Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EdmeE , Atatürk_1881 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
22.592
Cevap
668
Favori
1.149.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babama paket bakıyorum, akıllı telefona yeni geçti 25 yıllık Turkcell'li, Bizbize adlı tarifede. Bir kaç kere alo demesine rağmen her ay 35-50₺ fatura ödüyor. Turkcell bayiye gittik 85-90₺'lik gereksiz pahalı paketler çıkardılar. Turkcell'in sitesinden baktım en ucuz 70₺'ye Lifecell Mix Paket vardı. Babam için 30-40 liralık konuşma ve internet olan paket arıyoruz. Nasıl buluruz ya da teklif alırız yardımcı olacak var mı?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kolomen_596 K kullanıcısına yanıt
    Sms’le katılımda 12 ay boyunca paketi alabilirsiniz diyor. Postan alınca da paket aktif olduğu sürece 12 ay boyunca alabilirsiniz diyor. Sms ile alanlar için paketin aktif olup olmaması şartı koyulmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    30 günlüğüne başka operatöre geçip 30 gün sonra Turkcelle dönerek faturasız olarak şunu alabilirsiniz

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/lifecell-hos-geldin-5gb

Faturalı olarak rahat paketlerini inceleyin.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Değişti o zaman. uygulama. Üçlü Paket vardı 2015'de 1 GB 1000 SMS 500 dakika 35 TL'ydi Turkcell'de. Bende faturalı hatta geçiş yaptırmıştım o yüzden. Şimdi avantajlı hazırkart o zaman kullanın hocam size uygunsa.
    Limit yok ki neden otuz gün? Aynı gün başvuru yapabilir ve 4 gün içinde geçer.

Abim Kurumsal Turkcell hattını bireysel olarak devir aldı. Bireysel olarak açıldığı gün Avea'ya başvuru yaptı ve dört gün sonra Avea'ya geçti. Yeni alınmayan bir hat olduğu sürece hemen taşındığı gibi taşınabiliyor.
  • Kolomen_596 K kullanıcısına yanıt
    Lifecell hoşgeldin 5 gb faturasız paketini alabilmek için 30 günden fazla olarak başka operatörde olmanız şart hocam.

Paket detaylarını okursanız görürsünüz. Yoksa tabikide açıldığı gibi geri dönüş başvurusu yapılabilir ama böyle yapıldığında alınmak istenen paketin şartlarında özel bir durum varsa paket satın alınamaz. Şart koşmayan paket varsa ona geçilebilir sadece

Turkcell aslında pahalı bir operatör değil. Sadece yeni müşteri olurken ucuz. Adınıza kayıtlı isterse 10 hat olsun yeni tesis olarak bayiiden hat alınca hemen yeni müşteri teklifleri çıkıyor.

Operatör/marka olarak pek çok uygun fiyatlı GSM hattı var: Daha niceleri vardır benim burada yazmadığım tercih sizin :)

Turkcell
    Turkcell ortağı: 61cell 0561 610 ****
    Turkcell ortağı: Bursa MOBILE 0516 **** gsm hatları

Türk Telekomünikasyon - TT Mobil İletişim Hizmetleri
    Türk Telekomünikasyon - TT Mobil İletişim Hizmetleri Bimcell
    Türk Telekomünikasyon - TT Mobil İletişim Hizmetleri POCELL
    Türk Telekomünikasyon - TT Mobil İletişim Hizmetleri PTTCELL
    Türk Telekomünikasyon - TT Mobil İletişim Hizmetleri TEKNOSA CELL
    Türk Telekomünikasyon - TT Mobil İletişim Hizmetleri VESTELCELL "yeni çıktı"
    Türk Telekomünikasyon - TT Mobil İletişim Hizmetleri Fenercell
    Türk Telekomünikasyon - TT Mobil İletişim Hizmetleri KonyasporCell
    Türk Telekomünikasyon - TT Mobil İletişim Hizmetleri GözGözCell
    Türk Telekomünikasyon - TT Mobil İletişim Hizmetleri FC BARCELONA
    Türk Telekomünikasyon - TT Mobil İletişim Hizmetleri GS MOBILE

