Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: churchil , mavidensonra , ferber Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
22.565
Cevap
669
Favori
1.148.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam faturalı hatta geçmek istemediğiniz sürece adam akıllı ilgilenmezler. Faturasız hatta taşıyın paket maket sormayın hiç. Geçtikten sonra en düşük 35 lira atılıyor galiba dijital operatörden yükleyin kampanya sayfasında yazan sms’i atıp alın paketinizi hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batmanzek

Akşam üstü Turkcell bayine gittim. Hoş Geldin 2 gb tarifesine geçmek istediğimi söyledim. Tarife +3 gb de haydi gel ile birlikte 27 tl olduğunu söyledim. Oradaki çalışanlar böyle bir tarife yok dediler. Sonra İl özel tarifesini sordum. O da geçen sene vardı dediler. Bunlar birde TIM de çalışıyorlar. Sitedeki kampanyalar dan haberleri yok. Aşağıda linkleri paylaşıyorum belki buradan okurlarda bilgilenirler.
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-2gb?source=CMS&place=campaigns_category
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/ile-ozel-firsat-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category
    Arkadaşlar merhaba,
    Hepinize yardımcı olması açısından akşam Hoş Geldin 2GB tarifesini inceledim. Aradığım cevapların hepsinin açıklamalarda yazdığını gördüm. Kısaca özetleyeceğim. Geçmek isteyen arkadaşlara yardımcı olur inşallah.
    1-Bu tarife faturasız tarifedir.
    2-Hoş geldin 2 GB tarifesidir.
    3-27 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda Haydi Gel 12 ay boyunca 3 GB tarife ek olur.
    4-İl özel fırsatları faturasız hatlarda devam etmekte. Eğer belirtilen illerde oturuyorsan, ILFATURASIZ 2GB veya ILFATURASIZ 1000DK yazıp 2200'a gönderilmeli. 12 ay boyunca 25TL ve üzeri paket aldıklatan kampanya faydası otomatik tanımlanacak. Kampanya kapsamında hediye 1000DK veya 2GB internet yüklenecek.

Kısaca 500 dk. 2 + 3 + 2 GB Toplam 7 GB İnternet ve 1000 SMS.
    Faturasız çok uygun bir tarife.

• bu faturasız olduğu için super sms paketini alamıyorum maalesef. supersms paketi sadece faturalı da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Geçen sene şöyleydi faturalı başka operatörden faturasız başka operatöre geçince yıl sonuna kadar vergi çıkmıyordu.

Bu sene aynı sistem hala devam ediyorsa şimdi geçtiğinizde 2021'e kadar vergi vermeyeceksiniz.
    Bu sene de devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Müslüm_32

Bu sene de devam ediyor mu?

Alıntıları Göster
    Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. 17 Ocak itibariyle faturalidan faturasıza geçtim. An itibariyle telsiz borcu gözükmüyor.

• Lifecell 5gb tarifesinde fizy için 8gb veriyor, fizy'yi premium/sınırsız kullanabiliyor muyuz? Yoksa ayrı ücret mi ödeniyor?

• Ağustos ta "hepsibirarada" tarifesine 12ay olarak ayda 39.90tl ile kullanıyordum , 14 Kasım'da SMS ile bana 44.90tl güncellenmiş olarak kullanacaksınız diye mesaj atmışlar bugün faturama bakınca müşteri temsilcisinden öğrendim 2ay boyunca 5tl fazla vermişim, iptal ettim müşteri temsilcisinden 5tl farkı normal 39.90 olarak kullanabilirsiniz söylendi fakat ödedigim ücret iade alamadım thh de durum ne olur , onaysız ilave ücret aldıkları için neler yapabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müslüm_32 kullanıcısına yanıt
    Babamın hattını yeni verdik taşımaya birkaç güne belli olur sonuç hocam

• hayalladam H kullanıcısına yanıt
    Fizy aboneliği ayrı hocam verdiği net paketi Fizy kullanirken normal internet paketinizi harcamaz böylece.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Anlatamadım sanırım. Şunu sormak istedim, spotify gibi fizy'yi reklamsız kullanmak için bir de ona üyelik ücreti ödeyecek miyiz?

• hayalladam H kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam ben anlatamamışım aslında

Evet fizy premium almanız gerek.

