Şimdi Ara

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
54
Favori
85.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bu şekilde olacak, ben önce bakiye yüklemiştim ek 1gb gelmedi mesela :) İhtiyacım da olmuyor açıkcası fazlasına, Ağustos a kadar 1gb bile internetim olsa yetiyor.
  • Teşekkürler. Bana da en çok yazın lazım oluyor bakalım bi heves geçiş başvurusu yaptık pişman olmayız umarım.
  • Bu gün taşıma işlemi gerçekleşti.
    Buradan verilen tavsiye kodlarından kullandım,
    3-4 tanesi daha önce kullanılmış diye cevap geldi,
    Bir tanesinde Türkcel ailesine hoş geldiniz dedi.

Vodafondan geçtim türkcele, kalite hemen belli etti kendini.
    Herzaman girdiğim sitelere tık diye giriyor.

Benim gibi,
    hayrına kullanılacak tavsiye kodları:
    3TFPR9-MCR9EW-ZNYC9P
  • Ben hem forumdan bir arkadaşa tavsiye verdim hem babamdan tavsiye aldım.2Gb hediye geldi.Güzel işmiş.
  • genclik17 kullanıcısına yanıt
    Seninle ayni seyi dusunuyor, Yeterli msj olmayisi ve upcall ustunsen 500 Dk kafami katistiriyordu. Mus..tem. İle gorusup lifecell'e gectim. Upcall'ı kkurdum fakat begenmedim. 500 Dk telefonun kendi arama uygulamasiyla da kullaniliyor, Upcall cok hantal, Kullanissiz. Dergilik ve tv uygulamalarini da denemek icin kurdum, Bos... Bip'i zatn kisa msj icin(her yone atilabiliyor.) kullaniyordum, her yone arama da gayet iyi olmus. Genel olarak tarifeyi begendim. Tavsiyeden 1gb Geldi, Salla kazan ile de iki kat (tum Pakete)verdi. Ayrica dergilik yukledigim icin 1 Haftalik 1gb verdi. Hiz olcumu yaptim 65mb İndirme, 30-40mb arasi yukleme cikti saniyorum. Ben memnun kaldim. Cok aramama ragmen nette yeterli bilgi bulamadigim icin sana yazmaya karar verdim. 5 Lira farkla 1gb Normal, 2gb Feysbuk almis oldum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayhan1064 A kullanıcısına yanıt
    ben sorduğumda da faturasız 500 dk sadece upcall üzerinden demişti müşteri temsilcisi.Tahmin ettiğim gibi ebin cahil müşteri temsilcileri turkcellde demekki.

birde sms yok denilmişti.fizy var mı peki?

telefonun kendi uygulamasından 500 dk kullanıyorsa ve fizy de varsa 5 tl fazla verip düşünebilirim belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün başvurdum Vodafonedan Turkcell'e en sonunda kurtuldum vodafonedan diğer hattıda bu hafta içi taşıyacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan1064

Seninle ayni seyi dusunuyor, Yeterli msj olmayisi ve upcall ustunsen 500 Dk kafami katistiriyordu. Mus..tem. İle gorusup lifecell'e gectim. Upcall'ı kkurdum fakat begenmedim. 500 Dk telefonun kendi arama uygulamasiyla da kullaniliyor, Upcall cok hantal, Kullanissiz. Dergilik ve tv uygulamalarini da denemek icin kurdum, Bos... Bip'i zatn kisa msj icin(her yone atilabiliyor.) kullaniyordum, her yone arama da gayet iyi olmus. Genel olarak tarifeyi begendim. Tavsiyeden 1gb Geldi, Salla kazan ile de iki kat (tum Pakete)verdi. Ayrica dergilik yukledigim icin 1 Haftalik 1gb verdi. Hiz olcumu yaptim 65mb İndirme, 30-40mb arasi yukleme cikti saniyorum. Ben memnun kaldim. Cok aramama ragmen nette yeterli bilgi bulamadigim icin sana yazmaya karar verdim. 5 Lira farkla 1gb Normal, 2gb Feysbuk almis oldum.

Teşekkürler hocam bencede 5 lira farkla lifecell avantaj daha mantikli hem internet daha fazla face twitter kismida var üstüne bende bu tarifeye geçeceğim karar verdim.düşünüp yazdigin bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim

(Ayrica gncden 30 tl yuklemeye 1 gb da alabilirdiniz hocam uye olsaydiniz keske)

