Şimdi Ara

Silinsin! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
9
Favori
16.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pozza kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler arkadaşlar.

• pozza kullanıcısına yanıt
    bip “kim 1gb ister haftada en az iki kere oynanıyor hocam hatta bazen 3 de oynandığı oluyor.Ben zaten günlük olduğuna 500 mb ta kadar gelip ödülü alıyorum.Buda ilave hafta da 500+500 mb haftada 1 2 gün 1 gb ediyor ayda 8 gün de 4 gb ediyor.Günlükte olsa dediğim gibi haftada 2 gün internet bedava oluyor. Zaten lifecell deki paketleri bitirmek çok zor şuan 14 gb net 2500 dk 100 sms var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgilendirme için teşekkürler bunu bildiğim iyi oldu. Az önce girip yeni hafta başlamadan 1gb’ımı kaptım sayenizde :)

• aynen hocam ben ilk yarışma değişmeden de bu şekilde yapıyordum.Kasıtlı yapılmış olabilir 3 günde bir hak çıkıyor galiba henüz bir standartını bulamadım 3 günde bir denemekte fayda?var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kalan kullanımlar kısmına fizy sınırsız gelmiş. 5 gb değilmiydi? Sonradan sınırsız mi yaptılar acaba?

• Lifecell Fırsat 5GB için başvuruda bulundum 12 ay boyunca 100 dakika heryöne dakika ve 1GB internet hediyesi olduğunun bilgisini verdi bayi ayın 19’unda hattım aktif oluyor.

Tek takıldığım nokta 100 dakika heryöne olayı! Başka bir Türkcell bayisi böyle bir uygulamanın söz konusu olmadığını söylemişti ayın 19’unda bakıp göreceğiz.

• Beyler bende hattımı değiştirerek bu tarifeye geçeceğim. Bu numara taşımada haydi gel kampanyasından hediye interneti almak için kod falan mı göndermemiz lazım?
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Herhangi kod gerekmiyor başvuru yapınca tanımlanıyor hattınıza

• Suan bu tarifedeyim super walla.

Bip den supriz nokta

Her cuma salla kazan yolumuzu buluyoruz.

Simdilik tesekkurler Turkcell

• Bugün itibari ile Lifecell ile aranızdayım arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: canakan

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-firsat-5gb?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber#sss

bugün ile bende geçiş işlemlerini başlattım süper paket
    1 hafta önce turkcelldeydim taahhüt ve avantajım bitince taşıdım, şuan vodafonedayım ama çekim ve şarj konusunda ciddi sıkıntı yaşayınca geri dönmeyi düşünüyorum bu pakete geçsem aynı şarttan faydalanırmıyım acaba.yoksa 1 ay vf da kalmam gerekir mi ?

• CeSiN kullanıcısına yanıt
    hocam 23 nisanda 1 ay dolacaktı daha dolmadan taşıdım ay sınırı yok sanırım vodafone da aktif olmanız yeterli demişti görevli
  • Bu ay ben de yıllık taahhütle geçmek istiyorum bu tarifeye. Umarım sıkıntı çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakan

hocam 23 nisanda 1 ay dolacaktı daha dolmadan taşıdım ay sınırı yok sanırım vodafone da aktif olmanız yeterli demişti görevli
    Bilgi icin tesekkurler valla. Normalde 1 ay idare ederim diyordum ama olcak gibi degil ayni telefon vf da sarj su gibi akiyor.ki eski vf kullanicisiyimdir demek ozamanlar o sartlara kendimi alistirmisim ;) simdi hem sarj hemde benim bulundugum bazi yerlerde resmen 4.5 g yi zor goriyor.hic tahammul edemicem bu sefer.

Bu pakette ekstralari onemsemesek bile 750 dk 100 sms ve 5 gb net var dimi ?

• Günde maksimum kaç hediye kazanabilirim? Çarşıyı bi dolansam 6 7 nokta var..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizydeki kısıtlama kalktımı arkadaşlar.. Yani ücret istiyorrmu...

• En iyi f/p paket.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.