Şimdi Ara

Turkcell 10 Gbps hızındaki fiberi evlere getiriyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
0
Favori
6.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce her eve 25-30 ucuza kotasız internet versinlerde, kimse onlardan 10gbit istemiyor.

• 2 MBps yi zar zor görüyorum 10 GBps nedir :D

• Gelecek çok Hızlı olacak anlaşılan Şimdiden heyecanlıyız..Bekle bizi İPTV -Bıktık Çanaklardan //Ben bu açıdan bakıyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N'apıyım hdd yada ssd nin yazma hızını geçen bağlantıyı

• Aklı olan bununla uğraşıp, adil kullanım kotası, yok 27 ay taahhüt ile kolelesecegine, gider turknet ten hizmet alır, kota, taahhüt gibi saçmalıklar ile uğraşmaz, özgürce İnterneti kullanır.

• Önce her eve fiber getirsinler. Ondan sonra bakarız 1 G/bit mi olacak 10 G/bit mi olacak.

• Dikkat ettiyseniz zaman vermemişler. Tamamen reklam bir yazı. 30 40 sene sonra o hızlara ulaşabileceğimizi bende tahmin ediyorum.

• Eyyyyy Süperonline;

İstanbulun göbeği en gözde yeri NİŞANTAŞI, MEŞRUTİYET MAHALLESİ, ne çek fiberi evvela....
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    ne kotası gigabitin kotası yok... 2020 veya sonrasında gigabit minimum hız olabilir... 10 gigabit hız normal hız olursa şaşırma...
  • 2020 sonrasın değil de 2050de anca olur o iş yeni fiber kablo çekiliyor ama senede kaç KM

Biz daha çok bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekno moomce -- 7 Nisan 2018; 15:44:39 >
  • TT_Botları hemen kotalı 10Gbps yazar... troller + çok pahalı fiyatı belirleyen hiç para saymamış yada dayak arsızı...
  • WielsekPL W kullanıcısına yanıt
    yanlış yazmışsın sen 20Mbps kullanıyorsun? ki hayır 2Mbps o 10Gbps sen 10 Mega Byte per seconds yazmışsın oda 100Gbps eder kabaca...
  • turkcell çok çakal devletin şar koştuğu 100mbite kota aşımında 24 mbps paketini kaldırmışlar.

kota aşımında interneti durdurup kota almanızı istiyorlar.

yada 24mbps fiber alacaksınız sınırsız.

açıkçası devletin buna müdahale etmesi lazım adamlar bildiğin kanunu ihlal ediyorlar.

nereden mi biliyorum.

şu an 50mbit 125 gb akk lı hattım var , kota aşımında 16mbps ye düşüyor.Hız artıralım 100 mbps olsun 24'e düşsün dedim öyle bir tarifeleri yok yeni paket sunuyorlar.

çok şerefsizler çok.keşke zamanında direk 100'e geçseydim de ay boyunca 24 mbps kullanırdım.
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Kânun ihlali yok

24 mbps üzeri paketleri kaldırdılar 2 seçenek sundular ya platin yada Kotalı

BTK her türlü kota kalkacak demedi akk veya akn kalkacak dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiber nerede yahu?önce vdsl2 görseydik!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Kânun ihlali yok

24 mbps üzeri paketleri kaldırdılar 2 seçenek sundular ya platin yada Kotalı

BTK her türlü kota kalkacak demedi akk veya akn kalkacak dedi
    bu çakallık yaptıkları gerçeğini değiştirmiyor.

bu kanunlar çıkarken amaç sınırsız kotasız makul ücrete herkese internet hizmeti sunmak idi.

oysa şimdi sınırsız limitsiz fibernet hizmeti çok pahalıya veriliyor.

https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiber-platin-paketler-kampanyasi

standard fiber 50mbit limitsiz paket 24 ay tahhütlü olarak 169 tl.

Buna devletin dur demesi lazım adamlar , indirim yapıp herkese eşit sınırsız internet sunacağına göz göre göre zam yapıyorlar.

Eğer şansıma internet paketim çok öncesinden müşterisi olmasam şu anki hizmeti de alamayacağım.

• frostburn F kullanıcısına yanıt
    Çakallık yapmıyorlar demiyorum

Firmalar bir internet paketi çıkarmak istediğinde BTK onaylar ise yayınlanıyor yani BTK biliyor çünkü kotalı paketler zaten vardı sadece akk li paketler kaldırınca gün yüzüne çıktı

Ayrıca insanlar imza toplarken kotalar kalksın diye değil akk kalksın diye topladılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayın, sırayla herkes kapatsın internetini. 2 yıl sonra kimse kalmaz bu çakal firmalar da batar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelsin gelsin yeni mikrotik cihazım tam buna uyumlu olacak.

Turkcell 10 Gbps hızındaki fiberi evlere getiriyor
  • bana uygun konuşma paketi verse yeter ama onu dahi vermiyor , internet getirse ne olacak (gerçi ortada fiber falan gördüğümüz yok ya neyse)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.