Paketi 2 ye katlamayi kac ayligina verdi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genclik17 -- 9 Ocak 2018; 18:31:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum tarife seçmeden taşıma nasıl yapılıyor? Şubeye gidince her çalışan farklı bir şey söylüyor o yüzden iyice öğreneyim öyle gideyim diyorum. Herhangi bir tarifeyi seçmek istemiyorum hattımı sadece faturasız olarak size taşımak istiyorum dediğimde iş bitiyor mu?
  • den D kullanıcısına yanıt
    Faturasız hatta, tarife olarak da eko 3gb a geçmek istiyorum deyin yeterli, başka tarife düşünmediğinizi belirtin işler uzamasın. Hattınız taşındıktan sonra da önce tavsiye katılım şifresini gönderin kullanılmamış olanlardan sonra bunun hakkında gelecek mesajı bekleyin, maksimum bir dk sürüyor. Sonra yükleme yapıp 3gb eko yazıp 2200 a sms atın tamamdır. Hesabım uygulaması kurarsanız salla kazan ile iki katına çıkıyor genelde internet bir aylığına. Sonraki kazandığınız aldığınız İnternetler de buna dahil oluyor. Sarı kutuya kayıt olursanız 500 puan veriyor, bana yıldönümüm için 500 puan daha verdi, sonra bu puanlarla bir şeyleri indirimli alabiliyorsunuz. Hepsi bu kadar olmalı. En son siz de birini tavsiye ederek 1gb internet kazanmak isterseniz TAVSIYE yazıp 2200 a mesaj atıp kodlarınızı forumda paylaşın size de ekstra internet gelsin(?) bundan emin değilim yalnız :( birisi benim kodu kullanmış ama internet gözükmüyor şuanda :)
    Ekleme: dergilik de 1gb her yöne internet veriyor. Kurun üye olun tamamdır, sonra kaldırın ya da 5gb sadece onun için tanımlanan internet ile kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 9 Ocak 2018; 19:8:21 >

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Gnc ayrı bir tarife gibi bir şey sanıyordum. İkisi birden oluyor mu? Olursa geçerim sonra. Sağ ol.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan1064

Gnc ayrı bir tarife gibi bir şey sanıyordum. İkisi birden oluyor mu? Olursa geçerim sonra. Sağ ol.

Tarife degil kulup hocam oluyor üye ol simdiden farketmez önümüzdeki ay tl yuklediginde de 1 gb gelir iste

• Kullanmak isteyen arkadaşlarımız kullanabilir.

TAVSIYE KATILIM NWXFZT yazıp 2200'e göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirkanim -- 9 Ocak 2018; 21:43:20 >
  • Ihtiyaç olmadıkça herkes 1kod paylaşırsa daha çok kişi hediye kazanabilir. bilginize.

• Orijinalden alıntı: serin_su842

Ben eko 3 GB a geçiş yaptık kontör yükledim şu an kullanıyorum henüz hiç tavsiye mesajı atmadım hakkım yanmış mı oluyor yoksa önümüzdeki ay kontör yüklemeden önce mesaj atarsam yararlanabilir miyim

Ayrıntısı burada : Mevcut Turkcell müşterileri 2200 kısa numaraya kampanya katılım şifrelerini atarak kampanyaya katılır ve bu müşterilere 3 promosyon kodu iletilir. Müşteriler, bu promosyon kodlarını diğer operatördeki yakınları ile paylaşırlar. Diğer operatördeki yakınları, numaralarını Turkcell’e taşıdıktan sonra 30 gün içinde promosyon kodunu 2200’a gönderdiklerinde, kampanya katılımları gerçekleşir.

son 30 günde Turkcelle gelen yeni müşterimiz, tavsiye eden Turkcell'li tarafından iletilen promosyon kodu TAVSIYE KATILIM XXXX yazarak 2200 ile katılım sağlar.
    Yeni gelen müşterimiz faturasız ise; 20 tl üstü paket yüklemelerinde her ay max 1 defa olacak şekilde 6 ay 1 gb hediye kazanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirkanim -- 9 Ocak 2018; 21:54:22 >

• TAVSIYE KATILIM PNMPAM

yazıp 2200'a göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz...

kullanılmadı henüz, faydalanan olunca mesaj editlenecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Ben de Vodafone faturasızdan Tcell faturasıza geçtim bu konudaki tarifeye. Ama paket ücreti 25TL haricinde hiçbir kesinti olmadı. Normalde Ocak ayında operatör değiştirenler yılsonuna kadar vergi ödemiyor. Sizden hangi isim altında ne kadar kesilmiş?

Elektronik Haberlesme Kanunu uyarinca adiniza devlete odenen Telsiz Kullanim Ucretinin taksidi icin 08.01.2018 'de hattinizdan 1.88 TL tahsil edilmistir. Bilgi icinwww.turkcell.com.tr B002

• den D kullanıcısına yanıt
    Süper tarife yapıyorlar genelde faturasız olunca süper yazıyorlar tarifeye ne yazdın bakayım dersiniz

• Uygulamada bu paket 3 ay gözüküyor, sizin verdiğiniz linkte 12 ay.Her ikisine de katılmış bulundum, ikisi farklı mıdır?

• Kangaxx kullanıcısına yanıt
    Kod için teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.