Şimdi Ara

türk yumruğu yedikten sonra göreceğin ilk renk?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • türk yumruğu yedikten sonra göreceğin ilk renk

• pırıltılı güzel bir renk.(hiç yemedim valla salladım öle )
  • Valla okulda faaliyetlerim hat safhadaydı eskiden yerdik atardık bu yuzden rengini biliyorum böle bol yıldızlı şimşekimsi bişey
  • bırak bu işleri fırçala dişleri , ( en azında yumruk yediğinden kırılmasınlar hemen )

atasözümüz : Başkasının yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış

kuru kuru saçma söylemlerle milliyetçiliğin de içine ediyorsunuz ,

sağlıklı güçlü , idmanlı adamın yumruğu güçlü olur , isterse ermeni olsun

Marlboro iç , akşamları 2 tek at ,spor yapma , göbek bırak , bolbol tıkın sonra gel " ben Türküm Yumruğum dağıtır " de ( sana değil bu laflar , genel olarak )

geçelim bunları arkadaşım , ecdatdan kalan sermayeyi , karizmayı çizdirmeyelim

Allahın Adaleti var bu dünyada Çalışana verir , ama Mümine ahirette de verir bu dünyada da

neden şöyle demiyoruz
    " Haydi Millet , sigaraya , içkiye paydos ,Spor yapalım , dişlerimizi fırçalayalım az yiyelim ,çok çalışalım ki Yumruğumuz balyoz gibi olsun "

bunu yapanın olur,

Finlandiya hakkında bir kitap var " Beyaz zambakla ülkesi" diye onu tavsiye ederim sana , bir millet sistematik olarak nasıl ıslah edilmiş , terbiye edilmiş

biz aslen bizim malımız olan terbiye ,namus, çalışkanlık , dürüstlük , adalet....... iyi huyları kaybetmişiz onlar kapmış

gerisi hikaye...........................

quote:

Orjinalden alıntı: TurkikKan

türk yumruğu yedikten sonra göreceğin ilk renk

• Yumruk yenilmez, içilir.
  • arkadaşlar yumruk yedikten sonra görebilseydim eğer iyi birşeyler görürdüm herhalde elemanın biri bana zamanında 5 yumruk üst üste geçirdi hepsini başıma aldım.. bi 70 lik devirmiş gibi oluyor insan..Tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KGK -- 3 Ağustos 2005, 10:29:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: was

Yumruk yenilmez, içilir.

• Şovenizm kokuları geliyor burnuma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grameradam -- 3 Ağustos 2005, 12:04:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanTR

Şovenizm kokuları geliyor burnuma

olur mu hiç öyle şey
  • Türk yumruğu vurulmaz, doğulur.
  • ARKADAŞ BENİM SİGARAM DA VAR İÇKİMDE AMA BENİM YUMRUGUM DAGITIR G.osman paşada laz sercan dedinmi sölesinler sana nasıl bi yumrugum var ustunede bi kafa ohhh gel keyfim gel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.