Şimdi Ara

Turkcell’de AKK kalkıyor, “gerçek limitsiz internet” geliyor! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
2
Favori
18.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülke senelerdir kabak tadı veriyor zaten hep bir alengirli işler sıktınız yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neroXIII

Misafir alınıyorsa okula beni içeri sokabilir misiniz hocam Şaka bir yana cidden çok şanslısınız . Bizim okulda en fazla 120 mbps gördüm .

Alıntıları Göster
    Onu bulamayanlar var hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablo net ne olacak ki..

• Eğer bu İşte bir çakallık yoksa Türk Telekom’da taahhüt bozma bedeli ne olursa olsun Superonline’ye geçerim arkadaş.

Milleti enayi yerine koyup hala kota koyacaklarsa Türk Telekom kendisine yolunacak başka kaz bulsun

• Subat ayinda kablonet uyeligim bitiyor. Superonline'a gececegiz gibi.

• iyi güzelde akşam oldumu internet hızı yerlerde, 100mbit bile yetmiyor.
  • Superonline'ın artık prestijini göstermesi gerekiyor. Türknet bile 100 mbps download/upload sunabiliyorsa uygun fiyattan superonline'ın bunu verecek hayli hayli gücü var.

Yap minimum hızı 100 yine sat 89 dan araya ek hızlar koy 200,300,500... gibi Müşteri sayısı 1 ayda ikiye katlanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

iyide bunlara taahhüt verilmiyor ki adam 1 ay sonra fiyatını arttırdım dese ortada kalırsın

Edit: Taahhüt veriliyor fakat bu paketler kotalı akk li değil

Alıntıları Göster
    Gözünüzü seveyim işkembeden sallamayın lütfen..

Buyrın buda linki kendiniz görün....

https://m.superonline.net/yardim/internet/tarifeler-ve-ucretlendirme/fiber-ucretlendirme-ve-tarifeler

Turkcell’de AKK kalkıyor, “gerçek limitsiz internet” geliyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: marowak

Bu mesaj silindi.
    25mbps aknsiz alsaydınız keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antlion

Superonline'ın artık prestijini göstermesi gerekiyor. Türknet bile 100 mbps download/upload sunabiliyorsa uygun fiyattan superonline'ın bunu verecek hayli hayli gücü var.

Yap minimum hızı 100 yine sat 89 dan araya ek hızlar koy 200,300,500... gibi Müşteri sayısı 1 ayda ikiye katlanır.
    aynen.
    100mbps alanların çoğu zaten o hızları kullanmayacak.
    %1-2-3 çıkar devam indirme yapanların oranı
  • fiber olmadıktan sonra hiç bir anlamı yok karşı apartmanımda fiber var bende yok vdsl sınırsız almaya kalksam çok pahalı aknli paket alsam e ne gerek var ben turktelekom 35mb ye 100gb kota 82tl ödüyorum. hızım 100gb snrası 16ya düşüyor. vodafonda 100mb paket 90 lira 10lira fazla veririm hiç yoktan akn sonrası hızım şuan kullandıgım hız olur banada yeterli gelir.

• Platin paket kullananlara yazık olacak, umarım iyleştirme yaparlar.

Turkcell’de AKK kalkıyor, “gerçek limitsiz internet” geliyor!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşte asıl istenilen buydu. Umarım fiyatlar da iyi olur ve bir bit yeniği çıkmaz bu işte.
  • Yorumlara bak sanki bi halt etmişler. Türknetin Akkyi yaklaşık 1 yıldır zaten kaldırdığını da bu forumdan öğrenip geçmiştim ben. Balık hafızalı mı bu forumun üyeleri? Ttnetten başka bu kadar oyun oynayan firma yok zaten. Turkcellin yaptığı yasal olarak olması gereken şey alkışlayacak değiliz.

• İşte TURKCELL Kalitesi // İşte Turkcell Vizyonu..

Lafı hiç Uzatmadan.. Dolandırmadan Sündürmeden. Direk Kaldırıyoruz Diyorlar.. Helal olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xiaomiseverim

Yorumlara bak sanki bi halt etmişler. Türknetin Akkyi yaklaşık 1 yıldır zaten kaldırdığını da bu forumdan öğrenip geçmiştim ben. Balık hafızalı mı bu forumun üyeleri? Ttnetten başka bu kadar oyun oynayan firma yok zaten. Turkcellin yaptığı yasal olarak olması gereken şey alkışlayacak değiliz.
    Halt ettiklerinden dolayı teşekkür edilmiyor. TTNET gibi çakal firmaların Türkiye'de fink atmasından ve sürekli çakallık peşinde koşmalarından ötürü SOL veya diğerleri takdir ediliyor.. Yaptıkları her ne kadar normal bir şey de olsa, TTNET'in bu çakallığından sonra, diğer İSS'lerinde bu uygulamayı takip edeceği düşünülüyordu. Çünkü Türkiye'de "O yapmış ben yapmayayım, farkım olsun" diye düşünülmez. "O söğüşlüyorsa, bende söğüşleyeyim" diye düşünülür. Yasaya tam anlamıyla uyacakları için teşekkür ediliyor. Şu Türknet güzellemenizden de baygınlık geldi artık.

• Valla benim 50 mbit 200gb kotali kotasiza donerse helal olsun derim 80 lira veriyorum 1 yildan fazlada taahut var fiyatta artmayacak iyi olur bu is

Turkcell fiber ile uydu net fiber arasinda kalmistim

Hadi bakalim 1 ocakta gorcez bi numara olcak mi olmayacak mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-907EA767C

İtalya dan selam
    yahu şu hıza sahip olsam durduk yere dosya indirirdim mutlu olmak için
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.