Şimdi Ara

Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL! (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.055
Cevap
59
Favori
161.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Lifecell'in içeriği ve ek paket kampanyaları bence daha iyi ve daha oturmuş (12 ay sonra GNÇ tarifenin fiyatının ne olacağı belli değil, Lifecell ise epeydir sabit fiyatta) sisteminden dolayı onu tercih ederdim.
    peki eşimin hattını da lifecell'e çevirebilirmiyim? nasıl yapabilirim? 06 Ekim 2019 tarihinde taşıdık Turkcell'e.
  • blue legend kullanıcısına yanıt
    90 gün boyunca yeni müşteri paketlerinden faydalanabiliyorsun. Turkcell'in bir güzelliği budur.

Yani evet paketin bittikten sonra istersen onu iptal edip sms ile lifecell paketine başvurabilirsin.

Lifecell hadi paketlerini bir incele bakalım işine yarayacak mı, ona göre net karar verirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

eşimi bu tarifiye taşıdım ama kendim için kararsız kaldım. Lifecell hoşgeldin 5 gb paketi haydi gel ile +2gb daha internet veriyor. tavsiyeniz ne olurdu?
    Yalnız bakın,lifecell paketlerini hattınızı taşıdıktan sonra 90 gün içinde tanımlayıp alabilirsiniz,ama Haydi Gel için ilk 30 günde tanım yapman lazım. 30 gün geçince evet lifecell kampanyasından yararlanırsın ama haydi gel için 30 gün geçerse yararlanamazsın.
    Sonraki mesajınızı okudum,6 Ekimde taşındı hat demişsiniz,Haydi Gelden yararlanmak için en geç 4 Kasım'da Haydi Gel kampanyasının dahil olduğu bir paketi almalısınız ki haydi gel kampanyasına katılımınız başlasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 14 Ekim 2019; 18:20:5 >
  • blue legend kullanıcısına yanıt
    Evet bu güzel bi hatırlatma, benim dikkatimden kaçtı sanırım.

Eşinin hattınıda lifecell'e taşıyacaksan 6 kasımdan önce gnç paketini bitirip iptal edip ardından lifecell paketi için tl yükleyip sms ile başvurmalısın. Yoksa haydi gel'i alamazsın ve bir anlamı kalmaz zararda olursun kuru kuruya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 12 Ekim 2019; 22:20:15 >
  • haydi gel kampanyasına

06.08.2019 itibarıyla, kampanya "GNÇ Avantaj 6 GB" paketi için geçerli olmayacaktır.
    17.09.2019 itibarıyla, kampanya "GNÇ Hoş Geldin 5 GB" ve "GNÇ Hoş Geldin 15 GB" paketleri için geçerli olmayacaktır.

eklemişler..

il'e özel (antalya) +2gb ve haydi gel +2gb için hangi uygun fiyatlı tarifeye geçiş mantıklı olur? turktelekom'dan geçeceğim. 25yaş tc'si de var sorun yok
  • hattım yarın acılacak ile özel nasıl kullanılacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreaman

hattım yarın acılacak ile özel nasıl kullanılacak ?
    ILFATURASIZ 2GB yazıp 2200'a gönder hat açılınca TL yüklemeden önce

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Faturalisina geçtim ve bulunduğum il için yokmuş hem.

• İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

• Fiyatlara zam gelirse seçtiğimiz paket ücreti de değişiyor mu yoksa 12 ay sabit mi arkadaşlar?
  • m@xman M kullanıcısına yanıt
    12 ay sabit.

• ILFATURASIZ 2GB yazıp 2200 a gönderdim talebiniz alınmıştır dedi ama başka birşey gelmedi. Para yükleyincemi gelecek bekleyeyim mi?

• bu tarifenin sayfasında fizzy dergilik vb görünmüyor ben farklı yere mi bakıyorum acaba
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-avantaj-6-gb
  • m@xman M kullanıcısına yanıt
    Bu pakette o faydalar yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candzh

Bu pakette o faydalar yok maalesef.
    ilk sayfada bu şekilde yazıyor sitede bunlar görünmüyor daha önce vardı diye hatırlıyorum.

"GNÇ Avantaj 6GB kapsamında her yöne 6 GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB internet, yurt içi her yöne 750 dk, yurt içi her yöne 250 SMS, , fizy’de geçerli 5 GB ve fizy başlangıç üyeliği, Dergilik’te geçerli 5 GB ve BiP’te geçerli 5 GB internet sunulmaktadır."
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

ILFATURASIZ 2GB yazıp 2200 a gönderdim talebiniz alınmıştır dedi ama başka birşey gelmedi. Para yükleyincemi gelecek bekleyeyim mi?
    Beklemeyin,tl yükleyip pakedinizi aldığınızda tanımlanıyor.

• Bugün Turkcell'de hazırkarta geçmek istediğimi söyledim.
    Bu kampanyayı da linkini açıp gösterdim.
    Onlar işlemleri yaparken
    *25 yaş altı tc yi
    *Doğum tarihi
    *Baba adını da kendileri sisteme girdiler.
    Sıkıntı olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxmaxx -- 17 Ekim 2019; 19:11:35 >
  • maxmaxx M kullanıcısına yanıt
    inşallah faturasız dediğini anlamışlardır, yaptıkları prosedür faturalı gibi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

inşallah faturasız dediğini anlamışlardır, yaptıkları prosedür faturalı gibi geldi bana
    Özellikle dedim hazırkart diye. Faturalı değil dedim

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.