Şimdi Ara

Turkcell Goller Cepte Maç Seçimi (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.169
Cevap
92
Favori
298.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

paketin olduğu sürece hakkın olur, benim paket süresi dolacak paket iptal olunca haklar da gidecek.

hangi maçları oynayabileceğine maçları oynandığı listeden bakabilirsin, hani maçın üstünde oyna yazıyor basıp oynuyorsun ya orası
    yani sen ilk paketi aldığın saati aklında tuttun 1 ay sonra o saate kadar mı oluyor bitişi
    tmm orda bu maçlar neden oynanmıyor tarih mi uzak yoksa aldığım paketle mı ilgili durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyLaR046

Gelecek haftadan birac secebilirsin. Tottenham maçları gollü geçiyor.
    tottenham-m.united mi önerirsin
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    aynen öyle aldığım saatten tam 30 gün sonrası oluyor

paketinle ilgili bir durum değil, henüz oynanabilir değiller listeye eklenince oynayabileceksin. bizim yapabileceğimiz bir şey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok başka birileri oynuyordu. 7 aralıkta. Diğer arkadasin söylediği macta olabilir.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Güney Amerika veya mls ligine bak hocam varsa oralarda maçlar vardır fikstüre bakmadım bu hafta hiç :)

• quote:

seviyorum seni ajax
    maçın başında 2 tane yemesine rağmen 5 tane attılar, bizimkiler olsa ohooo
    2 hattımı9n birinde 14, diğerinde 13 kez bu maçı seçmiştim. Artı ikisinede haftalık 5gb bip hediyeden , bu hafta hesaplar ağadan

Şampiyonlar liginde üzdü tabi.
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    oo maşallah

• quote:

oo maşallah
    Bana birşey yok, biz avrupa maçını seçmiştim onda 2 gol oldu hediye yarışmasıda yapmıyorum kendime.

Ama ben harcamıyorum o kadar.
    olsun hocam her şey sevdiklerimiz için

bu arada real madrid ve barcelona haftaya yapacakları maçlarda rakipleri zayıf, şimdiden oynanabilir durumdalar. paylaştırarak oynarım.

• quote:

bu arada real madrid ve barcelona haftaya yapacakları maçlarda rakipleri zayıf, şimdiden oynanabilir durumdalar. paylaştırarak oynarım.
    Söylediğin iyi oldu, ikisine 14 hakkı 7+7 böleriz, ajax bu hafta sıkıntı zirveye yakın takımla maçı var. Sonraki hafta avrupa maçı, bir sonraki maç ise ikinci ile. Kısaca 3 hafta ajax durumu sakat.

Maçlar için tekrardan teşekkürler ustad
    ben 00.40'a kadar oynamalıyım o yüzden maç arıyorum, yoksa ajaxa oynardım aslında, acele etme sen yine de maçlara daha var

• quote:

aynen öyle aldığım saatten tam 30 gün sonrası oluyor

paketinle ilgili bir durum değil, henüz oynanabilir değiller listeye eklenince oynayabileceksin. bizim yapabileceğimiz bir şey yok.
    ilk aldığım paket saatini nasıl bileceğim yazmam mı gerekiyordu?
    oynanacak maçların hepsi ekleniyor sanıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyLaR046

Yok başka birileri oynuyordu. 7 aralıkta. Diğer arkadasin söylediği macta olabilir.
    burnleyden mi bahsediyorsun? 4/12 oynama mı diyorsun

bayern münih var 11/12 iyi geçer demi oynatırsa
  • quote:

leicester city - watford oynayacağım sanırım, biri en çok atanlardan biri de en çok yiyenlerden. şu sıkışık zamanda en mantıklısı bu görünüyor.
    bugünkü maçı 2-1 bitmiş ah ajax gibi değil hiçbir takım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

2 hattımı9n birinde 14, diğerinde 13 kez bu maçı seçmiştim. Artı ikisinede haftalık 5gb bip hediyeden , bu hafta hesaplar ağadan

Şampiyonlar liginde üzdü tabi.

Alıntıları Göster
    haftalık 5gb bip hediye yarışı mı onu nasıl yapıyorsun puan kasıyorsun hangi yöntemle kendi hatlarını arayarak mı

• quote:

leicester city - watford den vazmıgeçtin umutsuz mu
    5 hak az olunca maç seçiyoruz artık
  • quote:

r.madrid espanyol mu?
    barcelona mallorca mı?
    fikrim yok kafadan salla gitsin 2 tane real madrid 2 tane barcelona 1 tane lestır city
  • quote:

fikrim yok kafadan salla gitsin 2 tane real madrid 2 tane barcelona 1 tane lestır city
    Kar-zarar ortak mı olsun diyorsun 😀 Öyle yaptım 5 hak az olunca cingen hesabı yaptık 😂

1 haber hakkını da yamyam turkcell aldı 😆 şimdi tekrar haber mi okuyacağım yoksa bir kez okuduktan sonra her hafta tanımlanır mı?

• quote:

Haber paketi 1 hakkımı nasıl alacağım pztesi tanımlanmadı daha önce okumuştum tekrar 50 haber mi okuyacağım yoksa ayda bir mi veriliyordu? 🙄

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.