Şimdi Ara

Turkcell'den geçeceğim hangi operatör tavsiye edersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ay sonu itibari ile Turkcell taahhüdüm bitiyor. 500 dk.,2gb,1000 sms
    Bana çok rahat yetiyor, 26 TL. ödüyordum, Turkcell'de şimdi bu tarifeye yakın en düşük tarife 39 TL.
    25 TL. civarında vodafone veya turk telekom da tarifeler var.
    Fakat internet hızları konuşma kaliteleri hakkında hiçbir bilgim yok, 2 sene önce avea kullanmıştım memnun kalmamıştım.
    Vodafone ve Türk Telekom kullanıcılarının yorumlarını bekliyorum, Turkcell'in kalitesini biliyoruz zaten.

• Gnç li olup turkcellde kalabiliyorsanız kalın derim. Ama turk telekom ve turkcell kullanan ve daha önce illalah edip vodafonedan ayrılan bir kullanıcı olarak size Turk telekom diyebilirim. 19 liraya ahlan veya merhaba tarifelerine geçip 4gb li paket alabilirsiniz. Çok ücra bir köye gitmiyorsanız her yerde mükemmel çeken 2. büyük mobil operatördür. En iyi sonuca yakınlarınızdaki turk telekom kullanıcılarının fikirlerini alarak ulaşabilirsiniz. Ama ben Turkcellde kalmanızı tavsiye ederim. Çünki fizy, tv plus vs. ücretsiz veya ucuz hizmetleri var. Diğer operatörlerde o kadar kaliteli uygulamalar bulunmuyor. Ayrıca türk telekom kullanıyorum sık sık internet kesilmesi ve arada yavaşlamalar oluyor. Turkcell ama tık dedim mi sayfayı yüklüyor. Turkcelle fiber, turk telekoma fiberi vdslden veriyor, vodafone 56k internet veriyor diyebiliriz.
  • Telefonunu seven bilge T kullanıcısına yanıt
    Bu 19 TL.ye ahlan güzelmiş, peki memnun kalmazsam 3 ay sonra tekrar numara taşıyabilir miyim?
    Taahhüt var mı, ben göremedim.
  • Cemented kullanıcısına yanıt
    Faturasız ve faturalı da istediğin zaman çıkarsın. Faturalıda tarifeyi liste fiyatından ödersin ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodofone a geçme ya türkcellde kal ya da tt ye geç
    mesela ben 1000dk 1000sms 8gb 30 tl ye alıyorum önceden 3g ucu ucuna yeterken şimdi bola döke kullanıyorum
    vodofone tavsiye etmem tt den berbat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.