• 5 gün önce vodafone'a geçiş yaptım zerre memmnun değilim. tekrar turkcell'e geçmek istiyorum kaç ay beklemem gerekiyor?
  • oki91 kullanıcısına yanıt
    Rahat paketler dışındaki herhangi bir faturalı pakete hemen geçebilirsiniz. Faturasız olaraksa 30 gün beklemeniz gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Telefondan müzik dinlemeyi (Fizy) ve Televizyon izlemeyi (TV+) severseniz Lifecell hoşgeldin paketini ama bunlar pek önemli değil, bana daha çok heryöne internet lazım der iseniz Rahat 5GB (8GB) önerim hocam. Gerçi ilk ay Lifecell hoşgeldin kullanıp sonra da RaHat 5 GB tarifesine geçişte yapabilirsiniz hocam, RaHat'ta iken istediğiniz zaman ek paket alabilir ve de daha düşük GB'lı veyahut daha yüksek GB'lı RaHat paketlere geçiş yapabilirsiniz, hocam faturalı hat gibi tıpkı. Fatura günü gelince de ödersiniz tekrar alırsınız tercih sizin...
    Üstad, rahat paketlerde önce kullan. Sonra öde varmış. Mesela 3 gb lik 26 tl lik olanı aldım. 30 gun bitti fatura yansıyor. Illa hemen ödemek mi lazım paketin tekrar yenilenmesi için.

1-2 gün gecikme olsa olur mu faturalı gibi.

• erha-n kullanıcısına yanıt
    Olur tabiki de hocam ben 10 gün sonra ödemiştim mesela hocam sorun falan olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Olur tabiki de hocam ben 10 gün sonra ödemiştim mesela hocam sorun falan olmaz
    25 yaş altı tc nin bu pakete faydasi olur mu acaba?

• erha-n kullanıcısına yanıt
    Yani fayda derken GNÇ yumurta çatlat'tan (ilk ay hemen hemen aylık 60 GB kazanıyorsunuz yumurta oyunu sayesinde, sonraki zamanlar da hep 3 saatlik 1 GB veriyor...) faydanabilirsiniz veya GNÇ'lilere özel indirim kampanyaları oluyor (örn:Burger King) onlardan faydalanabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 1 Şubat 2020; 21:5:24 >
  • Çok teşekkürler üstad

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskiaçıksarıdesene

Uygulamada çok güzel birşeye rastgeldim

Tüm kampanyaları kredi kartı ile alma seçeneği getirmişler.

Çok güzel birşey bence. 15 - 20 TL'lik paketleri bile alabiliyorsunuz. Turkcell'e yeni geçtiniz ve 25 - 30 TL'lik paketleri alacaksınız. Bunun için 35 TL yükleme yapmanıza gerek yok artık. Kart ile ödeyince de yenileniyormuş ayrıca, bu dahada iyi...
    Dijital Operatör uygulaması mı? PAYCELL uygulaması mı

• Müslüm_32 kullanıcısına yanıt
    Dijital operatör uygulamasından hocam, bir pakete girip hemen katıl'a bastığınızda TL bakiyenle al - kredi kartınla al diye iki seçenek çıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkcell'e geçmeyi düşünüyorum. Aylık telefon konuşmam 30 dakika bile değil ama yoğun olarak internet kullanıyorum (en az 15gb), gençler için olan hatlardan alamam, faturalı interneti bol, fiyatı uygun bir tarife bakıyorum.

Ayrıca evde 3 senedir superonline fiber aboneliğim var, bir avantaj sağlar mı?
  • Taahütüm mart ayında bitiyor genç turbo pakete geçmek istiyorum ama yeni aboneler yararlanabiliyormuş.hattımı başka oparatöre taşıyıp gerimi türkcell geçmem gerekli?

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.