Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
54
Favori
85.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rabbitdarko

YP9HWK

9CAE9M

Yeni kodlar beyler

9CAE9M kodunu kullandım çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iste size ozel 3 kod: HM7NKA/NPHZWP/ZXMPKE Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

• 2 yeni kod daha
    W97WY3
    Z7K9FK

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • '' Hattınızı taşırken direk taşıyın pos vs derlerse he deyin geçin''

Bu ne demek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazırkart'a geçişim bu gece tamamlanacak. Hat kullanıma açildiktan sonra ilk önce tavsiye kodunu yollayıp, lira yüklemesini sonraya mı bırakmam gerekir?

Hattim açıldı diyelim

1. olarak TAVSIYE KATILIM XXXXX yazarak 2200'dan kampanyaya katılım,

2. olarak lira yükleme,

3. olarak paket satın alma yapacağım.

Bu sıralamaya göre işlem yapacağım, benzer konuları okurken kampanyaya geçiş yapmak isteyenlerin sorun yaşadıklarını anladım. Doğru işlem sırası hakkında bilgisi olan varsa paylaşsınlar lütfen..

• delgado12 D kullanıcısına yanıt
    Buna sms ile katılım olsaydı son 30gün içinde taşıyanlar alırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: ErdalTanyeri

Hazırkart'a geçişim bu gece tamamlanacak. Hat kullanıma açildiktan sonra ilk önce tavsiye kodunu yollayıp, lira yüklemesini sonraya mı bırakmam gerekir?

Hattim açıldı diyelim

1. olarak TAVSIYE KATILIM XXXXX yazarak 2200'dan kampanyaya katılım,

2. olarak lira yükleme,

3. olarak paket satın alma yapacağım.

Bu sıralamaya göre işlem yapacağım, benzer konuları okurken kampanyaya geçiş yapmak isteyenlerin sorun yaşadıklarını anladım. Doğru işlem sırası hakkında bilgisi olan varsa paylaşsınlar lütfen..

Hazirkarta ne kadar sürede geçiş yaptınız. Eşime 1 ayda geçer faturalı verelim demişler ....

• inexo kullanıcısına yanıt
    Hattim bugun acildi ve aldim

• ferfecir66 F kullanıcısına yanıt
    Dünden sonra geçenlere vermiş

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    7 şubat'ta izmir bornova da Turkcell merkezinden başvuru yaptım, dün mesajla geçiş tarihi bilgisi geldi bu gece tamamlanacak. 2,5 gün diyebiliriz...

Çalışanlar art niyetli birde faturalı kilitlemeye hevesliyse böyle şeyler olabiliyor. işini düzgün hakkıyla yapan insanlara sözüm yok tenzih ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Dünden sonra geçenlere vermiş

Vodafone gidip tekrar gelsek alamaz mıyız hediyeyi?

• Iste size ozel 3 kod: XE3RFT/9TE9HA/TXERY9 Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde

• 2 yeni kod daha
    W97WY3
    Z7K9FK

• rabbitdarko R kullanıcısına yanıt
    hocam ben Vodafone dayım turkcell e geçmeden bu kodlardan mı sms yollamanız gerek 2200 a, ardından numara tasimamiz gerek öyle mi

• Size bir bug söyliyim.Şimdi başka bir operatörde numaraniz varsa turkcelle numara taşımayls bu tarifeye geçceksiniz.Geçerken turkcelli birinden kod alarak tavsiye yoluyla kayit olcaniz.Hattiniz kullanıma açılınca birde 12 ay 1 gb yeni gelenlere hediye var.Bunuda yapcaksınız ve sonuç olarak 500 dk + 1000sms + 5gb interneti 25 tlye alıcaksınız.25 yaş altımdaysanız gnçtrkcell üzerinden eko 3gb alırsanızda gnçtrkcll kampanyalarından yararlanırsınız.Site üzerinden no taşırsanız ek gb daha kazanabilirsiniz.Salla kazan yaparak internetinizi katlayabilirsiniz.

• Iste size ozel 3 kod:
    ZT7NZE
    9PYHMZ
    K3X9TX
    Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak.

• Iste size ozel 3 kod: 33T7ZA/CYZKMW/NTAMF7 Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz.

Bekliyorum forumdaslar :))

• Bir soru sorayım. Tavsiye kampanyasıyla geldiğimizde 1 gb kazandıktan sonra başkasını davet edersek 1 gb daha yükleniyor mu?
  • Beklediğim iyi oldu. şimdi hattımı vodafone'da 20 tl'ye kendi üzerime alacağım. 1 ay bekleyip Turkcell'e geçeceğim.
    Turkcell'de

500 dk
    1000 sms
    3gb paketten
    1gb haydi gel 12 ay
    1 gb tavsiye kodu ile 6 ay
    1 gb üye bayiden geçiş yaparak 1 ay

ilk ay 6 gb
    2-6 aylarda 5gb
    6-12 aylarda 4gb
    1000 sms
    500 dk

25 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: e6750

Bir soru sorayım. Tavsiye kampanyasıyla geldiğimizde 1 gb kazandıktan sonra başkasını davet edersek 1 gb daha yükleniyor mu?

Yükleniyor toplamda 2 gb geliyor aylik

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.