Şimdi Ara

TURKCELL BOL PAKETLER VE SÜPER BOL PAKETLER + PLATİNUM BOL PAKETLER! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
5
Favori
16.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba hocam

Süper Bol 12 GB Paketinde de internet bittiğinde durur hocam

Geçiş yapabiliyorsanız Akıllı 15 paketini tavsiye ederim hocam, yoksa Süper Bol 12 GB Paketine geçiş yapabilirsiniz.

Ek paket tavsiye edebilirim; Yeşil Beyaz paket önerebilirim hocam, Goller Cepte uygulamasın da 8 tane maç oynama hakkınız oluyor, iyi maçlara oynarsanız haftalık 5, 6 GB kadar internet kazanabilirsiniz.

Yeşil Beyaz paketi aylık 9₺'dır. Her Pazartesi günü 8 hak gelmektedir.

Her ayın 16'sın da Bip Bursa Mobile kanalın da yarışma düzenleniyor, sadece 1 soru bulunmakta, eğer hızlı olur ve kazanır ilk 16 kişi arasına girebilirseniz; Aylık her yöne 16 GB internet kazanma şansınız var... 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Merhaba hocam

Süper Bol 12 GB Paketinde de internet bittiğinde durur hocam

Geçiş yapabiliyorsanız Akıllı 15 paketini tavsiye ederim hocam, yoksa Süper Bol 12 GB Paketine geçiş yapabilirsiniz.

Ek paket tavsiye edebilirim; Yeşil Beyaz paket önerebilirim hocam, Goller Cepte uygulamasın da 8 tane maç oynama hakkınız oluyor, iyi maçlara oynarsanız haftalık 5, 6 GB kadar internet kazanabilirsiniz.

Yeşil Beyaz paketi aylık 9₺'dır. Her Pazartesi günü 8 hak gelmektedir.

Her ayın 16'sın da Bip Bursa Mobile kanalın da yarışma düzenleniyor, sadece 1 soru bulunmakta, eğer hızlı olur ve kazanır ilk 16 kişi arasına girebilirseniz; Aylık her yöne 16 GB internet kazanma şansınız var... 

Hocam öncelikle ayrıntılı cevabınızdan ötürü teşekkür ederim.

Dijital Operatörden baktığımda Akıllı 15 GB paketi için 'Bu paket, hattınız için uygun değildir.' uyarısı vermektedir.

Yalnızca Süper Bol 12 GB ve üstü paketler ile Premium paketleri önermekte...

Bu bağlamda Süper Bol 12 GB nasıldır?..

• Akustik34 kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam

Faturalı hatta taahhüt uzatmak isteyen kullanıcılar için güzel bir paket hocam

• quote:

Rica ederim hocam

Faturalı hatta taahhüt uzatmak isteyen kullanıcılar için güzel bir paket hocam

Aslında hocam Akıllı 10 GB pakete geçişim ve taahhüdüm de ortalama 5-6 ay olmuştur.

Daha öncesinde Turkcell'de faturasızda idim. Sonra Akıllı 10 GB paketine geçmiştim.

Peki hocam şimdi Süper Bol 12 GB'ye geçmek istesem anında geçer miyim..? Yoksa normalde önceden tarifemin yenilenme zamanı ayın 20'siydi. O tarihi mi bekleyeceğim..?

Hemen geçersiniz hocam, o tarih'te paketiniz tekrar dan yenilenir

• Müşteri hizmetlerini arayın akıllı 15 paketine geçmeye çalışın. Aynı fiyata biri 15 gb diğeri 12 gb veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lexco

Müşteri hizmetlerini arayın akıllı 15 paketine geçmeye çalışın. Aynı fiyata biri 15 gb diğeri 12 gb veriyor.

Peki hocam derlerse bi üst pakete geçemiyorsunuz? Bu durumda sizce de Super Bol 12 ideal değil mi?

• quote:

Hemen geçersiniz hocam, o tarih'te paketiniz tekrar dan yenilenir

Hocam çok teşekkür ederim. Sağ olun...

Şansınızı deneyin müşteri hizmetlerin de, vermezlerse de bol 12 mantıklı seçim olur sizin için.

Rica ederim hocam

• Lexco kullanıcısına yanıt

Bol 12 64,90₺ hocam, Süper Bol 12 GB 49,90₺ daha uyguna geliyor, ikisi de aynı aslında sadece fiyatı ve ismi farklı

• quote:

Bol 12 64,90₺ hocam, Süper Bol 12 GB 49,90₺ daha uyguna geliyor, ikisi de aynı aslında sadece fiyatı ve ismi farklı

Yok hocam, arkadaşın dediği Akıllı 15 GB'e geçmeyi bi deneyin, vermezlerse Süper Bol 12'ye geçersiniz demişti.

Akıllı 15 GB şu an 49,90 TL...

Yani Süper Bol 12 GB ile aynı fiyatta...

Bakalım arayacağım bi verecekler mi...

Size de blöf yapmayı önereyim diyeceğim ama, daha 6 ayınız varmış, o yüzden çok riskli bu yöntem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 14 Temmuz 2021; 20:30:44 >
  • quote:

Size de blöf yapmayı önereyim diyeceğim ama, daha 6 ayınız varmış, o yüzden çok riskli bu yöntem.

Hocam o zaman ben önden bir teklifi yaparım. Olmazsa mecburen Süper Bol 12'ye geçerim...

Hayırlısı diyelim..)

Çok ama çok teşekkür ederim...

Rica ederim hocam

Sonuç ne oldu hocam 🙂

• Taahhütün bitmesine 6-7 ay kala Dijital Operatör 49.90'a süper bol 12 önerip duruyordu bana. Taahhüt bitmeden geçmek istemedim bitince direkt geçerim diye bekliyordum. İki üç hafta önce 532'den arayıp aynı paketi teklif ettiler fiyat güzel ama şimdilik onay veremem taahhütün bitmesini bekleyeceğim dedim. İstediğiniz zaman bizi arayıp geçebilirsiniz dediler Şu an taahhütün bitimine bir ay kaldı aylarca önerdikleri süper bol 12 için hattınız uygun değildir diyor. Önerdiği paketler de 54.90'a Bol 10 64.90'a bol 12 falan şaka gibi bir firma bu adamlar. Neyse, RED 20'ye geçmek için güzel bir bahane oldu bana da. 12 aylık taahhüt yaptırıp 5 ay kullanınca önermeye başladıkları paketi 11. Ayda vermemek neyin nesi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TMRT kullanıcısına yanıt

Peki müşteri hizmetlerine sordunuz mu hiç hocam

• Sizin mesajınızın ardından 532'den aradılar. Arayan hanımefendi yine 54.90'a BOL 10'u teklif etti. Ben de dedim ki birisi sizi bir hafta önce arayıp 49.90'a 12 GB Süper Bol'u teklif ettikten sonra arayan diğer kişi 54.90'a Bol 10 ve 64.90'a Bol 12 teklif etseydi ne yapardınız? Haklısınız diyor. İnanılmaz mantıksız ya. Tek seferde soğuttular firmadan. Bu olay bir Türkiye özeti aslında. Ülkenin özeti. Dakika durmam bu operatörde. RED 20'ye geçiyorum direkt. Parayı İngilizler kazansın ne yapayım.

• TMRT kullanıcısına yanıt

Öyle hocam yapacak birşey yok, hayırlı olsun yeni operatörünüz

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.