Şimdi Ara

Turkcell ile ilgili tüm soruları alalım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
4.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fatura, cihaz, paketler, yeni hat alımı ve taşıma ile ilgili tüm soruları alabilirim. Müsait oldukça geri dönüş yapabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Haklı olduğum bir kaç mevzuda Turkcell beni çok üzdü, aylarca sinir harbi yaşadım. Şimdi intikam alıyorum. Bu yedikleri kazığın bedeli değil benim mağdur edilişim ama, şimdilik elden gelen bu.
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Konu nedir?

• s.a mad hocam bazı sorularım var 5 ocak 2018 de numaramı türkcele taşıdım eko 3 gb tarifesine geçiş yaptım şimdi faturasız Lifecell Avantaj tarifesine geçebilirmiyim + o tarife de 500 dk her yöne konuşma veriyor normal telefon rehberinden arayabilirmiyim yoksa illaki upcall üzerinden mi arama yapabileceğim

bi arkadaş sayesinde türcelle geçiş yaptığımdan o kod yolladı bana bende kodu sms ile 2200 yolladım o arkadaş ve ben 6 ay boyunca 1gb internet kazandım bende yeni arkadaş götüreceğim ben tekrardan 1 gb 6 ay boyunca alabilirimiym faturasız lifecell avantaj tarifesine geçersem bu hediye haklarım yanacakmı devam edecek mi
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam

Öncelikle kampanyanız devam eder. Faturasız tarife değişikliğini yapabilirsin. Bip üzerinden aramalar olur. İnternet bağlantısı olmadan arama yapamazsın. Şuan kullandığınız tarife çok daha iyi mantıklı olan devam etmeniz olur.

• Faturasız tarifelerde 12 ay boyunca geçerlidir yazısı var hep. Numara taşıyıp geçsem 1 sene sonra mecburen daha pahalı tarifelere mi geçmem gerekli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad

Merhaba hocam

Öncelikle kampanyanız devam eder. Faturasız tarife değişikliğini yapabilirsin. Bip üzerinden aramalar olur. İnternet bağlantısı olmadan arama yapamazsın. Şuan kullandığınız tarife çok daha iyi mantıklı olan devam etmeniz olur.

bip üzerinden haricinde upcall dan 500 dk veriliyor yazıyor kampanya kısmında

Lifecell Avantaj
    Kategori: Hazır Kart - Yeni Turkcell'liler
    Lifecell'de her şey için bol bol internet var! Uygulamalarda geçerli 20 GB ve diğer kullanımlar için 4 GB ile internetin sonsuz dünyası cebinizde! Üstelik, BiP'ten BiP'e istediğin kadar konuş, mesajlaş, paylaş, BiP'ten her yöne aramalar için geçerli 1.000 dk, Upcall üzerinden de kullanabileceğiniz her yöne 500 dakika!
  • quote:

Merhaba hocam

Hocam lifecell avantaj kullaniyorum verdiği 500 dkyi internetsiz bipsiz normal olarak kullaniyorum yanlis bilgi vermeyelim lütfen eko 3 gba gore lifecell avantaj daha mantikli paket icerigi bakimindan bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

Merhaba hocam

Hocam lifecell avantaj kullaniyorum verdiği 500 dkyi internetsiz bipsiz normal olarak kullaniyorum yanlis bilgi vermeyelim lütfen eko 3 gba gore lifecell avantaj daha mantikli paket icerigi bakimindan bence :)

herkes farklı cevap verdiğinden dolayı karar veremedim

arama konusunda biraz kararsızım bip ile güzel konuşulamıyor kesiliyor çok bip yükledim denedim kaç kere aradı isem kesildi

dediğiniz gibi tv + si var fizzy müzik var facebok twitter 2 gb var 4 gb normal interneti var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 14 Ocak 2018; 23:51:4 >

• quote:

quote:

Merhaba hocam

senin telefonda upcall yüklü mü acaba

upcall dan mı arıyorsun yoksa normal telefon rehberin den mi
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam gönül rahatlığıyla geçebilitsin lifecell avantaj kullanıyorum hy 500 dk var upcallda gerekmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

quote:

Merhaba hocam

herkes farklı cevap verdiğinden dolayı karar veremedim

arama konusunda biraz kararsızım bip ile güzel konuşulamıyor kesiliyor çok bip yükledim denedim kaç kere aradı isem kesildi

dediğiniz gibi tv + si var fizzy müzik var facebok twitter 2 gb var 4 gb normal interneti var

Dünde söyledim kullaniyorum paketi normal konusmadan gidiyor internetsiz bipsiz kullaniyorum yani sorunsuz kullanilabiliyor daha ne diyeyim turkcell bayi calisanlarinin bile bilgisiz olduğu şu zamanda dün mini tl karti yuklemek için bulunduğum şehirdeki tüm timleri gezdim kimi bizde yok diyor kimi yeni çıktı diyor 1 tane bayide işi bilen biri vardi da yaptirdim cikinca müşteri hizmetlerine bütün bayileri şikayet ettim benle aşık atiyorlar

Dipnot:elektronik haberlesme mühendisliği ogrencisiyim.zaten alanim geregi bu konulara her türlü aşinayim ustüne üstelik 3 hat kullaniyorum 50-60 kere numara tasima yapmişimdir hiç telsiz vergisi odemedim bu yüzden 8-10 kere bayilerin olmaz sende dediği kampanyalara hep katildim bayi calisanlari kampanyalari tam bilmiyor neyin ne olduğunu daha doğrusu

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

quote:

Merhaba hocam

senin telefonda upcall yüklü mü acaba

upcall dan mı arıyorsun yoksa normal telefon rehberin den mi

Upcall bip hiçbir programi indirmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genclik17 -- 15 Ocak 2018; 0:0:11 >

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam dediğine katılıyorum mh hiçbir şey bilmiyor insanları yanıltıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Merhaba hocam dediğine katılıyorum mh hiçbir şey bilmiyor insanları yanıltıyorlar

Sorma hocam faturasiz kontör yüklücem diyorum dün faturaliya gecsene diyor 2 gb 25 tl diyor yok sağol 30 tl ye şu an 10 gb kullaniyorum dedim kilitlendi :) ne diyeyim şimdi geçen türk telekoma numara tasima yapcam diyor hattin acilinca telsiz vergisi kesilcek diyorum numara tasima yapinca yil sonuna kadar kesilmez diye yok öyle birşey kesilir diyor durum çok vahim var ya :(

Hat taşırken faturasızda vergi yok dememe rağmen benimle inatlaşıyorlar mh nin hiçbir şeyden haberi yok

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    1.64 lira telsiz kullanım ücreti olur. Faturasız hatlarda vergi yok diye bir şey yok.

Lifecell paketleri çok mantıklı değil. Şuan ki alt yapının buna uygun olduğunu düşünmüyorum. Herkes tabi istediği paketi kullanabilir.

• 12 ay boyunca o pakette kalabilirsin daha sonra en yakın paketlere geçebilirsiniz. En yüksek pakete geç zorunluluğu yok.

• quote:

1.64 lira telsiz kullanım ücreti olur. Faturasız hatlarda vergi yok diye bir şey yok.

Al işte buyur burdan yak hocam faturasiza numara taşırsan yıl sonuna kadar telsiz vergisi ödemezsin bu yillardir böyledir her operatörde

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.