Şimdi Ara

TURKCELL in IPHONE 3G tarifesini öğrendim!!!!!!! ***UNOFFICIAL*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
0
Favori
10.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ederi en fazla 1000 YTL olan bir telefon için bu kadar para vermek enayiliktir.
  • bu 99 ytl lik fiyat içinde neler var, yani

konusma suresi
    internet paketi
    ucretsiz sms
    vs...

???

quote:

Orjinalden alıntı: gsyagtu

arkadaşlar öncelikle fiyatlar resmi olarak belirlenmiş değil o fiyatı söyleyen satıcı biraz çok bilmişlikte yapmış olabilir.
    Ancak şöyle bir durum varki daha 1 ay önce turkcellden ayda 99 ytl 18 ay kontratla bir yakınıma blackberry bold aldık yani buda 18 x 99ytl= 1782 ytl ediyor. Eh iphone un satış fiyatının bundan yüksek olacağı kesin onu için 99 x 24 ay benimde gelmesini beklediğim tarife...
  • 2376 ytl gercekten cok fazla 2 senelik abonelik icin
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcff

bu 99 ytl lik fiyat içinde neler var, yani

konusma suresi
    internet paketi
    ucretsiz sms
    vs...

???

quote:

arkadaşlar öncelikle fiyatlar resmi olarak belirlenmiş değil o fiyatı söyleyen satıcı biraz çok bilmişlikte yapmış olabilir.
    Ancak şöyle bir durum varki daha 1 ay önce turkcellden ayda 99 ytl 18 ay kontratla bir yakınıma blackberry bold aldık yani buda 18 x 99ytl= 1782 ytl ediyor. Eh iphone un satış fiyatının bundan yüksek olacağı kesin onu için 99 x 24 ay benimde gelmesini beklediğim tarife...

Hayır internetin yanında belli bir konuşma da dahil olsa o zaman olabilir, bende 60-70 ytl fatura ödüyorum bunun üstüne binmesin 99ytl. Şu kadar konuşma süresi ve şukadar internet dahil 99ytl derlerse olabilir belki...

• quote:

Bu 99 ytl sadece internet paketi ücreti hatırlatırım. Yani aylık ödediğiniz faturanın üzerine eklenecek. iPhone'da da böyle olacak muhtemelen. Yani 500 ytl de fatura ödeseniz 99 ytl'yi vereceksiniz .

• Ben bu fiyatlardan olacağına inanmıyorum.

Blackberry Bold dan daha fazl olması gerektiğine katılıyorum, fakat burada APPLE farkı çıkıyor ortaya.
    APPLE tüm dünyada bir standart koymaya çalışıyo iphon için.

Ben Avrupa ülkelerindeki fiyatların üzerine sadece ÖTV KDV vb. vergilerin eklenerek satılacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Bu fiyata verirlerse ben almam.
    Ederi en fazla 1000 YTL olan bir telefon için bu kadar para vermek enayiliktir.

Tam kafamdaki fikri söylemişsin, helal olsun...
  • walla işte bir ara sony ericsson almıstık turkcell den o zaman belli bir konusma ucreti karsılıgı veriyordu yine o sekilde olmalı yoksa cidden pahalı iş bu iş

quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

quote:

Orjinalden alıntı: mcff

bu 99 ytl lik fiyat içinde neler var, yani

konusma suresi
    internet paketi
    ucretsiz sms
    vs...

???

quote:

Hayır internetin yanında belli bir konuşma da dahil olsa o zaman olabilir, bende 60-70 ytl fatura ödüyorum bunun üstüne binmesin 99ytl. Şu kadar konuşma süresi ve şukadar internet dahil 99ytl derlerse olabilir belki...

• hocam o satıcı uçmuş bence olurmu yaa 24 ay 99 ytl sadec internet bedava olcakmış

turkcell satamaz iphoneleri vodafon kapar pastayı

ben şahsen inanmıyorum bu satıcının söylediklerine

edit: eksik kelime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karantina61 -- 22 Eylül 2008; 13:05:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: vincentvega

Bu 99 ytl sadece internet paketi ücreti hatırlatırım. Yani aylık ödediğiniz faturanın üzerine eklenecek. iPhone'da da böyle olacak muhtemelen. Yani 500 ytl de fatura ödeseniz 99 ytl'yi vereceksiniz .

Senin TTNET ADSL fiyatlarından haberin yok sanırım o dediğin fiyata ayda 4MB sınırsız bağlantı veriyorlar...

TURKCELL in IPHONE 3G tarifesini öğrendim!!!!!!! ***UNOFFICIAL***

• bu fiyat çok yüksek... ama ben yine de cuma günü olacak olan resmi açıklamayı beklememiz gerektiğini düşünüyorum, şimdi ne desek boş...

