Şimdi Ara

Turkcell, BİMcell Abonelerini Transfer Etmek İstiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BİMcell kurulduğundan bu yana Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Ancak iddiaya göre, 1,5 milyon BİMcell abonesini transfer etmek isteyen Turkcell, bunun için BİM yetkilileri ile masaya oturdu.
    https://www.haberler.com/turkcell-bimcell-abonelerini-transfer-etmek-10686523-haberi/

• Bu konu daha önce açılmıştı

https://forum.donanimhaber.com/bimcell-turkcell-altyapisina-geciyor--132000672

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 17 Nisan 2018; 11:13:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha onve vardi bu haber . Geisme var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı anda ikisini birden kullanabilse Bimcell 10 numara bir durum olur.
  • Turkcell'in alması demek Bimcell'in tasfiyesi demektir. Turkcell alırsa mevcut tarifeleri unutun.
  • Logic_Man kullanıcısına yanıt
    Bimcell abonesinin ne istediğini bilir, Turkcell de Bimcell'in ne isteyeceğini bilir. :D Anlaşırlarsa yine uygun olmaya devam edecektir Bimcell ama sanmıyorum pek. :)
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Benim Bimcell'e değil, Turkcell'e bu konuda güvenim yok. Bu tür satınalmaların genellikle diğer amacı, piyasadaki rekabeti azaltmak için yapılıyor. Bimcell paketsiz hat kullanan abone kesiminin bir anlamda kaçıs yeri gibi oldu. "Turkcell ve uygun fiyatlı paketsiz tarifeler" tecrübelerime dayanarak bu iki kavramı yanyana hiç yakıştıramadım. Umarım anlaşılmışımdır. Sanal operatör olmasa Rekabet Kurumu devreye girsin diyeceğim ama oda zor görünüyor. Aboneler açısından kötü olan durum Bimcell benzeri alternatiflerin hiç olmaması. Sanal operatörlük işi Türkiyede özellikle engelleniyor.
    Sonuçta abone BİMcell'de durmayacaksa BİM de para kazanamayacağı için BİM mevcut koşulları zora sokacak bir tercihde bulunmayacaktır. Bir anlaşma yapılacak olursa buna göre yaparlar ya da işlerine gelmiyorsa yapmazlar Turk Telekom kovmadıkça.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim kadarıyla Türk Telekom artık pek istemiyor bu tip işleri. Bimcell yeni kurulacak olsa Türk Telekom buna izin vermezdi. BİM bu saatten sonra parayı veren düdüğü çalar hesabı her an satıp bu işten çıkabilir.
    Kar yoksa gerek de yok diyor yani.
  • çok güzel kazıklanmaya hazır olun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.