Şimdi Ara

Turkcell'de Şebeke Görüşmesi Sonrası İnternet Paketinden Düşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 aydır Hazır kart kullanıyorum yaptığım her aramadan sonra paket dakikalarıyla birlikte internet paketinden de 15-20 kb arası düşüyor bu normal mi sebebi nedir ?

• Konuşurken internetini kapat😳

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok düşüyormuş, bence operatörü değiştirin hatta değiştirmek yetmez gidip btkya şikayette bulunun, 20kb çok çok fazla bir data...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 25 Şubat 2022; 10:25:4 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Olay mbın boyutu değil aslında. İnternet paketi bitince nolacak? Var olan dakikayı kullanayım derken her aramada 1er tl keserse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 25 Şubat 2022; 14:8:14 >
  • Görüşme öncesi cihazın yediği Kb’lar görüşme esnasında net kesildiğinde yansıyordur bence, cihazlarımızın arkaplanda bir sürü veri kullanan hizmetleri mevcut bildirim servisleri vs vs tahminimde bunlar kullanıyordur, hücresel verinizi kapatırsınız paketiniz bitince de

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • canmania C kullanıcısına yanıt
    VoLTE üzerinden görüşme yapılıyor ise genelde 3-4 KB mertebesinde düşüş olabiliyor, 3G de görüşme yaparken durum nedir, dener misiniz

• Bende de wifi’ya bağlı olduğum halde konuşma sonrası 15-20kb harcadığım uyarısı geliyordu ekrana. Volte ve wifi aramasını kapatınca düzeldi

• Turkcell in yıllardır düzeltemediği sorun
    Memlekette çok yaşamıştım Görüşme sonrası şebeke bilgi mesajı yollarken 3g geçiyor
    bağlantı kesildiği için kullanım yolluyor otomatik olarak
    Şebeke lte 3g arasında gidip geliyordu. Durumu ilettim anlayamadılar sorunu sonrada taşınıp kurtulmuştum

• Konunun vowifi ile bir ilgisi yok, 4g ve VoLTE ile ilgisi var, dünyanın her operatöründe olabilen bir durum ayrıca

• Turkcell kalitesi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.