Şimdi Ara

Turkcell 10 Gbps hızındaki fiberi evlere getiriyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
0
Favori
6.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Çakallık yapmıyorlar demiyorum

Firmalar bir internet paketi çıkarmak istediğinde BTK onaylar ise yayınlanıyor yani BTK biliyor çünkü kotalı paketler zaten vardı sadece akk li paketler kaldırınca gün yüzüne çıktı

Ayrıca insanlar imza toplarken kotalar kalksın diye değil akk kalksın diye topladılar
    Bu su durulmaz , ucuz ve kesintisiz limitsiz interneti öyle yada böyle verecekler .Bizim sesimizi daha yüksek çıkartmamız lazım.

Türlü katakülli ile zam yapmaları da işin cabası
  • 10 Gigabiti bırak bize komşu Bulgaristan ve Gürcitan gibi ülkelerdek, fiyattan 100 MBps ver yeterli.

10 Gigabite uyan modem, wifi, hdd var mı varsa ne kadar ?
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Bende istiyorum ama yeni akk hızlarından sonra konu duruldu kimse bakmıyor artık milletin taahhütü bitince göreceğiz kotalı paketleri görünce konuya yine gelirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende istiyorum ama yeni akk hızlarından sonra konu duruldu kimse bakmıyor artık milletin taahhütü bitince göreceğiz kotalı paketleri görünce konuya yine gelirler
    muhtemelen öyle olucak.

telefonlar hızımı değiştirmek istiyorum diye arayanlar büyük bir şok yaşayacaklar..
  • spacex den 80 kat pahalı.

spacex 10 gbps 10 $ = 40 tl.

• superonline pismanliktir

vdsl varsa 50mbps hiz alabiliyosaniz telekom ve telekom tabanli iss lere devam

• Bazılarının evine 20 hatta daha fazla wifi sinyali geliyor. 2 GHz de Wifi kanalı 13 tane var ve bu kişilerin wifi hızlarının kötü olMaması imkansız. Herkesin sinyali bir birine giriyor, modem üreticisi ve operatör ne yapsın. Özellikle Türkiye kültüründeki apartman şeklinde üst üste ve dip dibe oturma kültürü bile buna çok büyük etken.
  • Bu işte tv piyasası gibi oldu.
    Gerek yok ama 102 ekrana neredyse 16k görüntü gelecek.
    Standart kişiye en üst 50 mbps hayli hayli yeterli.
    O da sırf 4k kanal video falan izlenebilmesi için.
    Normal kullanımda 16, 25 gibi hızlar kafi.
    Özel ihtiyaç sahipleri için büyük otel ve işletmeler için falan lazım olur.

Ayrıca vodafone fibermax tarifeleri şu anda harika. Tv alt yapısıda olsa ben hemen geçerdim. Şu anda zaruri superonline. Yine iyi kesintisiz hız kayıpsız. Fiber iyi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 11 Nisan 2018; 19:31:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • etimonster kullanıcısına yanıt
    detaylara çok takılıyorsun makul fiyattan 100Mbps satamayan adamlardan çok şey bekliyorsun BTK sansürlemek için var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

detaylara çok takılıyorsun makul fiyattan 100Mbps satamayan adamlardan çok şey bekliyorsun BTK sansürlemek için var...
    Turkcell 10 Gbps hızındaki fiberi evlere getiriyor

• Yakında arızayı düzeltirler fttb mi ftth mi altyapın

• Kullanabildiğiniz kadar kulanın fakat demek istediğim ayda 1000 tl veren kişiye 20 mbps upload verirlerken size simetrik gelmiş paketinizi bilmiyorum fakat ne kadar mantıklı sizce?

• 3 ay bedava olan mı

• quote:

3 ay bedava olan mı
    Yok hocam daha kullanıcılara sunulmadı, özel olarak ben test ediyorum.
  • Bu uygulama hakkında bilgisi olan var mı?Nasıl bağlatabiliriz.Fiyatı nedir mesela?
  • Washington yönünde hız o kadar düşüyorsa o pakette, kullanıcı sayısı arttığında daha da yerin dibine girer o hız. :D
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Hocam o paketteki kullanıcı sayısı arttırmayı pek düşünmüyorlar gibi normal 1000 mbps bile kaç yıldır 1000₺'ye satıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Washington yönünde hız o kadar düşüyorsa o pakette, kullanıcı sayısı arttığında daha da yerin dibine girer o hız. :D
    Hayırlısı.
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Tabii ki düşünmüyorlar. Çok kar eden bir paket değil muhtemelen çünkü. Veri merkezlerine tonla paraya verdikleri kapasiteyi ev kullanıcısına ucuza vermek işlerine gelmez. Paketi kullanan çok olursa altyapıya da ciddi bir yatırım yapmaları gerekecek yine.
  • quote:

Hocam o paketteki kullanıcı sayısı arttırmayı pek düşünmüyorlar gibi normal 1000 mbps bile kaç yıldır 1000₺'ye satıyorlar
    ilk ciktiginda 700 dolar civariydi, simdi 250 dolara dustu. zam yapsalar sasirmam..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.