Şimdi Ara

Turkcell'e online numara taşıma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

En son 2018 yılında Turkcell'e online başvuru ile numara taşımıştım. Başvurudan bir gün sonra kurye gelmişti, iki gün sonra da hattım açılmıştı. Sanırım şu anda Kuryenet ile çalışıyorlar. Biraz araştırma yaptığımda çok fazla şikayet eden olduğunu gördüm. Son dönemlerde online başvuru ile Turkcell'e geçiş yapan oldu mu? Tecrübelerini merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kuryenet ile calisiliyorsa tavsiye etmem online islemler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 29 Ağustos sabah 07.30’da internet üzerinden başvuru yaptım. Sim kartımı da “geçerken” her hangi bir bayiden alayım diye düşündüm.

İkinci hattım olduğu için e-sim olarak talep ettim.

Dijital olarak tablet üzerinden imza attım. İlk hattımda Platinum üye olduğum için ücret ödemeden bayiden ayrıldım.

Yaklaşık 7 saat sonra da geçiş tamamlandı.

İmkan varsa kurye işine bulaşmayın çünkü aynı Turkcell’den 4 gündür kulaklık bekliyorum :))

• quote:

Orijinalden alıntı: dsgnera

29 Ağustos sabah 07.30’da internet üzerinden başvuru yaptım. Sim kartımı da “geçerken” her hangi bir bayiden alayım diye düşündüm.

İkinci hattım olduğu için e-sim olarak talep ettim.

Dijital olarak tablet üzerinden imza attım. İlk hattımda Platinum üye olduğum için ücret ödemeden bayiden ayrıldım.

Yaklaşık 7 saat sonra da geçiş tamamlandı.

İmkan varsa kurye işine bulaşmayın çünkü aynı Turkcell’den 4 gündür kulaklık bekliyorum :))

En iyisi bayiye gitmek o halde. Online başvuru avantajları olduğu için başvurmak istedim fakat hiç risk almaya gerek yok anlaşılan.

Online başvurup, bayiden SIM kart alınca da 8 GB veriyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 31 Ağustos 2021; 10:35:0 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.