Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
58
Favori
278.865
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gidip turkcell'e 80tl ödeyip kotadan şikayet edenleri anlamıyorum. Umarım kotanızı akk tamamen kalktığında 10gb'a indirirler.
  • 2-8 arası kotadan yememe muhabbeti bu paketlerde var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: retina33

Devrediyorsanız düşünebilirim. Kyk yurdunda kalıyorum interneti çok kötü, yurda internet bağlama imkanı da sunmuyorlar. Tek başıma gidip konuştum kendi adıma açamıyorum çünkü sorumlu olan yurt olduğu için superonline bir şey yapamayız diyor.

Hocam onu turkcelle sorarsaniz oluyorsa devredeyim size benim bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargaht

quote:

Orijinalden alıntı: soylu55

quote:

Orijinalden alıntı: Karargaht

ben kullanıyorum hız felan iyi 40mb felan geliyor, ancak ben iptal etmek istiyorum henüz ilk ayım ancak 2 gündür ne TİM ne müşteir hizmetleri iptal edemedi. Ben böyle bişey görmedim. 50 gb internet ve modem sözleşmesi yapıyorsunuz adammlar iptal edemiyor. TİM müşteri hizmetleri önce sözleşmeyi iptal etmeli yoksa ben yapamam diyor, müşteri hizmetleri efendim siz turkcell finansman ile almışsınız onlarla görüşmelisin diyor, turkcell finans modemi tek faturada size tamamen satabiliyor modem sizin oluyor ödemesini yapınca ancak sözleşme hala duruyor. onlarda biz yapamayız tim e gidin diyor. kafayı yedim 2 gündür

400 tl ye yakin para istediler iptal etmek istedigimde devir oluyorsa bende birine devir etmek istiyorum. Benimki turbo olan paket 89 tl geliyo aylik. 2 ci hattin uzerine tanimladigim icin vergi yok. Alt yapi yok diye aldim. Baska yere tasinacagim icin gerek kalmayacak. Devir oluyorsa isteyene devir edebilirim.

Benimki ilk ay olduğu için ödeme çıkmadı fatura dışında. Birde 214 tl ye modemi satın aldım taahütü bozup, senin biraz zaman geçmiş sanırım

Hocam bende ilk ay cikcaktim yalniz benim modem turbo o yuzden 350 tl modem parasi cikti fatura felam 400 kusur tuttu

• Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    evet var o çok iyi odlu zaten yoksa zor yetiyordu 50gb
  • Arkadaşlar kampanya linki nerede bende de alt yapı yok katılmak istiyorum

• cthax kullanıcısına yanıt
    altyapı değil de boş port kalmadı sorunu olmalı şeklinde bir koşulları var imiş :(

edit: linkhttp://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/4-5g-evde-vinnwifi-kampanyasi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bongo47 -- 25 Mayıs 2017; 15:17:12 >
  • Arkadaslar bir kac arkadas gece 2-8 arasi kotadan yemiyor seklinde bilgilendirme yapmislardi. Ben gece 2-8 arasinda denedim ve yaptigim download son baytina kadar kotadan dustu. Buna guvenip alacak olan varsa bu pakette gecerli olmadigini bilsin. 129 tl olan 50 gb lik pakette 2-8 arasi sinirsiz bunda degil.

• 128 kbps ne ya? Dalga mı geçiyorsunuz!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben bu tarifeyi kullanıyorum bir gecede 20gb indirdim düşmedi bence sizde bir sıkıntı olabilir ayrıca ben bir defa değil defalarca indirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: aarslan419

Arkadaslar bir kac arkadas gece 2-8 arasi kotadan yemiyor seklinde bilgilendirme yapmislardi. Ben gece 2-8 arasinda denedim ve yaptigim download son baytina kadar kotadan dustu. Buna guvenip alacak olan varsa bu pakette gecerli olmadigini bilsin. 129 tl olan 50 gb lik pakette 2-8 arasi sinirsiz bunda degil.

2-8 arası bende 1 bayt bile düşmüyor. Sizin internet ayarlarında bir problem olmasın? İnternet ayarlarında APN'de "internet" mi yazıyor "mgb" mi? "mgb" olmalı burası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

Orijinalden alıntı: aarslan419

Arkadaslar bir kac arkadas gece 2-8 arasi kotadan yemiyor seklinde bilgilendirme yapmislardi. Ben gece 2-8 arasinda denedim ve yaptigim download son baytina kadar kotadan dustu. Buna guvenip alacak olan varsa bu pakette gecerli olmadigini bilsin. 129 tl olan 50 gb lik pakette 2-8 arasi sinirsiz bunda degil.

2-8 arası bende 1 bayt bile düşmüyor. Sizin internet ayarlarında bir problem olmasın? İnternet ayarlarında APN'de "internet" mi yazıyor "mgb" mi? "mgb" olmalı burası.

Arkadaşlar çok pardon kimse yanlış bilgilenmesin gerçekten gece 2-8 arası kotadan 1 bayt dahi düşmüyor. Bende o anda tanımlı 2. bir paket olduğu için ve önce o paketi bitirmeye yönelik davrandığı için düşmüş gece 2-8 arası gerçekten sınırsız. Bende test ettim bir kezde ben teyit ediyorum kotadan düşmediğini. @Hghuseyin

• Arkadaşlar velev ki port sorununu aştık 24ay taahhutu bozup adsl ye gectik. Kaç tl öderiz taahhut bozum için ¿

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matatug -- 9 Haziran 2017; 17:46:22 >
  • Kampanya devam ediyormu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Konuyu açan referal linki ile açıyor, bu bugün gördüğüm 2. olay.

Adamlar burayı kazanç kapısına çevirmişler, tıkladın mı adamın kasasına para gidiyor. Bu tür şeyler yasak fakay herkes kendine müslüman olduğundan , para ağanın cebine gidiyorlar, herşey serbest.

Ağanın pokunun üzerine pok olmaz.

turkcellde böyle bir referans sistemi uygulaması yok.

zaten referral yazan da donanımhaber sitesi.
  • Turkcell superonline de bir tane dahi muşteri hizmetleri yetkilisi mevzuyu bilmiyor ona buna aktarıp duruyorlar. 2-8arası sınırsız mı değil mi

• 1 aylık Turknet Telekom macerasından sonra yazlığa bugün aldım bu paketi herşey dahil 12 at 82tl daha 12 sonra 75tl diye devam ediyor Speedtest yaptım 40mbps hız veriyor paylaşan arkadaşa teşekkür ederim

• Gece 2 8arası kotadan yiyor arkadaşlar. Turkcell muşteri hizmetleri aradı söyledi. Kesin bilgi

• matatug M kullanıcısına yanıt
    Dün gece playstationuma 15 20 gb oyun indirdim müşteri hizmetleri ne dediği önemli değil yemiyor. Zaten yasal hakkımızda bu

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.