 8 adet Turkcell hattımızı 9 kasımdan sonra makul ve akıllı bir tarife açıklayacak olan operatöre taşıyacağımızı yazdım ve yeni Turkcell tarifesi olarakta, Sizsizecell (Turkcell ve şirin görünmek istedikleri yobazlar tarifesi) ni açıklamasını öneren mailimi attım. Bu öğlen Turkcell'den yutkuna yutkuna adının Şeb... olduğunu söyleyen ve çok kibar konuşmaya çalışan ve sanırım bütün gün bu konu ile ilgili açıklama yapmak zorunda kaldığını anladığım bir bayan aradı. Oldukça, birbiri ile tutarsız açıklayıcı şeyler ile durumu kurtarmaya çalıştı. Bende bu bayana, bana söylediklerinizi bugün ya da yarın kamuoyuna açıklayacakmısınız deyince, çok net bir şekilde böyle bir açıklamanın yapılmayacağını söyledi. BURADAN DA ANLAŞILIYOR Kİ, EĞER BÖYLE BİR AÇIKLAMA YAPARLAR İSE CAN DÜNDAR BUNA KONTRA BİR AÇIKLAMA YAPIP TURKCELL'İ DAHA DA İÇİNDEN ÇIKILAMAZ BİR NOKTAYA TAŞIYACAĞINDAN KORKTUKLARINDAN, İŞİ SOĞUTMAYA ÇALIŞTIKLARINI ANLADIM. Dediğim gibi 1996 yılının sonlarında sahip olduğum numaram ve diğerlerini 9 kasımdan sonra değerlendirmem sonunda ya Vodafone veya Aria ya taşıyacağım. Bundan sonra da Turkcell'den herhaldi Saidi Kürdi veya Fetuulllah Gülen belgesellerine sponsor olduğu haberini şaşırmadan bekleyeceğim.

Cumhuriyet BAyramınız kutlu olsun. Bana bu günlere gelmemi sağlayan Kemalist düzene, tek başıma kalsam bile sağdık kalacağım ve onu 3 yada 5 abone uğruna satanlar ile aynı network içinde olmayacağım.

Turkcell'de bu tür aboneleri kolundan tutupta lütfen bizimle kalın demiyordur

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.