Şimdi Ara

Turkcell den kurtulamamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cihaz aldım ve taahhüt yaptım 2016 ağustos dan beri 1 sene oldu bulunduğum konumda 3g ve 4.5g tek sinyal cekıyor ve kullanılamıyor burası iş yerimiz bireysel acıyorum fakat arkdaslar cok standart kullancıı oldukları ıcın kendileri birşey yapamıyorlar ben bireysel mücadele veriyorum bulunduğumuz il hem küçük hemde sıkayet edilen konum şehrin göbeğin de 1 sene geçen süre de taleplerimin sayısı belli değil aşırı fazla ama sorun hala düzeltilebilmiş değil bunun için ben daha baska napatım btk turkcell talep falan neyse herşeyi yaptım fakat sonuc nafile süre belirtilmeksizin planlama oldugu fakat beklenılmesı gerektıgı soylenıyor ama sure tarih yok belirsizlik içinde bekletilmek her gün müşteri hizmetleriin arıyorum bir sürü laf bir sürü şey 1 seneden beri ama sonuc nafile bin pişmanım ama ne yapabilirim gerçekten usandım bu durumdan taahhüt olmasa 1 sanıye durmam ama mecburiyetten tutuklu mahkum gibiyiz... bu sürece istinaden başka sizin önereceğiniz farklı birşey yapılabilir mi ?

• Burada bu kadar yazdıysan, Turkcell'in ne kadar başını ağrıtmışsındır düşünemiyorum. :)

Bölgedeki tüm akrabalarınla konuş, birini ikna et, baz istasyonu kurdur. Gece mümkün olduğunca sessiz bir şekilde kurarlarsa ve güzel kamufle edebilirlerse çevre belki görmez de orada kalır o baz istasyonu. Yoksa senin akrabayı döverler çatısına istasyon kurdurmuş diye. :D
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    baya bi hemde her gün arıyorum nerdeyse her hafta bırkac kere mail üzerüinden talep açıyorum toplam talep sayısı 50 60 belkı daha fazla ama tık yok civarda akraba yok hocam :)
  • Bulunduğun konum neresi hocam merak ettim açıkcası. Kırsal alanda Vodafone daha başarılıdır. Önemli olan en pahalı operatörü kullanmak değilde bulunduğumuz yerde en iyi çekeni kullanmaktır.
  • hocam il KIRKLARELİ MERKEZ merkez konumda bir yerd 3g ve 4.5g cekmıyor şehir göbeğinde 1 senedir hiç birşey yapılamıyor iş yerin de konusma yapmak olsun kurum dışına kapı önüne cıkmak gerekıyor ınternette oyle tabi ama ınternet ıcın dısarı cıkmıyoruz kullanamıyoz zaten taahhüt olmasa bu kadar uğraşmam
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonunu 2G ye al olmadı çekimi kuvvetli bir eski telefon kullanarak 2g ile görüşmeye yapmayı deneyebilirsin.
  • hocam 2g tamam da o zaman 3310 dan ne farkı kaldı s7 edge nin dediğin gibi ama böyle rezalet bir durumu 1 senedir düzeltemiyor anlıyoruz yer sorunu bılmem ne ama bu kadar mağduriyet yaşatılmaz yatırım planına dahil edilmiş ama süre yok bir de gelecek sene değerlendırılcek derseler vay halimize
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaggeredByRuhtan

hocam 2g tamam da o zaman 3310 dan ne farkı kaldı s7 edge nin dediğin gibi ama böyle rezalet bir durumu 1 senedir düzeltemiyor anlıyoruz yer sorunu bılmem ne ama bu kadar mağduriyet yaşatılmaz yatırım planına dahil edilmiş ama süre yok bir de gelecek sene değerlendırılcek derseler vay halimize

Anlatamadım sanırım. Sözleşmen ve cihaz kampanyan bitene kadar telefon görüşmesi yapmak için 2G + Wifi de idare edeceksin. İş yeri diyorsun haliyle insanlarla görüşme yapacaksındır. Sözleşme bitince çeken operatöre geçeceksin. S7 edge telefonun çekim gücü diğerlerine göre zayıfmış bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 11 Ağustos 2017; 19:47:41 >
  • anladım hocam anladım da öyle yapıyorum zaten ama s7 edge de böyle birşey nadir duydum da kronik mi acaba ama normal açık alan da zaten tam sinyal alıyorum da bi sorun yok
    arkdaşların telefon da cekmıyor lg sony casper gm vs bırcok model kullanan arkdaslar hepsi aynı durum da hem 3g hemde 4.5g
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/turkcell-iphone-volte-

http://www.turkcell.com.tr/servisler/hd-ses-ve-video-arama
    nsende tahattüt bitene kadar vowifi kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaggeredByRuhtan

anladım hocam anladım da öyle yapıyorum zaten ama s7 edge de böyle birşey nadir duydum da kronik mi acaba ama normal açık alan da zaten tam sinyal alıyorum da bi sorun yok
    arkdaşların telefon da cekmıyor lg sony casper gm vs bırcok model kullanan arkdaslar hepsi aynı durum da hem 3g hemde 4.5g

Bulunduğun yerdeki bas istasyonların kullandığı bantlarla alakalı dediğim gibi S7 egde de böyle sorun vardı güncelleme ile kapatılacak sorundu. Neyse sözleşme bitene kadar beklemekten başka çaren yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.