Şimdi Ara

Turkcell cayma bedeli çıkarıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet değiştirdim ama sözleşme sürem aynı kaldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    daha çıkmamıştır fatura, çıkınca sorgularım hocam

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    yok hocam 24 ünde bitiyor sözleşmem 1 gün önceden değil bittiği gün çıkış yaptım

• huso_ H kullanıcısına yanıt
    memnunmusunuz hocam?

ben tekrar turkcell dönecek gibiyim

dün akşama kadar gayet güzelken bir anda değişen hız ve donmalar çıldırttı beni

bu vodafone açıldığı saatler

Turkcell cayma bedeli çıkarıyor

buda akşamı

yer aynı yer konum aynı konum

• covert kullanıcısına yanıt
    Hemen dönebiliyor muyuz?kampanyalı tarifelerden yararlanabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar benim iki yillik sozlesme 8 martta doluyor.faturada 10 martta kesiliyor.2 mart pazartesi tasimak icin islemleri baslatayim diyorum.kesin bilgimidir.son faturada tasirsak cayma bedeli yansirmamalari?

ayrica hemen mi basvurayim dersiniz.2 martta basvurursam turkcel ayin 11.ne kadar sallayabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrtr1 -- 28 Şubat 2020; 10:3:26 >
  • ben başvuruyu erken yaptığım için cayma bedeli çıkacak dediler bu nedenle fatura sorguladığımda 239₺ fatura ile karşılaşıyorum fatura detayları geldikten sonra tüketici hakem heyetine başvurucam önerim süreniz bittikten sonra başvurun

• quote:

Orijinalden alıntı: covert

ben başvuruyu erken yaptığım için cayma bedeli çıkacak dediler bu nedenle fatura sorguladığımda 239₺ fatura ile karşılaşıyorum fatura detayları geldikten sonra tüketici hakem heyetine başvurucam önerim süreniz bittikten sonra başvurun

o benimde aklima geldi ama fatura kesildikten sonra gecersem kullanmadigim bir aylik paket gecirecekler.bir gun sonra gecsem bile degilmi?onda bir degisiklik varmi?

• 1 aylık ücret değil kullandığınız 2-3 gün ücreti ödersiniz

• Hocam yapacak bir şey yok, sözleşmeye aykırı işlem yaptınız BTK sizi geri çevirecektir.
    Caymamanız gerekirdi suçlu sizsiniz.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    yazdıklarımı okumadınız sanırım?
    benim geçiş tarihim sözleşme bitiminden sonra
    turkcell ise başvuru yaptığınız için cayma bedeli yansıyacak diyor

sözleşmem 24/02/2020 de bitti ve bu tarihte diğer operatörden sinyal aldım sözleşmede yazan gibi 24/02/2020 tarihine kadar turkcell de kaldım

neye dayanarak suçlusunuz dediniz?

umarım geri çevirmez haklı olduğumu düşünüyorum

Arkadaşın hata yaptığını zamanından once çıkış yaptığını düşünelim. 3-4 gun erken cikinca 160 tl cayma bedeli çıkarmı sizce? Ben iki ay erken çıktım 35 tl cayma bedeli çıktı. Bariz bir hata var. Arkadaşın madur olduğu bariz ortada

• İşlemleri 2 sinde deil 9 unda başlat. Taahhüdün dolduğu gün bile başlatma. Bir gün geçsin oyle baslat işi garantiye al. Ha 2 sinde baslatsan ne olur geçişinde 2-3 gun surer 3-4 günlük bir cayma bedeli odersin uda ufak cuzi bir rakam olur. Fakat iki yıllık sozlesme demissim cihaz bisey varsa uzerine 9 unda geçiş yap

• AfterLife61 kullanıcısına yanıt
    Kullanılan her tarife için cayma bedeli farklıdır.
    Sana 35 lira çıkar bir başkasına 100 lira çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdaryigiter

İşlemleri 2 sinde deil 9 unda başlat. Taahhüdün dolduğu gün bile başlatma. Bir gün geçsin oyle baslat işi garantiye al. Ha 2 sinde baslatsan ne olur geçişinde 2-3 gun surer 3-4 günlük bir cayma bedeli odersin uda ufak cuzi bir rakam olur. Fakat iki yıllık sozlesme demissim cihaz bisey varsa uzerine 9 unda geçiş yap
    cihaz yok. turkcell musterı hızmetlerını aradım sisteme baktılar cayma bedeli yok dediler.ses kayıtıda aldım kmsetse önce vodafone taşıyacağım sonra tekrar yeni turkcell tarifelerinden birisine taşıyacağım.
    teşekkür ederim.
    Platinum tarifeden ciktim be. 20-30 tl lik tarife deil 150 tl lik tarifeden bahsediyoruz. Bana 35 cikar baskasina 100 cikamaz iste. 10 gun erken cayana 1 ay erken cayana 100 tl cikmaz cikamaz. Araştırın öğrenin

• AfterLife61 kullanıcısına yanıt
    benim ki çok tuhaf sanki hocam bittiği gün çıkmama rağmen 166₺ çıkıyor olayı hiç mi hiç anlamadım

• Turkcell de hesap kesimleri her ayın 10u 20si ve 25idir. Siz birgün önce çıkmışınız gibi duruyor. Faturanın arka yüzünü konuya eklerseniz ne olduğu belli olur.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    sözleşmemin bittiği tarih 24/02/2020 ama

fatura suretimi de nüfusa kayıtlı mernis adresimede göndermiyorlar 2018 yılından beri aynı adreste oturmaktayım sms ile bilgi geldi sadece

• covert kullanıcısına yanıt
    Faturaya bir türlü ulaşın olmazsa mail isteyin ki belkide mailinize gelmiştir. Arka yüzünde gerekli açıklamalar vardır. Çözemezseniz yardımcı oluruz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.