Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
54
Favori
85.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kod kullanmak isteyenler için bir adet kod paylaşıyorum:

TAVSIYE KATILIM ZA9RHN

şeklinde 2200 göndermeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belanir -- 10 Ocak 2018; 10:44:48 >
  • TAVSIYE KATILIM KODU TRACH3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zfrsn10 -- 10 Ocak 2018; 9:32:1 >
  • ayhan1064 A kullanıcısına yanıt
    hocam sordum ben

Yurt içi her yöne 500 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 4 GB internet, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 8 GB internet paketidir.

cevabı verildi en az 100 sms olması önemli.Birde ben 26 yaşındayım gnc ye girebiliyorum sanırsam otomatik üye kaydım yapılmış.30 tl yüklemeye 1 gb her ay otomatik mi gelecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyaksx

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Ben de Vodafone faturasızdan Tcell faturasıza geçtim bu konudaki tarifeye. Ama paket ücreti 25TL haricinde hiçbir kesinti olmadı. Normalde Ocak ayında operatör değiştirenler yılsonuna kadar vergi ödemiyor. Sizden hangi isim altında ne kadar kesilmiş?

Elektronik Haberlesme Kanunu uyarinca adiniza devlete odenen Telsiz Kullanim Ucretinin taksidi icin 08.01.2018 'de hattinizdan 1.88 TL tahsil edilmistir. Bilgi icinwww.turkcell.com.tr B002

Taşıma başvurusunu ne zaman yapmistiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benimde geçişim yapıldı Türk Telekom kullanıyordum resmen sürünüyormuşum telekomla 10 mbit aldıgım yerlerde turkcelle 105 mbit aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende telekomdan geçtim aynı duygulari yaşıyorum.

• Aşırı fark var doğru ancak 105 almak imkansız. Çünkü şartlarda maksimum 100 megabit hız verilecektir yazıyor. Büyük ihtimalle program hatasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

hocam sordum ben

Yurt içi her yöne 500 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 4 GB internet, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 8 GB internet paketidir.

cevabı verildi en az 100 sms olması önemli.Birde ben 26 yaşındayım gnc ye girebiliyorum sanırsam otomatik üye kaydım yapılmış.30 tl yüklemeye 1 gb her ay otomatik mi gelecek ?

Eğer gncliysen bir şey yapmana gerek yok 30 tl yukleyince 1 gb kendi geliyor daha once kullandim oradan biliyorum bugunde gidip numara tasicam turkcelle doncem lifecell avantaja gecicem bende daha mantikli bu paket referansla falan 30 tl ye baya bi gb oluyor 30 liraya değecek en azindan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Aşırı fark var doğru ancak 105 almak imkansız. Çünkü şartlarda maksimum 100 megabit hız verilecektir yazıyor. Büyük ihtimalle program hatasıdır.

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms)

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    hocam geçtikten sonra 100 sms gelirse lütfen bilgi verir misiniz ? Birde her yöne 500 dk .telefon aramasından kullanıalbilen
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Cuma günü yapmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: manyaksx

Cuma günü yapmıştım

Ayın 4unde gecmistim benden öyle birşey almadılar. Sen turkcelli arayıp şikayet ettin mi almaması lazım

• İsteyene 3 farklı kod;

MCKXWA
    WAF3KM
    HTCEFA

Tavsiye ile Turkcell'e numara taşıyarak gelenler için Tavsiye Kampanyası Akış:
    18.09.2017 itibarıyla son 30 günde Turkcelle gelen yeni müşterimiz, tavsiye eden Turkcell'li tarafından iletilen promosyon kodu TAVSIYE KATILIM XXXX yazarak 2200 ile katılım sağlar.
    Yeni gelen müşterimiz faturasız ise; 20 tl üstü paket yüklemelerinde her ay max 1 defa olacak şekilde 6 ay 1 gb hediye kazanır.
    Yeni gelen müşterimiz faturalı ise; şifre gönderimi ardından 6 ay 1 gb faydası yüklenir.
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/turkcellliler-tavsiye-ediyor-1gb-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• türk telekom dan geçtim bugun. ohhh bee dünya varmış. çekmeyen internet 4g 50 mgbit çekiyor. salla kazandan da 3 gb internet geldi toplam 7 gb internet oldu

25 tl çok iyi
  • Kullanmak isteyen arkadaşlarımız kullanabilir.

TAVSIYE KATILIM RHF7M3yazıp 2200'e göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: husoyildiz88

türk telekom dan geçtim bugun. ohhh bee dünya varmış. çekmeyen internet 4g 50 mgbit çekiyor. salla kazandan da 3 gb internet geldi toplam 7 gb internet oldu

25 tl çok iyi

Hocam salla kazandan paketi katlama 1 ayligina mi geldi 3 ay mi??

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

türk telekom dan geçtim bugun. ohhh bee dünya varmış. çekmeyen internet 4g 50 mgbit çekiyor. salla kazandan da 3 gb internet geldi toplam 7 gb internet oldu

25 tl çok iyi

Bir ay geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

25 tl çok iyi

Bir ay geliyor

Anladim teşekkürler

• Arkadaşlar geçiş işlemi yapılınca 1-2 haftalık konuşma ve internet veriliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meluoe

ben avea yım 30 tl ödüyorum 1000 dk her yöne 1000 sms her yöne 8gb int
    bi tanıdıkta aynı ozellıklerde 23 tl ödüyor

Hangi tarife hocam?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.