Şimdi Ara

TURKCELL 90 GÜNLÜK PAKET / FATURASIZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
8.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 90 TL yi direk peşin mi veriyoruz ardından her üç ayda bir bu paketi mi alacaz?Turkcell baya bir atak yapmaya başladı kampanyalarında daha iyilerini de bekliyoruz.
  • Paket güzel ama 90 lira ilk başta pahalı gözüküyor. Bir nevi 90 günlük tahattüt yapmış oluyorsun. Turkcell'in işine gelmese 90 günlük paket vermez arkadaşlar. Mesela neden ayda her yöne 500 dk, 500 sms, 500 mb interneti 30 liraya vermiyor? Biraz karışık gibi gözüksede beğendim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

turkcell 1500 dk 1500 sms 1500mb 90 tl

avea 1500 dk 6000 sms 6000mb 90 tl

aradaki sms mb farkina deyer. Sonucta turkcell kalitesi(!)

avea genç paket her durumda daha iyi, 20 tl ye 500 dk+1000 SMS+1 GBx3 =60 TL . 30 TL de cebe kalır
  • Bu pek tutmadı sanırım
  • Turkcelle taşınmış bir hattı, bu paketle kullanmak akıllıca olurmu?

Başka alternatifler varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Turkcelle taşınmış bir hattı, bu paketle kullanmak akıllıca olurmu?

12 ay taahhüt ile faturalı hat'da geçmek yerine 3 aylık taahhüt şekline benzer bu paketi alman çok avantajlı. Avea ile Turkcell kıyaslamak kadar saçma bir konu yok. Bari burada fanboyluk yapmayın arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

quote:

12 ay taahhüt ile faturalı hat'da geçmek yerine 3 aylık taahhüt şekline benzer bu paketi alman çok avantajlı. Avea ile Turkcell kıyaslamak kadar saçma bir konu yok. Bari burada fanboyluk yapmayın arkadaşlar.

Haklısın, Avea ile Turkcell ücretlendirme konusunda kıyaslanamaz zaten. Ama ben yine de bir kıyas yapmak ve güzel halkımı bilinçlendirmek istiyorum.
    *Ben 11 yıldır Avea kullanıyorum. Ve 19 TL'ye her yöne 500 dk. + her yöne 1000 SMS + 1 GB İnternet kullanıyorum.
    *Turkcell'de bu hizmet Hepsi 600 Paketine kıyasla yaklaşık olarak 55 TL'ye tekabül eder.
    *Aylık kârım: 55-19=36 TL
    *Yıllık kârım: 36*12=432 TL
    *On bir yıllık kârım: 432*11=4752 TL
    KIYAS ORTADA! İŞTE BU NEDENLE KAZIKÇI TURKCELL İLE AVEA KIYASLANAMAZ!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: sakerim1976

quote:

quote:

Haklısın, Avea ile Turkcell ücretlendirme konusunda kıyaslanamaz zaten. Ama ben yine de bir kıyas yapmak ve güzel halkımı bilinçlendirmek istiyorum.
    *Ben 11 yıldır Avea kullanıyorum. Ve 19 TL'ye her yöne 500 dk. + her yöne 1000 SMS + 1 GB İnternet kullanıyorum.
    *Turkcell'de bu hizmet Hepsi 600 Paketine kıyasla yaklaşık olarak 55 TL'ye tekabül eder.

Kusura bakma ama hizmeti rezil ve verim alamadığım bir operatör kullanmak yerine 5 lira fazla veririm , rahatıma bakarım. Turkcell kalitesinde olabilseydi zaten fiyatları bu denli uçurum olmazdı Bilinçlenmek güzeldir , bu yolda devam etmeniz dileği ile sevgili sakerim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kusura bakma ama hizmeti rezil ve verim alamadığım bir operatör kullanmak yerine 5 lira fazla veririm , rahatıma bakarım. Turkcell kalitesinde olabilseydi zaten fiyatları bu denli uçurum olmazdı Bilinçlenmek güzeldir , bu yolda devam etmeniz dileği ile sevgili sakerim

hizmet konusunda size katılıyorum ama 5 tl fazla veririm konusunda yanlışınız var. keşke 5 tl fazla verip aynı hizmeti turkcelden alabilsek ama maalesef öyle olmuyor. ben şu anda 40 tl ye yeni nesil 1000 tarifesini kullanıyorum aveada, turkcell 50 tl ye aynı tarifeyi yapsın hemen geçerim. ama turkcel bu tarifeyi yapmaz.

• vodafone ve avea hattım var. Dün köye gittik. Dayım hemen yanımda turkcell hattıyla whatsapp dan çatır çatır foto gönderip alabilirken, ben avea ve vodafone hattımla, whatsapp ile bağlantı bile kuramadım. Çok canım sıkıldı, şehre iner inmez geri turkcelle başvurdum. Ve sanırım bu paketi kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

quote:

quote:

quote:

quote:

hizmet konusunda size katılıyorum ama 5 tl fazla veririm konusunda yanlışınız var. keşke 5 tl fazla verip aynı hizmeti turkcelden alabilsek ama maalesef öyle olmuyor. ben şu anda 40 tl ye yeni nesil 1000 tarifesini kullanıyorum aveada, turkcell 50 tl ye aynı tarifeyi yapsın hemen geçerim. ama turkcel bu tarifeyi yapmaz.

Kusura bakma ama Hakkari'nin dağlarında ya da başka yerlerin dağlarında teröristler iletişim kuracak diye fazla para ödeyemem, varsın dağ başında çekmesin Avea. Benim köyümde diğer operatörler çekmezken Avea çekiyor hem de 3G. Bu benim için böyle, seni bilemem.

• Bu paraya daha iyi bir paket, ya da buna yakın bir kombinasyonu daha ucuza tavsiye edecek biri varmı acaba?
  • Ne zaman çıkmış ki son gün 31 Temmuz 2012? Turkcell kampanyaların yayın tarihini de yayınlasa iyi olur bence.
  • iyi fenaaa değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: *REALIST*

Ne zaman çıkmış ki son gün 31 Temmuz 2012? Turkcell kampanyaların yayın tarihini de yayınlasa iyi olur bence.

31 Aralık 2012 ye kadar uzatılmış.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/90-Gunluk-Paket.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

quote:

Orijinalden alıntı: *REALIST*

Ne zaman çıkmış ki son gün 31 Temmuz 2012? Turkcell kampanyaların yayın tarihini de yayınlasa iyi olur bence.

31 Aralık 2012 ye kadar uzatılmış.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/90-Gunluk-Paket.aspx

Bugün öğrendim aynı anda 3 hattı taşıdık bugün paketin bir güzelliğide bir ay az konuşup diğer ay çok konuşabilmen umarım kalıcı olur :)

• Diyelim aldık bu paketi bittikten sonra devam ettirebiliyormuyuz yoksa kampanya bitmiş ise bu paket hakkımız bitiyormu?
  • 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir

--------------------------------------------------------------------------------

Diyor ama uzatırlar.
  • Her 3 ay uzatıyorlar.

Bu paketin kötü tarafı "Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 sn, datanın ücretlendirme periyodu 100 KB'dir."
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihus

Her 3 ay uzatıyorlar.

Bu paketin kötü tarafı "Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 sn, datanın ücretlendirme periyodu 100 KB'dir."

Data ucretlendirme periyodunun 100 kb olmasi ozellikle akilli tel kullananlar icin sorun olabilir cunku telefon gun icinde defalarca internete girip kendi basina kucuk guncellemeler yapiyor bu durumda hic internete girmeden internet paketinden epey goturebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.