Şimdi Ara

Turkcell Bugünle Sınırlı Haftalık 5 GB 15 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her zaman yapıyor

• Turkcell Bugünle Sınırlı Haftalık 5 GB 15 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana sadece günlük 6 GB çıkıyor

Turkcell Bugünle Sınırlı Haftalık 5 GB 15 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam, "hazır kart paket yükle" kısmına gireceksin.

• aman ne ucuz muş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5gb a 15tl verenin burda isi ne salla kazan ile yumurta catlatla idare edin

• carambols kullanıcısına yanıt
    Yine çıkmadı canım kendim 5 gb 15 tl çıktı :) diğerlerş normal paketler. Ramazan falan yok :)

Zaten alacağından değil de. Turkcell kısmında paylaşacaktım. Herkese yok sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aylık verse bari yada 2-3 hafta yap en azından evdeyiz zaten mobil'e ne gerek var?
  • Sanki çok cazip fiyatmış gibi gün kısıtlaması koymuşlar.
  • Evde olundugu için 3/4 aydir paket yapmıyorum operatörlerde sadece 30tl yuklersem ucretsiz paket teklifi arti gb lar vs sunuyor Türk Telekom biliyor tabi paket yapmadığımi diyorum da sadece 30tl yuklemeye hemde harcamadan bedava paketi sunuyor sonra 27tl civarındaki paketi 19tl ye almak içinde ayriyetten smsler geliyor hic birini yapmadim. 2 gun once turkcell e basvurdum yazlik vs zamani basliyor turkcell cogu yerde cektigi için lifecell bip ten bipe 30gb goruntulu konusma vs haklari guzel onu satin alacagim artik uzun süre, tavside ederim paketin adı lifecell hosgeldin 5gb 34tl. Ile ozel gb var yeni gelene +3gb vs lerde var bayagi gb ediyor zaten ben bip için lifecell yaptım daha uygun tarifeleri var 2/3 gb lik paket alsaniz da o ek internet lerle salla kazan gnc vs haric zaten çoğalıyor

• Vodafone ₺ yüklemeye 5 GB teklif ediyor bugün. Bugün yükleyip 5 GB'ı alacağım. Hesaba yüklenen liralarla da aybaşı paketim yenilenir. Turkcell'li arkadaşlara duyurulur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.