Hoşgeldin paketiyle gelen fizy paketi sadece internet hocam Fizy kullanirken o paketten düşer internet harcaması. Şarkı dinlemeyi etkilemiyor yani spotify gibi üye olmalısınız.

Hatta spotify örneğiyle pekistireyim durumu.

Spotify yi mobil internetle kullanırken sizin normal internet paketinizden düşer değil mi? Fizy de öyle değil işte Türkcell Fizy için internet paketi veriyor ayrıca orası bitene kadar normal internetinizden harcamaz spotify gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 22 Ocak 2020; 18:6:17 >
  • Bizbize tarifesi 60 dk verme olayı bitti mi ?

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: batmanzek

Arkadaşlar merhaba,
    Hepinize yardımcı olması açısından akşam Hoş Geldin 2GB tarifesini inceledim. Aradığım cevapların hepsinin açıklamalarda yazdığını gördüm. Kısaca özetleyeceğim. Geçmek isteyen arkadaşlara yardımcı olur inşallah.
    1-Bu tarife faturasız tarifedir.
    2-Hoş geldin 2 GB tarifesidir.
    3-27 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda Haydi Gel 12 ay boyunca 3 GB tarife ek olur.
    4-İl özel fırsatları faturasız hatlarda devam etmekte. Eğer belirtilen illerde oturuyorsan, ILFATURASIZ 2GB veya ILFATURASIZ 1000DK yazıp 2200'a gönderilmeli. 12 ay boyunca 25TL ve üzeri paket aldıklatan kampanya faydası otomatik tanımlanacak. Kampanya kapsamında hediye 1000DK veya 2GB internet yüklenecek.

Kısaca 500 dk. 2 + 3 + 2 GB Toplam 7 GB İnternet ve 1000 SMS.
    Faturasız çok uygun bir tarife.

Alıntıları Göster
    İl özel fırsatlar hangi tarihe kadar devam ediyor.

Son tarihi öğrenebilir miyiz? Antalya için de geçerli değil mi?

Antalya için geçerli 31 Mart
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Antalya için geçerli 31 Mart
    Kaç ay geçerli

12 ay mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müslüm_32 -- 22 Ocak 2020; 20:32:41 >
    Evet 12 ay geçerli.
  • Tam 12 dk önce çatlat yaptım ve 1 ay olduğu gibi yine 1 tl ye 1 GB geldi 1 aydır haftada 2 kez 1 tl ye 1 GB geliyor salla kazan dan ise 6 saatlik 1 GB dan yukarı hiç çıkamadım. Trcell kesinlikle kullanıcıları ile dalga geçiyor yada kullanıcıları arası ayrım yapıyor. 1 aydır 1 tl ye 1gb çıkıyor bunu ne böyle. Yarın hat taşıma talebinde bulunuyorum geçerim Telekoma faturalı 35 tl ye 15 gb İnternetim i alır mis gibi kullanırım sınırsız whatsap da cabası. Üstelik resim video ne atarsan at. Vay efendim ful çekiyormuş çok kalitelitmiş bla bla bla. Diğer operatörlerden %60 daha pahalı ve ses kalitesi 1 ton daha iyi diye duramam artık. Evde TürkTelekom kullananda var bir fark görmedim hem kalite olarak. Hatta 4g hızında tokatlıyor türktelekom.

• 29 tl'ye 4 hafta boyunca (28 gün) kullanabileceğiniz 500 dk 1000 SMS 6gb İnternet olan süper avantaj 6gb paketi aldım dijital operatör üzerinden. Bence uygun bir tarife. Normalden 2 gün az kullandırıyor 4 hafta diye belirlemişler ancak gene de hesaplı bana kalırsa. Kullanılabilir. Kredi kartı ile de satın alabiliyorsunuz

• Bende dun akşam TIM e uğradın Rahat 5 gb tarifesine numaramı taşımak için başvurdum. Faturasız hatta taşıyacaktım ama Rahat hatlar daha uygun geldi. Rahat Fırsat 5GB Paketi 32,68 tl. 750 dk. 1000 sms ve ayrıca ek Özel Rahat Haydi Gel 3 gb 12 ay boyunca verilecek. otomatik ödeme verilince de 1 gb ilave olacak. Toplamda 9 gb olmaktadır. Hiçbir şekilde aşım yok.Faturasız gibi faturalı hat.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/turkcell-rahat-paketler/rahat-firsat-5gb-paketi#aa
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.