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 22 Eylül 2008; 13:29:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: foxhound

bu fiyat çok yüksek... ama ben yine de cuma günü olacak olan resmi açıklamayı beklememiz gerekyiğini düşünüyorum, şimdi ne desek boş...

bence de,
    kesin şehir efsanesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrtbjk

quote:

Orjinalden alıntı: foxhound

bu fiyat çok yüksek... ama ben yine de cuma günü olacak olan resmi açıklamayı beklememiz gerekyiğini düşünüyorum, şimdi ne desek boş...

bence de,
    kesin şehir efsanesi

Biz böyle konuşuyormusuz, cuma günü Turkcell açıklıyormuş, Tüm faturalı hat abonerine Alo240 paketine 2 yıl taahüt veren herkese iphone bedeva diye.

Hayal dünyası işte...
  • Ben iPhone'a falan para vermem.
    Samsung ANDROID sistemi kullanan telefon çıkarsın, ondan alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kotiledon -- 22 Eylül 2008; 13:38:39 >
  • Ben saçma sapan forumda bin defa tekrar edilmiş birşey için başlık açmıyorum, bazı arkadaşların insanları kandırmayın falan demeside çok saçma. Haftasonu turkcell bayii nde geçen konuşmayı paylaşmak istedim sadece.

Ayrıca bazı arkadaşlar nedense çok iyimser, burası türkiye hangi apple ürünü burda ucuz olmuşta bu olacak, ve ayrıca turkcell gibi faturalı hat olduğunda herşeyi inanılmaz pahalı bir operatörle.

Blackberry bold 18 x 99 luk bir fiyatla satılıyor turkcellde, bence 24 x 99 iphone için turkcell de gayet normal bir fiyat..
    Muhtemelen bu tarifede bold gibi sınırsız internet paketi olacaktır. TTnet in bile en ucuz limitsiz internet paketi 49 ytl. yani telefona 50 x 24 ödediğinizi düşünebilirsiniz, buda 1200 ytl yapıyor.. Iphonu medem gibi kullanmanın yolunuda bulursanız 2 yıl internet bağlantısına para vermemiş olursunuz

Şimdi saçma bulan arkadaşlar bide böyle değerlendirsin bakalım nekadar saçmaymış...

• quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

Biz böyle konuşuyormusuz, cuma günü Turkcell açıklıyormuş, Tüm faturalı hat abonerine Alo240 paketine 2 yıl taahüt veren herkese iphone bedeva diye.

Hayal dünyası işte...

Namık Kemal Misali...

• quote:

Orjinalden alıntı: ressss2005

Ben saçma sapan forumda bin defa tekrar edilmiş birşey için başlık açmıyorum, bazı arkadaşların insanları kandırmayın falan demeside çok saçma. Haftasonu turkcell bayii nde geçen konuşmayı paylaşmak istedim sadece.

Ayrıca bazı arkadaşlar nedense çok iyimser, burası türkiye hangi apple ürünü burda ucuz olmuşta bu olacak, ve ayrıca turkcell gibi faturalı hat olduğunda herşeyi inanılmaz pahalı bir operatörle.

Blackberry bold 18 x 99 luk bir fiyatla satılıyor turkcellde, bence 24 x 99 iphone için turkcell de gayet normal bir fiyat..
    Muhtemelen bu tarifede bold gibi sınırsız internet paketi olacaktır. TTnet in bile en ucuz limitsiz internet paketi 49 ytl. yani telefona 50 x 24 ödediğinizi düşünebilirsiniz, buda 1200 ytl yapıyor.. Iphonu medem gibi kullanmanın yolunuda bulursanız 2 yıl internet bağlantısına para vermemiş olursunuz

Şimdi saçma bulan arkadaşlar bide böyle değerlendirsin bakalım nekadar saçmaymış...

Hocam sen Ana Konu'nun son bölümlerini incele her sayfada senin gibi bazı çalışanlarla geçen konuşmalarla,alınan duyumlarla ilgili bir çok yazı var...İnsanların senin yazdıklarına temkinli yaklaşmasının nedenide bu..

• 1). Kesinlikle inanmadım

2). O internet paketi kesinlikle sınırsız değildir 20mb kotası vardır üzeri paralıdır

3). Ayda 99YTL'lik pakete ücretsiz şebeke içi konuşma dakikası vardır gerisi normalin üstünde pahalıdır.

4). Diğer şebekelerli aramak daha da pahalıdır ve 99'a dahil değildir

5). Turkcell ya da Vodafone bu kadar gözü dönmüş tüketici varken hayatta zarar edeceği ya da sizi düşüneceği bir şekilde satmaz o telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbee -- 22 Eylül 2008; 13:45:02 >
  • herkes icin gecerli olmaz bu tarife ama turkcelinde oyle bir hata yapacgini hic sanmiyorum oyle sinirsiz internet ancak sinirsiz hayal dunyasinda olur
  • Ben almakta acele etmeyeceğim. 2-3 ay bekleyeceğim. Piyasa otursun, kaymak tabaka alsın. Ben sonra alırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.