Şimdi Ara

Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
2
Favori
16.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Bu mesaj silindi.
    Hocam gerginliği bırakalım da sana bir şey sorayım konudan alakasız

Ben kullandığım vodafone’daki tarifeden çok memnunum. Bana müşteri hizmetleri başka başka tarifeler sunuyor. Taahhütün son gününe kadar beklesem bulunduğum tarifeye taahhüt verirler mi? Vodafone’da kullanıyorsun belki tecrüben vardır diye soruyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

Vodafone'da taahhütler genelde 12+12 oluyor, 2. taahhütte 10 lira artıyor sadece. Son güne kadar bekle tabi yine ama bi faturasız blöfüde yap derim. Faturasıza geçmek istiyotum de birime aktarırlar durumunu anlatıp pazarlık denersinTürkcell den Memnun Olanlar Kulübü 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abime telefonda 42 TL 10 GB önermişler, TV Plus benim için önemli TV Plus varsa geçeyim demiş adam var demiş geçirmiş tarifeye.
    TV Plus üyeliği değil internet hakkı vermişler sadece. Dedim ara 532 yi bana böyle böyle dediniz de.
    sonuç olarak Turkcell en yüksek paket olan TV Plus Premium tanımlamış hattına. valla ben beklemiyordum özür dileriz diyip geçerler demiştim, şaşırttılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 5 Ekim 2020; 21:10:15 >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Hocam böyle hareketleri Turkcell hep yapıyor, şaşırmayın.

Çokça kez dedim, keşke antin kuntin işler beni bulsda bedavadan birşeyler kapsakTürkcell den Memnun Olanlar Kulübü 

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

valla hocam ben ocakta paycell hediye 50 tl si ile TV Plus paketi almıştım ama hattıma tanımlanmamıştı, twitterdan 532 den mailden ne kadar uğraştıysam yaptıramadım. yok ekran görüntüsü at yok video at yok videoyu açamadım parça parça at. konuşmayı atsam buraya gülersin Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü 

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Vodafone'da taahhütler genelde 12+12 oluyor, 2. taahhütte 10 lira artıyor sadece. Son güne kadar bekle tabi yine ama bi faturasız blöfüde yap derim. Faturasıza geçmek istiyotum de birime aktarırlar durumunu anlatıp pazarlık denersin 

Tamamdır dostum denerim şansımı. kafama bir şey takılınca seni rahatsız ediyorum kusuruma bakma. Seviliyorsun

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Şu lanet paycell ve bayiilerin sistemi Turkcell'i kötü etkiliyor.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

Est.

3 operatör içinde istediğini çekinmeden sorabilirsin hocamTürkcell den Memnun Olanlar Kulübü 

• Babamla ne zaman kendisi TT'ye geçtiğinden beri sesi her konuşmamızda gidiyor telefona vurunca falan geliyor bazen çekmediği zamanlar oluyor, geçen faturasız Turkcell'den TT'ye geçsem mi diye babama sorduğumda aman uzak demesiyle faturalı Turkcell yaptık hattımızı bakalım.

• Taahhüt bitti. Git gel yapmak için vodafine faturasız yaptım. Akşamları instagram ve twitterda fotolar yüklenmiyor. Hız 2 3 MB bazen daha düşük. Ayrıca sinyal seviyesi çok değişken. Turkcellde stabil full çekiyor 4.5g Vodafoneda öyle değil. Başvuru yaptım Turkcelle gün sayıyorum geri dönmek için. Sokağa çıkınca müzik dinlemek için fizy açamıyorum. YouTube dan müzik dinlemek zorundayim Vodafoneda. Turkcellin kıymetini bir kez daha anladım. Sierf fizy için bile Turkcell kullanılır. 79 tl 25 gb plantium yaptım. Temiz temiz kullanayım 1 sene daha. Uğraşılmaz diğer hatlarla çok alışmışım onu fark ettim. 2 gün sonra yuvaya dönüyorum 😊

• Ben, çok memnunum. Her alanda yardımcı oluyorlar. Geçen hafta şöyle bir durum geçti başımdan:

turkcell kurumsal kullanıyorum. Virüs nedeniyle karantianadayım. Evin interneti gitti, ttnet 3 gün gelmedi yapmak için. Telefonumun internetini laptop ile paylaştırıp kullanıyordum. İnternetim bitmek üzereyken aradım kurumsal yetkili temsilcimi, dedim böyle böyle 4g wifi cihazı ve internet istiyorum.

O da önce hediye olarak 12 ay boyunca kullanabileceğim 2 gb hattıma tanımladı, sonra saha ekiplerine haber verdi wifi cihazı için. Gelen arkadaşlar yüksek fiyat talep edince vazgeçtim, zaten o gün akşam ttnetten gelip yaptılar interneti.

Demem o ki, Diğer operatörler ucuz gibi görünse de insanı çileden çıkarırlar. Zamanında vodafone kullanmış, faturamdan fazla tutar çekildiğinde bana yardımcı olmamışlardı. Üye olmadığımdan emin olduğum bir servise üyeliğim nedeniyle faturam aşırı kabarık gelmişti. Ben de taahütü bozup turkcelle geçmiştim. Turkcellde bu tip bir durum ile hiç karşılaşmadım.

• Helal olsun Turkcell'e güzel düşünmüş.
    Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü

• 19.11.2020 21:41 itibari ile fizy uzerinden kullanabileceginiz ucretsiz 5 GB paketinizden 1024 MB kalmistir.

* Nerden nereye be
    Bir zamanlar Sınırsız dı. Hey yavrum. Heyy

• 2 yıl önce fiyatlardan ötürü turkcele sinirlenip vodafone geçiş yaptım, geçmez olaydım ulan ev de bile çekmez mi arkadaş! şimdi tekrar turkcell geçiş yaptım dünya varmış bir daha tövbe tövbe...

• Nasıl memnun olmam abi gelen hediyeye bakın

• TV+ 5 GB internetimi üyeliksiz kullanamıyordum, talep açtım ücretsiz 1 ay geçerli Premium üyelik verdiler. Nasıl memnun olmam

• Talebin ne durumda prki hocam? Bi güzellik yaparlar mı?Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü 

Sonlandırıldı hocam, güzellik ise 1 aylık Premium abonelik Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü 

• Hmm 1-2 ay geçsin bi talep daha aç hocam bakarsın yine verirlerTürkcell den Memnun Olanlar Kulübü 

Taleplerin çoğu boş dönmüyor herkes denesin derim Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü 

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.