Şimdi Ara

!!! Turkcell Çöktü Galiba !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu an ne 3g ile internete girebiliyorum ne mesaj atabiliyorum ne de arama yapabiliyorum. Şebeke meşkul diyor arama yapmaya kalkınca. Turkcell in sitesine girdim pcden orda da sürekli hata diyor hiçbir sayfa açılmıyor. Sizde durum ne çöktü galiba Turkcell.

• Bolgenizdeki baz istasyonu arıza vermiştir. Tüm Türkiye'de çökecek diye bir olay yok. Ayrıca Turkcell'in sitesine giriyor şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende böyle.

!!! Turkcell Çöktü Galiba !!!
  • Çöksün batsın şerefsizler.

• Avea kullanıyorum geçen ki lodosta bölgemde ki baz istasyonu zarar gördü ve birkaç hafta boyunca ne doğru düzgün şebeke çekti nede internete girebildim. Bölgenizde ki hava şartlarından dolayı olabilir.
  • bizim m2 hatlarda çöktü internet yok bursa'da çalışmıyor :) veri bağlantısı yok
  • Hakkari'de en ufak kesinti olmadı. Bölgesel bir şeydir. Santrallerde ya da hava şartları nedeniyle hatlarda sorun olabilir. Bizde de haftasonundan beri TTnet yok, abandık 3G'ye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet dün turkcell in sitesi açılmıyordu

• Meşkul

• Umraniye carsi bolgesinde de 3g acikken arama yapamadigimi dun anlattim aradim falan,derken ba istasyonlarda sorun yok telefonunuzu servise verin dediler! tamam tamam dedim kapattim,turkcell den de pek bisey beklemeyin sebeke anlaminda diger 2 si gibi degil sorun yoksa da yok diyor var olsa da yok diyor,fazla egoistler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.