Şimdi Ara

Turkcell hakkındaki olumsuz düşüncelerim. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
3.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam şimdi baktım da bu dev paket 80gb 300 lira ama dev 100gb 840 lira bunun mantığı ne?

• Yaklaşık 5 yıldır abonesiydim ve 1 hafta önce numaramı türk telekoma taşıdım ve artık kazıklanmayacağımı biliyorum. Müşterisine 1 tl bile indirim yapmayan bir firma bu firma. Ve her taahhüt bitiminde, zamlı paket satmayı teklif ediyorlar ve indirim kesinlikle yapmıyorlar. Çekim kalitesi ile övünüyorlar devamlı olarak ama ben bulunduğum çevre de pek + sını görmedim dolayısıyla benim için farketmiyor. Diğer illerde yaşayan arkadaşlar için edebilir bilemem. Yaklaşık 1 hafta önce kontratım bitti ve yeni bir paket teklifi yaptılar' 65 tl tutarında ve ben kabul etmedim çünkü gereksiz buldum, türk telekoma geçtim ve fatura bazında daha avantajlı oldu benim için. Hiçbir eksikliğinide görmedim şuan için gayet iyi çekiyor ve memnunum yani. Bazıları türk telekomu yerden yere vuruyor' eskiden bende sevmezdim ama anladım ki abartıldığı kadar kötü değil ve bir çok ilde çekiyor. Turkcell gibi müşteriyi öpme politikası olan şirkete para yedirmekten her türlü daha iyidir benim gözümde.

• themann41 T kullanıcısına yanıt

Yani söylemeden geçemeyeceğim. TT şöyle böyle demeyeceğim, kullandığım için ne kadar vasat olduğunu (çekim hariç) biliyorum.

Tek diyeceğim şudur. Taahhüdün bitince aynı tarifeyi herkese farklı fiyattan teklif eden TT, Ahmet'e verdiği indirimi sana vermeyince işte tam olarak o zaman kazıklanmış hissedeceksin. Bu durum Turkcell'de yok ve kimseye indirim vermediği için sitem etmişsin. Umarım bu saçma politikaya maruz kalmazsın ve kazıklanmış hissetmezsin. Ha sana göre Turkcell'in yaptığı kazıklamakken TT'nin yaptığı değilse bilemeyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • themann41 T kullanıcısına yanıt
    Hangi tarifeye taşıdınız?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kullanmasini bilene turkcell kraldir once rahat hat alip 1ay kullanip paketi iptal edeceksin aileyle kullanmak icin turkcell ekip yapacaksin her aile uyesi birbirini sinirsiz arayacak
    her hafta salla kazandan bip heryone 500dakika gelir buda aylik 2000dakika heryone demek ayrica internet icin gollercepte ve yaani tarayici interneti kullanacaksin aylik internetini alacaksin
    2 ayda bir 6lira 20kurus vergini odeyeceksin olup bitecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Afyon merkeze yakın bir köy. Burada diğer hatlarla Turkcelli kiyaslayanlarin boş algılarına kanmayacagiz. Kaliteden vazgeçmeyeceğiz. Turkcell kullanmaya devam edeceğiz.😜
    Turkcell hakkındaki olumsuz düşüncelerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.