Şimdi Ara

TURKCELL BOL PAKETLER VE SÜPER BOL PAKETLER + PLATİNUM BOL PAKETLER! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
5
Favori
16.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gel faturasıza geç ordan faturalı 10gb 39tl daha nolsun.
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Yeni prime turk telekom tarifeleri var hocam görmüssünüzdür konusuda var mevcutta 109 liralık pakette sınırsız sosyal medya sanırım paketler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman ne bol!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nostalji16 kullanıcısına yanıt
    şimdi gördüm. Dikkatimi çekmemişti ilk paketlere bakınca +10gb sosyal filan gormustum de bunu yeni gördüm. İyiymiş bakalım tt iyi reklam vs yaparsa Turkcellde getirir kesinlikle.
  • en düşük paketi alsan gene en az 10gb kullanırsın aylık
    Hocam 10 çok mu?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomv -- 18 Mart 2021; 14:51:36 >
  • hocam en azı söylüyorum. Gecen hafta paycell uygulamasına girerek sadece haftalık 7gb verdi. Bugün google play 10tl geldi salla kazan gecen hafta haftalık 2 geldiydi vs vs. İyi takip biraz ugras dahası da geliyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 4 Eylül 2020; 16:27:47 >
    Hocam aylık 30gb bile verseler günümüz için yetmez

• O zaman parayı verip tt prime sınırsız soyal medyalı veya vodafone red alırsınız orada sosyal sınırsız.. Tabii çekim gücü vs iyiyse. İhtiyaca göre bolca secenek bulunur hocam.
  • Faturasız kısmında vodafone ve TT birçok kullanıcıyı kapar,faturalı için ise turkcell şuan birçok kullanıcıyı kapar yıl sonuna kadar turkcellde baya yüzdelik faturalı kesim artar veriler acıklansın bakalım.
    Şuan TT yada vodafone'dan başka operatör geçmek için en iyi alternatif turkcell.(Faturalı için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 4 Eylül 2020; 16:30:55 >
    Hocam Türkiye'de gsm tamamen sakat bir biçimde

• Turkcell sınırsız paket çıkartmaz, sosyal medya için çıkarabilir ama 170 TL'den aşağı olmaz

• Hocam mobilde cok kötü diyemem bence fena değiliz. Sabitte çok geride kaldık. Mobilde 5G ye hızlı giremedik o üzdü. Tarifeler vs içinde btk ile beraber yapılıyor zaten. Btknın da sucu büyük. operatörlerinde.
  • Bol paketler den aldığınız pakete göre ilk ay 10, 20, 30 GB hediyeniz olmaktadır ve hediye havuzunda da hediye seçenekleriniz sizi beklemektedir

• son günü ne zaman acaba? benim ayın 19unda bitiyor taahhütüm şimdi geçsem bunlara sıkıntı olurmu ?
  • carlito83 kullanıcısına yanıt
    anında gecer hocam sorun olmuyor. Benim 10.ay bitişdi dün geçtim hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

anında gecer hocam sorun olmuyor. Benim 10.ay bitişdi dün geçtim hemen.
    diğerinin zamanı bitmeden yapınca sıkıntı olmuyor dimi ? sonra ceza kesmesinler :))
  • carlito83 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmuyor hocam, taahütünüz uzuyor sadece

Son geçiş tarihlerini bilemiyorum, ama yeni çıktığı için seneye de olur diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 4 Eylül 2020; 16:9:59 >
  • bol 20 den aşağısını vermedi. katılım kriterlerini sağlayamamışım :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.