Şimdi Ara

Turkcell 11.11 Kampanyası - 11TL'lik ürünler var. Yeni ürünler geldi ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
2
Favori
18.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

ee 17 tane alınca böyle oluyor:)
    17 tane mi aldınız ?
  • Müthişsin helal olsun çok büyük başarı.

• secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Almak çok basitti ama ben kulaklık alacakken yanlışlıkla powebank aldım o kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu tarz kampanyanlara inanmıyorum hatta 11 tl gibi fiyata satılan ürünleri stoğa koyduklarını bile zannetmiyorum. geçmiş kampanyalarında da uygun bişiyler vardı ne zaman sözde uygun fırsat olsa ya sepete eklenmez, sepete eklense ödeme yapılamaz.. ya stokta kalmamıştır.. yada efendim çok yüklenme oldu sitemiz çöktü. alabilenlerde çok az kişilerdir.Misal 11 tlye fiyatı 150 tl olan kulaklıktan 1000 tane stokta olsa turkcell bunu 11 tl den 1000 kulaklığı 139 bin zarara satıcak öyle mii tamam inandım..
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Ss olmadan inanmam tabiki bazilari mutlaka almistir ama ss olursa inanirim

• Şu turkcelle gıcık oluyorum kampanya yapıyor 5 ürün veriyor sanki küçük esnaf. 10 dk sürmüyor indirime yetişemedik. Hiçbiri trendyol gibi değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Troller gelmeye başlamış. Arkadaşlar şuan siteden hiçbir ürün satın alınıp sepete eklenmiyor. Sitede genel anlamda sorun var.
  • Ben de siparişe devam et e tıkladıktan sonra sürekli hata veriyor, siz nasıl alıyorsunuz merak ettim

• Beyler kulaklık lazım turkcell değilim alamıuorum biri numara be şifre versin acil lazım lütden

• Kampanya bitti beyler uğraşmayın başlık Sahibi bitti ibaresi eklemesi lazım boşa yormayın milleti

• Bu konudan çıkardığım sonuç; bazıları gerçekten kendisine sövülmesinden hoşlanıyor. Tatlı su trolleri sizi.
  • Ödeme aşamasına kadar geldim shipping.error hatası veriyor

• Koskoca turkcell deprem de ayakta duruyon 3000 kişi girince çöküyon ayıp ayıp

• geçmiş olsun yine bir kampanyaya yetişemedik milletimiz aç gözlü olduğu için.

kesinlikle sıcak fırsatlar belli mesaj sayısının üstüne açık olmalı.
  • HER SICAK FIRSATTA OLDUĞU GİBİ AĞLAYAN TAYFA GELMİŞ. SANARSIN FIRSATLAR KENDİLERİ İÇİN HIZLI OLAN KAZANIR. not:Bende alamadım ama alamadım diye ağlayanlara gülüyorum.
  • 30 dk dır sepette bi alamadım stok bitti dedi şimdi

• Kulaklığı daha çok istiyordum powerbank alabildim iyi mi

Paylaşımı yapan arkadaşa teşekkürler, hayat paylaşınca güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myadam -- 11 Kasım 2019; 12:42:45 >
  • aldım bende hele şükür

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.