Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GENERALCELL , 53Lazkopat53 , xweser , hakkan058 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
22.587
Cevap
669
Favori
1.149.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elçi Yakını şifresi ile bu kampanyayı kabul etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese gore her sektore gore kampanya varda bir Turkcell musterilerine kampanya yok cok ilginc gercekten.
  • AzuLA kullanıcısına yanıt
    Cidden sinir bozucu. Yıllardır aynı operatörü kullanan sadık müşteriye hiçbir özel kampanya yok ama ayda 1 operatör operatör gezen müşterilere neredeyse üstüne para verecekler.

• Katılıyorum. Tarifem yakında doluyor, mesaj geldi size özel paketler için tıklayın, dijital operatörde güya bana özel “Bol 12 (12 GB + 1000 dk + 300 sms)” paket 59 TL. Ancak, seçmek isteyince “Turkcell’li ol” butonu çıkıyor, açıklamalarda da yeni müşteriler için diyor.

Nasıl iş anlamadım. Gnctrkcll dahil diğer faturalı tarifeler ateş pahası...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pasificici P kullanıcısına yanıt
    Diğer Bol paketlere yahut Süper Fırsat paketlerine göz atabilirsiniz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasificici

Katılıyorum. Tarifem yakında doluyor, mesaj geldi size özel paketler için tıklayın, dijital operatörde güya bana özel “Bol 12 (12 GB + 1000 dk + 300 sms)” paket 59 TL. Ancak, seçmek isteyince “Turkcell’li ol” butonu çıkıyor, açıklamalarda da yeni müşteriler için diyor.

Nasıl iş anlamadım. Gnctrkcll dahil diğer faturalı tarifeler ateş pahası...
    Ben faturasıza geçip öyle faturalıya geçtim, biraz meşakkatli bir iş ama hattım 2006 açılışlı hat, yılları kaybetmek istemedim, bazen kafasına tak ediyor güzel şeyler erebiliyor,

mesela her hafta sallakazanda çıkan hediye harici 3 saatlik 1gb garanti veriyor.

Buna takılmıyorsan en iyisi git gel yapmak.
  • Merhabalar TT'den geçmeyi düşünüyorum. Faturalı kullanıyorum. Aylık 500-750 DK 100-200 Sms Ve 12-15 gb arası internet işimi görür tarife önerisinde bulunabilir misiniz. Teşekkürler.
  • usmcsas kullanıcısına yanıt
    Faturalı Maksi Plus 10 GB, 1000 SMS/MMS, 1000 Dakika 39 TL

Süper Fırsat 20 GB paketi 20 GB, 1000 SMS/MMS, 1000 Dakika 69 TL

• Faturalı maksi çok iyiymiş hocam. Ama Hazırkarttan geçenler için diyor. Bir yanlışlık olmasın?
  • usmcsas kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Turkcell faturasız'a geçiş yapın hocam, ardından uygulama dan pakete geçiş yapabilirsiniz

• Turkcell faturasız dan hemen mi belli bir süre sonra mı geçiş oluyor

• akuruk kullanıcısına yanıt
    Gün içinde geçebilirsiniz hocam, saat sürmez.

• Arkadaşlar bir hatta gnç 6 gb + 3 gb sosyal medya paketi var hediye gb lar var ama 3 gb sosyal medya(facebook twitter instagram youtube) paketinden yiyor hediyeden düşmüyor bi yolu yordamı var mı bunun?

• Hep böyle hocam sistem, keşke istediğimiz paketten kullanabilsek. Benim de dün kazandığım hediye den gidiyor.

• turkcell 10tl google play hediyesi verince ordan yt premıum ogrencı paketimi yenilettim. Sonra baktım mobil ödeme 6.99tl kesilmiş. Burada yazanların dogrultusu aradım paycell mhyi. Dedim ki hediye parayı harcadım böyle iş mi olur vs dedim direkt iade ettiler güncel tutardan düştü.
  • Turkcell hediyeyi fazla fazla veriyor. Keşke önceliklendirme sistemini kendimiz yönetebilsek cok iyi olurdu hangi paketi kullanacağımızı seçebilsek...

• Keşke, ama belki ilerleyen zamanlar da buna da el atabilirler yani istediğimiz paketten kullanım yapabiliriz belki...

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.