Şimdi Ara

Türkcell Faturalıya Geçiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Duruma göre değişiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    "Katlama Kampanyası, ana paketin üzerine alınabilen, internet kotasını ikiye katlayan kampanyadır. Katlama Kampanyasına katılım sağlanması halinde, Turkcell paket ücret ve koşullarına ilişkin hiçbir taahhüt vermemekte olup, taahhüt süresi boyunca verilen fayda sadece ana paketteki internet faydasının ikiye katlanmasıdır. Ana paketin ücreti dahil tüm koşullarında değişiklik yapılabilecektir. " bu türkcele geçmek isteyenler için hazırlanan katlanan kampanyası şartlarında var. Ne demek oluyor bu. yani 2 ay sonra tarifenin ücreti değişebilir mi demek.
  • yolcu04 Y kullanıcısına yanıt
    Evet o olay 1 yıldır var. 2 kez taahhütün ortasında fiyat arttırıp (10 TL) ekstra GB verdiler fakat istersen iptal edebiliyordun.

Ama tabi bunu farklı şekillerde de uygulayabilir, bilemiyorum.

• Dün itibariyle hattım Türkcell oldu. Daha önceki operatörde ayarlar kısmında Volte ayarı gözükmezken, Türkcell'e geçiş yapıp ve hattı takınca bir anda ayarlarda Volte ayarı belirdi. Türkcell direk Volte hizmetini kullandığım cihaza veriyorken aynı durumu Türk Telekom'dan da beklerdim açıkçası ama baya bi beklettiler çözüm yok geçiş yapayım dedim en iyisi. Telefon desteklemese anlam veririm ama operatör cihaz desteği nasıl olmaz ona anlam veremedim.
    Volte aktif ettikten sonra konuşmalar daha kaliteli geldi.

Daha önceki operatörün cihaza desteği olmadığı için ikisi arasında karşılaştırma yapamıyorum maalesef

Türkcell Faturalıya Geçiş

• İlk ay gnç çatlat hediyelerini almayı unutma, haftada 2 kez 5gb veriyor bol bol test atarsın

Hocam ben 23 yaşındayım hat babamın üstüne ben kullanıyorum 1.5 aydır gnç ye giriyordum bu sabah çatlata girmek için uygulamaya girdim kullanıcınızı güncelleyin diyor giremiyorum uygulamaya?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evindelisimi kullanıcısına yanıt
    Uygulamada çalışma yapıliyor olabilir. GNÇ'de ki hattım yanımda olmadığı için deneyemiyorum.

Doğum gününü güncelle diyip duruyor ayar oldum 😂 güncelliyorum da açılmıyor 😂

Bugün çökmüş, gitti hediyeler

Tam da internete ihtiyacım varken 😅😂

Yarına twitter'dan bi yardırılırsa belki ekstra hak verir, sonuçta onların beceriksizliği

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.