Şimdi Ara

Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.529
Cevap
44
Favori
241.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de aynı sorun var ve 80 saat iptal bekleme süresi olduğunu söylediler. Yani kurye olayına girip iptal ettirenler bu tarifeye geçmeleri hayal oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smoke6666 S kullanıcısına yanıt
    Hem iptal formu doldurdum. Hemde 02122953060 bu numaradan arayip iptal islemo yaptim. Sabah turkcell aradi ve islemi yetismeyecegi icin bu sekilde iptal etti
    Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pazar günü müşteri hizmetlerini arayıp online başvurumu iptal ettirdim (bende online numara taşıma hizmetine başvurup kuryenin saçmalaması üzerine bu işten caymıştım ki o tarihte bu tarifeden haberim bile yoktu, parası neyse vereyim 4g hızı yüksek bi operatöre geçeyim vodafone leş diye düşünüyordum) . pazartesi günü aradılar iptali onayladılar, akşamına gidip işlem yaptırdım. bilginize.... 80 saat falan diye bayiler sıkıyor ama aslında kimsenin birşey bildiği yok... malum bu ülkede bilgisi olan yok fikri olan çok olur....
  • Arkadaşlar ben dün akşam üstü Turkcell numara taşıma işlemi yaptım. Bana sarı günleri tarifesi geçmek için söyledim ama yetişmez dedi . bugün mesaj geldi 20.06.2019 tarihli saati 6:19 aktif olacak o gün bu tarife geçebilir miz?

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazkurt2

Arkadaşlar ben dün akşam üstü Turkcell numara taşıma işlemi yaptım. Bana sarı günleri tarifesi geçmek için söyledim ama yetişmez dedi . bugün mesaj geldi 20.06.2019 tarihli saati 6:19 aktif olacak o gün bu tarife geçebilir miz?
    Evet hocam o tarih ve saat bildirisine göre geçebiliyorsun, sorun yok.

Güle güle kullan.
  • Akıllı fatura servisini ücretsiz tanımlıyorlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: karadaglilar

Hem iptal formu doldurdum. Hemde 02122953060 bu numaradan arayip iptal islemo yaptim. Sabah turkcell aradi ve islemi yetismeyecegi icin bu sekilde iptal etti
    Verdiğiniz numarayı şimdi aradım gönderiniz için iptal talebiniz alınıp iade işlemleriniz başlatılmıştır diye cevap veriyor operatör.beklemekten başka yapacak birşey yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: symbiat

pazar günü müşteri hizmetlerini arayıp online başvurumu iptal ettirdim (bende online numara taşıma hizmetine başvurup kuryenin saçmalaması üzerine bu işten caymıştım ki o tarihte bu tarifeden haberim bile yoktu, parası neyse vereyim 4g hızı yüksek bi operatöre geçeyim vodafone leş diye düşünüyordum) . pazartesi günü aradılar iptali onayladılar, akşamına gidip işlem yaptırdım. bilginize.... 80 saat falan diye bayiler sıkıyor ama aslında kimsenin birşey bildiği yok... malum bu ülkede bilgisi olan yok fikri olan çok olur....
    Hocam dün müşteri hizmetlerini aradım internet sitesi üzerinden iptal edildiğini söyledi.bende öyle yaptım şimdi de bekliyorum iste.resmen kırk takla artırıyorlar insana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Evet hocam o tarih ve saat bildirisine göre geçebiliyorsun, sorun yok.

Güle güle kullan.

Alıntıları Göster
    Not: lifecell fırsat ekstra kampanyası tarifesi geçtim. Ama 20 sinde lifecell sarı günleri kampanyası geçiş yapabiliyorum onu soruyorum.. Turkcell hesabım üzerinde

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazkurt2

Not: lifecell fırsat ekstra kampanyası tarifesi geçtim. Ama 20 sinde lifecell sarı günleri kampanyası geçiş yapabiliyorum onu soruyorum.. Turkcell hesabım üzerinde

Alıntıları Göster
    Hiç sanmıyorum hocam, keza benim de 0 alıp Sarı Günler'e geçtiğim bir hattım var. Şuan bu hat üzerinde 90 gün kuralının geçerli olduğu hiçbir tarifeye geçişim çıkmıyor. 1 ayı doldurmam gerek.

