Şimdi Ara

Silinsin! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
9
Favori
16.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qeceninprensi

Çok ucuzmuş, tepe tepe kullan
    Sağolasın darısı başına diyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki
    900 dk + 900sms + 7gb + 1gb = 35₺
    BİMcell

4 yıldır çok da memnunum, almayayım sağol :)

Çekim kalitesini soracak olursan diğer operatörlerden farksız.
    Ayrıca bulunduğum alan da kırsal :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: qeceninprensi

Benimki
    900 dk + 900sms + 7gb + 1gb = 35₺
    BİMcell

4 yıldır çok da memnunum, almayayım sağol :)

Çekim kalitesini soracak olursan diğer operatörlerden farksız.
    Ayrıca bulunduğum alan da kırsal :)))
    Herkesin yanında baz istasyonu olmuyor maalesef. Ses kalitesi, internet hızı, çekim gücü, müşteri temsilcileri vs hepsini en iyi şekilde karşılayan Turkcell'dir. Benim aradığım ilk şart budur.

Tarife konusu ise kişinin kullanımı ile alakalıdır. Platinum 35GB kullanıyorum, verdiğim paranın karşılığını da sonuna kadar alabiliyorum. Önemli olan da budur.

Açıkcası çekim gücü 4-4lük olsa da Bimcell'i bedava verseler kullanmam.

• bimcell de tl yüklemek bile işkence hocam.Ayrıca telekom un kendisinde bile daha ekonomik tarifeler var.Turkcell e geçmeden önce selfy 8 gb 750 dk 5000 sms 29 liralık paket vardı halen var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Online olarak ödeme yapabiliyorsunuz BİMcell de. Ben hiç zorluk çekmiyorum açıkçası.
    Hulâsa kullanmadığım hiç bir operatör kalmadı. Hepsini kullandığınız zaman anlıyorsunuz cebinizdeki artan parayı. Tamam BİMcell de TT tabanlı ama; inanın firmadan firmaya bile değişiklik gösteriyor (Pocell, Pttcell, Fenercell, vs...)

• qeceninprensi Q kullanıcısına yanıt
    Kullanana lafım yok zira dayımın kızına faturasız hat 19 tl diye aldırmış kişiyim

Operatör olayı lokasyona dayalı olduğu için kişinin bulunduğu bulanacağı tüm lokasyonda en iyi çekimi en düşük fiyatı sunan tercih edilir.

Burada tartışmasız en iyi kaliteyi en iyi lokasyonu sunan Turkcell dir.

• Bu arada tl yükleme olayı sıkıntı derken bir ara geç yüklenme yüklememe olayı vardı.Online işlemler sıkıntılıydı falan düzelmiştir elbet.Sanal operatörler arasında bimcell tabiki en iyisidir.

• meeb kullanıcısına yanıt
    TL yüklemede hiç sıkıntı olmadı nerede yaşıyorsunuz ki?
  • 2 ay önce dayımın kızına hat aldıktan sonra 2 ayrı bimde denedik olmadı .Online işlemlerden zar zor yükledik tl gelmedi para karttan çekildi 3 gün iadesi için uğtaştık.Sonra çorluda da benzer sıkıntılar yaşadılar heralde artık sorun yaşamıyorlarki aramadılar😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 14 Nisan 2018; 18:40:54 >
  • Tt prime 1000dk 1000 sms 10 gb 39₺ den

bugun turkcell lifecell e

750 dk 100 sms 5gb+1 gb 12 ay hediye + uygulamalarda 25 gb

34 ₺

gecis yaptim bakalim ins. Pisman olmam.

• Primedan memnun değil miydiniz

• khan143 kullanıcısına yanıt
    Aslinda memnundum ama turkcell denicem 5gb+1 gb + face 2 gb toplam 8 gb. 34 ₺ 750 dk + 100 sms bana her turlu yeter

Fiyatida makul turkcell kalitesine gore. Duran fatura ozsllikli fatura asmiyor. + Her hafta ayda 4 kere salla kazan hediye vs.

Turk telekom duz mantik hediye vs yok. Bide cok sebeke gecisi oluyordu. İnt kopuyordu vs vs.

• Silinsin!

Başka bir konuda da yazdım, buraya da ekleyeyim. Fizy bende bu duruma geçmiş. Bir kontrol edin, anlık bir durum mudur?
  • Evet gün itibarıyla 5gb fizy paketi sınırsız olarak güncellendi ve hesabımda görünüyor, paket daha da güçlendi, herkese hayırlı olsun.

• Kodla davet vardi 1gb falan bitti mi o kampanya.

• piyalida P kullanıcısına yanıt
    Bitti o kampanya evet.

• Erturrk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Peki bu pakete bilmedigimiz başka ilave internet tanimlaniyor mu acaba? (34 liralik paket icin soruyorum). Ona göre geçmeyi düşünüyorum.

• piyalida P kullanıcısına yanıt
    Bip'i ilk kez indirdiğinde 1 gb veriyor haftalık ya da aylık hatırlamıyorum tam sonrasında her ay 5 gün boyunca 10 mesaj atarsan 1 gb daha veriyor bu haftalık.
    Yaani'yi ilk indirişinde 1 gb aktif kullanmada her ay yine 1 gb veriyor. Aynı şekilde fizy'i kullandıkça internet veriyor, salla kazan verebiliyor ve bip üzerindeki sürpriz nokta kanalı pokemon go'ya benzer bi sistemle gb hediyesi verebiliyor. Benim aylık internetim 10gb'ı geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: piyalida

Teşekkürler. Peki bu pakete bilmedigimiz başka ilave internet tanimlaniyor mu acaba? (34 liralik paket icin soruyorum). Ona göre geçmeyi düşünüyorum.
    Hocam bir sürü yöntem var:

-Her hafta 1 kere bedava olan bip “kim 1gb ister” yarışması var. Bildiğin soru sayısına bağlı olarak 1gb’a kadar ödül kazanıyorsun. Her hafta 1 kereden ayda 4 kere ücretsiz yapabilirsin. Çok ihtiyacın olursa ek 3.5₺-1₺-2₺ gibi ücretlerle yeni haftayı beklemeden ek yarışma hakkı satın alabilirsin.

-Salla kazan ile her hafta cuma günü bedavalar dk/internet veya ayrı kotalı uygulama kullanımı veriyor. Ayda 4 kereden 1’i illa ki internet geliyor yaz buradan da 1gb’ı

-Bir kerelik verdiği gb’lar var. yaani indirmeye 1gb bip indirmeye 1gb gibi. Bir kez faydalanabiliyorsunuz

-Yaani’den her ay 10 farklı günde 20 arama yapınca 1gb geliyormuş ben henüz 10 güne ulaşamadım. Olunca yazarım yine

-Dönemlik güzel şeyler çıkıyor. Örneğin bu ay bip’te sürpriz nokta diye bir oyun çıktı. Bu ayın sonuna kadar oynayabiliyoruz. Bir lokasyon veriyor oraya gidince ödül kazanıyorsunuz. 30 ödül maksimum kazanma sınırı var. Bir sürü dk ve internet çıkıyor. Ben 6gb kazanmışım mesela şu ana kadar. Forumdan arkadaşlara çıkıp bana henüz çıkmamış ödüllere bakıyorum mesela aylık 5gb ödülü daha çıkmadı bana. Diğer çıkacaklarla tahminim bu ay sırf bu oyundan 15gb ek internet kazanmış olurum.

Yani anlayacağınız çok gb imkanı var yeter ki biraz uğraşın.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.