Şimdi Ara

TÜRKÇE YAMA ÇALIŞMASI | Hard Time

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

her ne kadar çok az kişi tarafından bilinse de benim için harika olan bir oyun var, Hard Time! Oyundan biraz bahsetmek gerekirse oyun hapishanede geçiyor. Oyunda karakterimizi oluşturduktan sonra hapishaneye giriyoruz, hapishanede çeşitli görevler var. Aynı zamanda karakterimizin zekası, saygınlığı, vücut fitliği, mutlululuğu gibi bölümlerde bulunuyor.

Fakat oyunun %90'ı diyalogtan oluştuğu için ingilizce bilgisi iyi olmayan çoğu kişi anlayamıyor. Bende bunun için Türkçe yama yapmaya karar verdim, eğer hiç kimseyi bulamazsam bile tek başıma yapacağım mecburen. Dil dosyaları gayet kolay bulunuyor, oyun 1 kişi tarafından 3 ayda yapılmış. O oyunu yapabiliyorsa eminim ki Türkçe'ye çevirmek o kadarda zor değildir. Bir kaç hafta içinde Türkçe yamayı koymayı planlıyorum, şuan yeni yeni başladım denilebilir.

Daha fazla kişi olursa çeviri çok daha az bir zaman sürer, 2-3 gün içinde bile bitebilir. Eğer gönüllü olarak İngilizce-Türkçe çevirmenlik yapmak isteyen varsa pm atabilir, oradan daha iyi konuşabiliriz. Eğer sorularınız varsa yine burayı kullanarak sorabilirsiniz.

Gönüllü Çevirmenler

Henüz benden başka yok...

Oyundan Görseller

Kaynak

Oyunun indirme adresi

Oyunun yapımcısının internet adresi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujita -- 20 Eylül 2014; 18:02:02 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Hard Time Türkçe Yama: Ayrıntılı Bir Rehber

Hard Time, dünyanın dört bir yanından oyuncuları kendine çeken popüler bir mobil oyundur. Türkçe dil desteği eksikliği nedeniyle bazı oyuncular bu oyundan tam olarak yararlanmakta zorlanabilirler. Neyse ki, oyun için bir Türkçe yama bulunmaktadır ve bu yama sayesinde oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Hard Time Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Hard Time için Türkçe yamayı kurmak nispeten basit bir işlemdir. Aşağıdaki adımları izleyerek yamayı kolayca kurabilirsiniz:

1. Hard Time Türkçe Yama APK dosyasını cihazınıza indirin.
    2. İndirdiğiniz APK dosyasını açın ve yükleme işlemine başlayın.
    3. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Hard Time oyununu açın.
    4. Oyunun ayarlarına gidin ve "Dil" seçeneğini bulun.
    5. "Dil" seçeneğinden "Türkçe" dilini seçin.
    6. Oyunu yeniden başlatın.

Hard Time Türkçe Yama APK Nedir?

Hard Time Türkçe Yama APK, oyunun Türkçe dil desteği eksikliğini gideren bir dosyadır. Bu dosyayı cihazınıza yükleyerek oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Türkçe Yama APK, resmi olmayan bir uygulamadır ve oyunun geliştiricileri tarafından desteklenmemektedir.

Hard Time Türkçe Yama Kullanmanın Avantajları

Hard Time Türkçe Yama kullanmanın birçok avantajı vardır:

• Oyunu kendi dilinizde oynayarak daha iyi anlayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.
    • Türkçe yama, oyundaki tüm metinleri, görevleri ve diyalogları Türkçe'ye çevirir.
    • Türkçe yama sayesinde oyunda gezinmek ve karakterlerle etkileşime geçmek daha kolay hale gelir.

Önemli Uyarılar

Hard Time Türkçe Yama'yı kullanmadan önce aşağıdaki hususları göz önünde bulundurmanız önemlidir:

• Türkçe Yama APK, resmi olmayan bir uygulamadır ve oyunun geliştiricileri tarafından desteklenmemektedir.
    • Türkçe Yama APK'yı güvenilir kaynaklardan indirmelisiniz.
    • Türkçe Yama APK'yı kullanmak, oyun hesabınızın askıya alınması veya kapatılması gibi riskler taşıyabilir.

Sonuç

Hard Time Türkçe Yama, oyunu Türkçe olarak oynamak isteyen oyuncular için değerli bir araçtır. Yamayı kurarak oyunun tüm özelliklerini kendi dilinizde deneyimleyebilir ve oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Ancak, Türkçe Yama APK'yı kullanırken olası risklerin farkında olmanız ve güvenilir kaynaklardan indirdiğinizden emin olmanız önemlidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Selam. Kardes buldun yada yaptin mi turkce yamasini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke Çevirme Düzeyind İngilizce Bilseydim. Zamanında hiç sevmemiştim İngilizceyi Almancaya yöneldim o yüzden. Kısa Zamanda çevirirsin umarım
  • dostum bu oyunun dil dosyaları tam olarak nerede söyler misin? ben aradım ama bulamadım
    şimdiden sağ ol.
  • Ne Zamana biter acaba ? aralık bitti bile nerdeyse ?
  • telefonda varda pc halini nerden indiriliyor.
  • haydi kolay gelsin
  • Aga yardım edebilirim istersen? Bu oyunu ve bu oyunun yapımcısının oyunları yabanci dil olduğu için oynayamıyorum ama az çok ingilizcemle yardım etmeyi çok isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum 9 sene olmuş be konu öleli artık vazgeç istersen.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Birseysoylicem kullanıcısına yanıt
    Aga o oyunu türkçe oynamayı çok istiyordum ya

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.