Eğer sizde çıkıyorsa tabi hemen arayıp geçiş sağlatın hocam.
  • Turkcelle ve avantajlarına acemiyim. 20’sinde geçişim oluyormuş. İndirmem gereken uygulamalar ve faydalanmam gereken ek gb avantajları vs neler var?

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    hocam yaoacaklarini soyluyorum.

telefonuna bip messenger fizy dergilik golercepte sim uygulamalarini yukleyeceksin.

21 temmuza kadar sim kupon biriktir kampanyasiyla sim uygulamasina hergun girip kupon toplayacaksin.

Bip hediye yarisi kanalini takip edip arama mesajlarini bip uzerinden yaparsan her hafta en kotu gunluk 1 gb alacaksin

her ay 1 kez dergilikten dergi indirip haftalik 1 gb veya bip dakikani almayi unutma.

gollercepte uye olacaksin ilk uyelikte 500 mb gunluk veroyor ardindan her hafta ucretsiz sekilde bir mac secip atilan gol kadar mb kazanacaksin.

bip messenger uygulamasini ilk kez yuklediysen aylik 1 gb gelecek. bip icerisinden kesfet alanindan dijital magaza supriz noktayi takip edeceksin gunluk 1 gb alacaksin.

kim 1 gb ister kanali var oradan 250 mb a kadar gelip her hafta gunluk 250 mb alabilirsin.

supriz nokta kanalinda haruta uzerinden sari noktalari toplayacaksin yakin cevrelerinde varsa ucretsiz hediyeler kazanirsin.

dijital operator uygulamasini yukleyeceksin her hafta salla kazan yapacaksin.

hesbimdan 26 yas alti bir kisiyi bulacaksin hat kullanicisi olarak o kisi tc sini yazip Gnc uygulamasini telefona yukleyeceksin sansli 2 gununde yumurta catlatip hediyelerini kazanacaksin.

lifecelli oldugun icin her ayin 14 unde 14.40 ta sana ozel hediye verilecek. bip uygulamasindan lifecell kanalini takip etmeyi unutma.

Paycell fiziki kart alip hem internette hem de fiziki kartla odemeler yaparak aylik maksimum 5 gb kazanirsin bunu da hattina yuklersin.

bunlari her ay duzenli yaparsan 15 gb in uzerine her ay duzenli arti 4 5 gb kazanirsin.

• Numarami vodafondan tasidim. Faturasiz hatti. 34 tl bakiyem vardi. 2019 un kalan 6 ay vergisini kesti 2.32 tl den. Sonra 21 tl kalmisti. Az oncede baktim 5 tl kalmis. Musteri hizmetlerini aradim. Bilgisiz bir temsilci ve kesilen paranin neden kesildigini goremiyorum dedi. Inceleyip size doncekler dedi. Bukadar olmaz.

• Hocam sayenizde senelik 240 tl kâra geçtim hem de daha fazla internet kullanımı olacak. Allah razı olsun teşekkürler.
  • Kendi hattımı 16 Haziran, eşimin hattını 17 Haziran’da taşımak için bayiden başvuru yapmıştım. Şu saat itibariyle hala taşımanın tamamlanacağı saat ile ilgili sms gelmedi. İkimiz de eski Turkcell’li olduğundan hızlı olur demiştim ama inşallah yetişir.

• qeep kullanıcısına yanıt
    Mesaj coktan gelmesi gerekirdi. Bence konuyu arastirin

• Geçen Perşembe Online başvuru yaptım kurye gelmedi iptal ettim timden taşıma yaptım bekliyoruz
    Bu arasa kampanya 24 Haziran’a uzatıldı dedi timdeki temsilci

• karadaglilar kullanıcısına yanıt
    ‭0 (532) 532 00 00‬

Bir kaç defadır bu numaradan mhye ulaşmaya çalışıyorum. Son aşamada temsilci ile yapacağınız görüşme kaydedilecektir diyor ve bip bip sesi verip aramayı sonlandırıyor. Ya teknik bir sorun var ya da mesai saatleri bitti.

• Arkadaşlar Turkcell sitesinde kampanya bitiş tarihi yazmıyor. Acaba uzatıldı mı ?

• FthK. kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam yarın son.

Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL!

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.